مرجع خبری پرسپولیس : باشگاه پرسپولیس تهران پس از گذشت حدود دو ماه از اعلام خبر تبانی در لیگ فوتسال مدارک مربوطه را به کمیته‌ انضباطی ارسال می‌کند.

 

تیم فوتسال پرسپولیس تهران در آخرین هفته‌ از رقابت‌های لیگ برتر فوتسال با نتیجه‌ ۱۱ به ۲ به گیتی‌پسند اصفهان باخت تا این تیم عنوان قهرمانی را کسب کند که شائبه‌های تبانی در این بازی در محافل ورزشی ایجاد شد

 

 

محمد رویانیان به دنبال این شکست کم کاری بازیکنانش را تایید و خبر تبانی در لیگ فوتسال را برای اولین بار رسانه ای کرد، اما بر خلاف انتظارات هیچ گونه مدرکی را در اختیار مراجع ذیربط قرار نداد و دلیلش را هم ضعیف نبودن مسئولان کمیته‌ انضباطی خواند.

 

اما این باشگاه اکنون پس از گذشت ۵۰ روز از تایید تبانی تیم فوتسال پرسپولیس با گیتی‌پسند، مدارک آن را در اختیار کمیته‌ انضباطی قرار خواهد داد.

 

محمد رویانیان این خبر را تایید کرد، اما زمان دقیق ارسال مدارک را مشخص نکرد و تنها به این یک جمله اکتفا کرد: تصمیم گرفتیم مدارکی که در زمینه تبانی در اختیارمان بود را به کمیته‌ انضباطی بدهیم، اما این اتفاق امروز نخواهد افتاد و در آینده نزدیک این کار را انجام می‌دهیم.

 

کمیته‌ انضباطی فدراسیون فوتبال که پیش از این قصد داشت با توجه به عدم ارسال مدارک از سوی پرسپولیس، حکم را صادر کند پس از این که رویانیان تصمیم گرفته به آن‌ها کمک کند، قطعا زمان بیشتری برای این پرونده‌ نیاز خواهد داشت و مدت زمان اعلام رای نیز بیش از پیش طولانی‌تر خواهد شد.

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)