مهدوی کیا فکر کرده بود تمرین بعد از ظهر برگزار می شود

مرجع خبری پرسپولیس :  محمد زادمهر می‌گوید شایعه اعتراض مهدوی کیا به کادر فنی صحت ندارد و دلیل عدم حضور او در تمرین امروز سرخ‌پوشان، تنها اشتباه شخصی او بوده است.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره آخرین وضعیت این تیم پیش از سفر به امارات برای انجام آخرین دیدار در چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشباب اظهار کرد:

 

شرایط تیم مناسب است. امروز بازیکنان یک تمرین ریکاوری انجام دادند.

 

وی ادامه داد: فصل را با پیروزی تمام کردیم اما رتبه‌ای که در آن قرار گرفتیم برای ما راضی کننده نیست و همه تلاش‌مان را می‌کنیم که در آسیا با پیروزی مقابل الشباب و با صعود به مرحله بعد هواداران را راضی کنیم.

 

زادمهر درباره بازیکنانی که نمی‌توانند در دیدار مقابل الشباب پرسپولیس را همراهی کنند، گفت: حسین هوشیار و ممدوتال دو مصدوم تیم هستند که به این بازی نمی‌رسند. فشنگچی هم برای بازی با الشباب محروم است اما ما او را با خود به امارات می‌بریم چرا که ممکن است برای دیدار احتمالی هفته آینده در مرحله حذفی لیگ قهرمانان، از او استفاده کنیم.

 

وی گفت: قرار است اگر ما پس از بازی‌های سه‌شنبه‌ شب در گروه‌مان دوم شدیم مستقیما از امارات به جده برویم تا دیدار خود را در مرحله یک هشتم نهایی با الاتحاد عربستان انجام دهیم اما اگر به لطف خدا سرگروه شدیم، صبح چهارشنبه به تهران بازمی‌گردیم تا میزبان حریف خود باشیم.

 

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس همچنین درباره غیبت مهدوی کیا در تمرین امروز این تیم و شایعه اعتراض او به نیمکت‌نشینی‌اش در بازی های اخیر گفت: مهدوی کیا فکر کرده بود که تمرین بعدازظهر است و به همین خاطر در تماس با دنیزلی به خاطر این موضوع عذرخواهی کرد، ضمن اینکه هیچ لیستی هم برای سفر به امارات مشخص نشده و معلوم نیست این خبر که دنیزلی نام مهدوی کیا از لیست اعزامی به امارات خط زده از کجا آمده است.

 

برای ثبت نظرات خود بدون نیاز به تایید عضو کانال تلگرام پرسپولیس نیوز شوید(کلیک کنید)