تبلیغ داخلی


 |  ۲۴/ مرداد/ ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۹
  |   نظرات: ۳۶ نظر
12,205 نفر بازدید

برانکو: کامیابی‌نیا از وضعیت خود در تیم ناراضی است/مقابل سیاه‌جامگان با بهترین ترکیب به میدان می‌رویم

پرسپولیس نیوز :سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:سیاه جامگان مقابل ما منتظر اشتباه است.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سیاه‌جامگان خراسان گفت: بازی فردا در آستانه بازی با الاهلی است و طبیعی است که تیم سیاه‌جامگان که شروع خوبی داشته و یک باخت که نباید می‌باخت. شاید مقابل ما به دنبال این باشد که اشتباه ما را ببیند چرا که ما به روی بازی با الاهلی عربستان تمرکز داریم.

برانکو ادامه داد: تمرکز بیشتر بازیکنان ما شاید روی الاهلی باشد اما مطمئنم که بازیکنانم سیاه‌جامگان را دست کم نمی‌گیرند. و حریف را ساده فرض نمی‌کنند و ساده بازی نخواهند کرد. چون مثل همه بازی‌ها انتظار یک بازی سخت با نتیجه نامعلوم را داریم. اما آنچه که در مورد بازیکنانم به آن افتخار می‌کنم این است که آنها با حداکثر تمرکز، انگیزه بازی می‌کنند و به همین دلیل است که به نتایجی که می‌خواهیم، می‌رسیم.

وی تصریح کرد: این را به این دلیل می‌گویم که اخیرا صحبت‌هایی می‌شود که پرسپولیس راحت پیروز می‌شود و تیم ما را از پیش برنده می‌دانند ولی کسی صحبت نمی‌کند که چقدر بازیکنانم زحمت کشیده و عرق کرده و تمرینات و آماده سازی سختی را پشت سر گذاشته‌اند و تمرکزشان روی کارشان است. تمام نتایجی که به دست آورده‌ایم حاصل زحمت و تلاش کار آنها بوده است. طبیعی است دوست داریم برنده شویم و هدف ما برد بیشتردر مسابقات است. می‌دانم که کار به هیچ وجه ساده و آسان نخواهد بود و می‌دانیم اتفاقات غیرمترقبه و پیش‌بینی نشده‌ای هم خواهیم داشت. آنچه مهم است این است که بازیکنانم می‌خواهند از بازی لذت ببرند و با نتایجی که کسب می‌کنند به همراه هوادارانمان در زمین شادی کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس افزود: بشار رسن بازیکن عراقی ما هم به تمرینات ملحق شده و احمد نوراللهی هم به زودی می‌تواند بازی کند و در چند روز آینده کادر بازیکنانمان را می‌بندیم اما مهمترین موضوع این است که همه بازیکنان سالم هستند و برای رقابت در ترکیب اصلی تلاش می‌کنند. در باره تیم سیاه‌جامگان هم می‌گویم که آنها سه بازیکن جدید گرفته‌اند و تیم باتجربه‌ای هستند و طبیعی است که تلاش می‌کنند تقویت شوند. فکر می‌کنم اگر علی عسگری بازی کند، خطرناک‌ترین بازیکن حریف است.

برانکو درباره شایعه پاس ندادن بازیکنان به منشا و اینکه کمیته اخلاق به مدل موی سر این بازیکن، گیر داده، افزود: نمی‌دانم کی و کجا دیده شده که بازیکنان به منشا پاس نمی‌دهند. در کنفرانس قبلی هم گفتم تنها یک موقعیت در دقیقه ۹۲ بود که مسلمان بین منشا و احمدزاده به احمدزاده پاس داد و من هم معتقدم که موقعیت او بهتر از منشا بود. در دقیقه ۹۲ شرایطی است که بازیکنان در حداکثر خستگی هستند و در کوتاه ترین زمان باید بهترین تصمیم را بگیرند. یادتان باشد شانس فرشاد احمدزاده صد در صد بود اما اینکه او باید پاس می‌داد یا شوت می‌زد یک مسئله جداست. اما منشا، نعمتی، مصلح و خلیل‌زاده باید خودشان را با تیم تطبیق دهند و معیارهایشان را هماهنگ کنند چرا که پرسپولیس تیم متفاوتی است و فلسفه متفاوتی دارد. درباره مدل مو هم باید بگویم که این موضوع را تازه شنیده‌ام اما وقتی پیکان بود کسی از مدل موی او ایراد نگرفت. هر کدام از بازیکنان روش موی خاصی دارند که این مسائل شخصی است. حالا به نظر شما مدل موی من خوب است؟!

وی در مورد اینکه پرسپولیس فصل گذشته نیمکت ضعیف داشت اما این فصل نیمکتش قوی است و آیا می‌تواند این نیمکت را مدیریت کند، گفت: آنچه که پارسال مشکل بزرگ ما بود ضعف نیمکت بود با ۱۳ بازیکن کار بسیار بسیار بزرگی انجام دادیم و قهرمان شدیم ودر این فصل بازیکنانی گرفته‌ایم تا کادر بازیکنان و نیمکت را تقویت کنیم.پروسه تمرینات بر این اساس کیفیت بهتری خواهد داشت تا در مسابقات کمترین مشکل را داشته باشیم. بازیکنانی که گرفته‌ایم به زمان نیاز دارند تا خودشان را با تیم تطبیق دهند. روی همه این بازیکنان حساب کرده‌ایم و همه آنها ارزشمند هستند اما در تمام دنیا در باشگاه‌ها فقط ۱۱ بازیکن خیلی راضی هستند که آنها هم بازیکن فیکس هستند. ۴-۵ بازیکن هم نیمه راضی هستند همان بازیکنانی که تعویض می‌شوند. اما بقیه بازیکنان ناراضی هستند. طبیعی است این نارضایتی‌ها باید با کار مستمر در تمرینات حل شود و آنها بتوانند خودشان را ثابت کنند چون جا برای ۱۱ نفر بتونیزه نشده است. همه بازیکنان باید بدانند که رقابت تیمی به این شکل است و آنها باید تلاش مضاعف کنند تا جایشان را حفظ کنند و روزانه خودشان را ثابت کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه باری بازیکنان تیم‌شان دچار غرور نشوند، چه تدبیری دارید، گفت: قبلا هم گفتم به بازیکنان افتخار می‌کنم و هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیریم. آنها مقابل هر حریفی با حداکثر توان ظاهر می‌شوند و دوست دارند حداکثر شادی و رضایت را به هواداران ارائه کنند. رقابت درون تیمی این امکان را می‌دهد تا این جور ضعف‌ها به حداقل برسد. زمانی ۱۲-۱۳ بازیکن بیشتر نداشتیم و آن موقع هم هیچ حریفی را دست کم نگرفتیم و خللی در کارمان ایجاد نشد.

برانکو در مورد شناختش از الاهلی حریف آسیایی پرسپولیس گفت: بازی این تیم با الاتفاق را نگاه کردیم. به دوستم که در آنجا مربی است و قبلا هم در ایران کار می‌کرده تماس گرفتم آقای یشیک تماس گرفتم الاتفاق از تیم‌های قبلی من است و در مورد پیروزی ۲ بر یک این تیم مقابل الاهی صحخبت کردیم. این تیم لیست بازیکنانش را به AFC داد. دو برزیلی جدید در تیم دارند و نام بازیکن یونانی از فهرست خارج شده است. که دلیل آن را نمی‌دانم. فردا هم بازی دوم را نگاه می‌کنم و هر لحظه رصدشان می‌کنیم.

وی در باره اینکه سیدجلال حسینی آیا در لیست بازی فردا خواهد بود یا نه و اینکه چرا کامیابی‌نیا دیروز تمرین نکرد، افزود: سیدجلال در لیست ما خواهد بود و اگر امروز اتفاقی نیفتد او فردا رهبری تیم را انجام می‌دهد. اما کمال در لیست ما نیست. به خاطر اینکه از وضعیت خودش ناراضی است و به او ۲۴ ساعت فرصت دادیم تا فکر کند و قرار است امروز با او صحبت کنیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه موضوع مالی در میان است، افزود: دلیل آن خیلی مهم نیست او از موقعیتی که در تیم دارد،‌ناراضی است اما فردا همه بازیکنان در لیست ما هستند و بازی فردا یک تست عمومی برای بازی با الاهلی خواهد بود.

برانکو در مورد اینکه آیا در ترکیب پرسپولیس در بازی با سیاه‌جامگان تغییراتی رخ می‌دهد یا خیر،‌افزود: تنها بازی که ما مقداری روی آن حساب نکردیم و آن را خیلی جدی نگرفتیم بازی با سیاه‌جامگان چند روز قبل از بازی با الوحده بود. که کمی دست به عصا بودیم و از طرفی آخر فصل بود و روی بازیکنان صرفه‌جویی کردیم اما فردا دلیل ندارد که بخواهیم حساب و کتاب کنیم و با بهترین ترکیب به میدان می‌رویم. در هر پست بازیکنان تعویضی خوبی داریم و از هیچ چیزی هم نمی‌ترسیم چون ۶ روز تا بازی با الاهلی فرصت داریم.

وی در مورد اینکه از نظر فنی کامیابی‌نیا از تیم بیرون مانده، اظهار داشت: او از موقعیتی که در تیم دارد‌ ناراضی است. از طرفی هم در مرحله نقاهت بعد از عمل جراحی است و طبیعی است که نخواستم بازیکن ناراضی در تمرین باشد و فرصت ۲۴ ساعته‌ای به او دادم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه آیا امکان حدایی او از پرسپولیس وجود دارد یا خیر،‌افزود: طبیعی است که اجازه جدایی داده نمی‌شود. اگر بازیکن مایل به رفتن بود باید همان زمان می‌رفت همان طور که طارمی این شانس را داشت که مذاکره کند. ما به خاطر بازی‌های حساسی که داریم بازیکنی را رها نمی‌کنیم مگر اینکه پیشنهاد ۵ میلیون دلاری بیاید تا درباره آن صحبت کنیم.

 

.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

36 Responses to “برانکو: کامیابی‌نیا از وضعیت خود در تیم ناراضی است/مقابل سیاه‌جامگان با بهترین ترکیب به میدان می‌رویم”

 1. آری گفت:

  ۰

  ۰

  رونالدو چند بازیه ذخیره گذاشتنش نمیه دوم میاد با تمام قدرت و جون ودل بازی می کنه صداش هم در نمیاد بعد تو ایران همه می خواهند فیکس باشند ۹۰ دقیقه بازی کنند نباشه ناراحت میشند یعنی از امسال رونالدو بزرگتر هستند/ برانکو هم نشون داده بازیکنی که طاقت نیمکت نشینی نداره همون بهتر که نباشه حتی اگه موثرترین بازیکنش باشه نمونش رضایت دادن به رقتن ساسان انصاری – نخواستن عباس زاده و ….

 2. امید پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  هر چی برانکو بگه،،،من عاشق اینم یه بار پروفسورو ببینم شخصا تشکر کنم ،،واقعا مرسی،،فقط یه بار بازی فصل قبل تو آزادی دیدم پروفسور اونم خب از دور،،،فقط نگام به این جنتلمن و مرد محبوب پرسپولیسیا بود

 3. ششعلیخان پهن گو عن آسیا گفت:

  ۰

  ۰

  وجدانا یکی نیست بگه چه خبره؟

 4. poliseمنصور pers گفت:

  ۰

  ۰

  هوادارایی که دارن به کمال ناسا میگن کلشون باد برداشته اخه قابله قیاس نیست با ربیع خواه اخه این ربیع خواه تا حالا یبار تهدیدی شده واسه دفاع حریف اخه نه سانتری نه پاسی نه شوتی نه گلی نه دریبلیبه چیه اقا بنازیم به کم حاشیه بودنش اینی که داره با پارتی بازی میکنه انتظار داشتین لات بازیم در بیاره

 5. تا ابد قرمزم گفت:

  ۰

  ۰

  قربون دهنت

 6. برو به نیمه نهایی گفت:

  ۰

  ۰

  انشاءالله تا فردا برگرده به ترکیب الان وقت این کارا نیست و این گل به خودی ها فقط تیم رو از رسیدن به نیمه نهایی آسیا باز میدارد و غیر از حسرت و افسوس چیزی به دنبال نخواهد داشت بسه دیگه
  خسته شدیم از این حاشیه های خودساخته

 7. نوید پرسپولیسیییییی گفت:

  ۰

  ۰

  خدا تو کول برانکو.ناموسن داره اعصابمو خورد میکنه تا فصل پیش میگفت کمال یک تیمه حالا ربیع خواه خوب شده ای خدا این کلش داغه

 8. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  مشکل اینه که کمال جایگاه ثابتشو داره از دست میده. برانکو نظرش رو ربیع خواهه و کمالم تحمل نیمکتو نداره. بهر حال نظرنهایی و مربی میده نه بازیکن. مطمئن باشین احمدزاده هم یه بازی ذخیره باشه همین اداهارو درمیاره. اینا عادت کردن به فیکس بودن و مقصر هم برانکو که همیشه ثابتشون میزاره. مگه بازیکن باید واس تیم تصمیم بگیره. حتی اگرم ضرر کنیم مربی نباید کوتاه بیاد. کمال باید بجنگه واس جایگاهش…

 9. مسعود،دنیا،پرسپولیس بزرگ گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا یعنی نمیدونین مشکل چیه،میخوان جا برا ربیع خواه باز بشه،بله کمال خیلی وقته خوب شده ولی برانکو اصرار به استفاده از ربیع خواه داره،دیروز به کمال گفته شده این بازی ربیع خواه فیکسه و کمال بعد یه بازی فیکس بودن باید بشینه رو نیمکت ،آخه کجای دنیا مربی همچین کاری میکنه مگه کمال تا حالا تو زمین کم گذاشته بهتره قدر نشناس نباشیم اونایی بدو بیراه میگن از استقلالیا یاد بگیرنچجوری امید ابراهیمی رو دوست دارن،واقعا هوادارا چشون شده چجوری میتونین این حرفها رو به کمال بزنین،تا حالا ربیع خواه کدوم کار مثبت و کرده،چرا باید امثال رامین و کمال فدای ربیع خواه بشن،تمام این برنامه ها فقط واسه اینه که خبر چین تیم فیکس وسلام 

  • علی گفت:

   ۰

   ۰

   اولا کیسه نه اس دق لول
   دوما به کیسه کش جماعت ربطی نداره…..سایت سرورت چرا چرخ میزنی؟؟؟
   بدبختای عقده ای

 10. پژمان گفت:

  ۰

  ۰

  کمال بهتره بجای نارضایتی از جایگاش تو تیم از ربیع خواه نظم وانظباط وعدم حاشیه رو یاد بگیره هروقت گذاشتش بازی کرد هرجا بازی داد بازی کردلام تاکام هم حرف نزد ربیع خواه دور از حاشیه خودشوتثبیت کرد انوقت اقا کمال دوبارهوراواسش کشیدن هواورش داشت بهرحال هر تصمیمی که برانکو بگیره درسته من یکی ازش حمایت میکنم کمال بهتره دست وپاشو جمع کنه بچسب به تمرین مطمئنا میتونه برگرده به جایگاه قبلیش تو تیم

  • علی گفت:

   ۰

   ۰

   نظم و انضباط از ربیع خواه دوزاری یاد بگیره؟ مگه بازیکن بیخود میتون بی انضباط هم باشه؟ بهتره فرق بازیکن ملی و بازیکن زوری دسته اولی رو بدونی

   • فقط پرسپولیس گفت:

    ۰

    ۰

    بازیکن دوزاری ؟؟؟؟ چطور ب خودت اجازه میدی در مورد بازیکنای پرسپولیس اینطور نظر بدی؟ ربیع خواه بازیکن پرسپولیسه اتفاقا خیلی هم خوب و با تعصبه .
    دوزاری اون هواداریه که هیچ چیز از فوتبال نمیدونه و بازیچه دست حاشیه سازا میشه . هیچ میدونی اکثر این توهینها به ربیع خواه از طرف کیسه کشاست که تفرقه بندازن و امثال تو رو مقابل باشگاه و برانکو قرار بدن .کمال هرچقدر هم که خوب باشه بزرگتر از پرسپولیس نیست . اگر تعصب داره باید بدونه ی هفته مونده به بازی الاهلی نباید تیمو ب حاشیه ببره.

   • علی گفت:

    ۰

    ۰

    ببخشید یعنی شما از سرمربی بیشر میفهی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 11. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  اینکه جلوی تراکتور گل ۳ امتیازی شد کجا می خواد بره!!!!!!!!!!!!!!!؟

 12. پرس6&4پولیس گفت:

  ۰

  ۰

  به درک
  منت کسی رو نمیکشیم ما

 13. حسین گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو چرا دروغ میگی- بحث کمال اصلا مالی نیست- خودش تو فارس گفت– بحثش اینه ک شما مثل دوران تیم ملی باز زده سرت و یه بازیکن بهترو گذاشتی بیرون و اصرار ب بازی گرفتن از ربیع خواه داری- عین محمد علوی زمان تیم ملی ک با اصرا برانکو همش تو زمین و هافبک دفاعیای بهتر بیرون بودن دیوونست

 14. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  ناراحته خدانگهدارش.امسال جای بچه بازی نیست.نیمکت عالی داریم.هرکی ناراحته بسلامت…

  • نصیر گفت:

   ۰

   ۰

   پارسال به استقلال نیم فصل دوم باختیم چون عالیشاه و نور الاهی رو از دست دادیم و کمال هم مصودم شد هیچ باشگاهی اینطوری نیست هر کسی اعتراض کنه بگه به سلامت!خوش آمدی کلآ توی فوتبال ایران ما بازیکن استاندارد ۲۰ تا هم نداریم!

 15. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  ای کاش کمال تصمیم بهتری میگرفت تو این شرایط اصلا کار خوبی نکرد

 16. دختر پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  چه بدبختی داریما ! اخه الان مشکل چیه از چی ناراضی هستش؟ ربیع خواه جایگزین خوبی نیست تو بازی با تراکتور وسط خالی بود کمال تا اومد مشکل حل شد .تو رو خدا اینطوری نکنید دیونمون کردین

 17. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  بچه ها اصلانگران نباشید!
  چون برانکو کارشو خوب بلده انجام و با همین کاراش حاشیه رو از تیم کم میکنه.
  با اخراج علی پور و رامین تیم خیلی شرایطش بدتر از این شرایط بود و همه ما دیدیم که راحت نتیجه گرفت.
  هر چی پرفوسور بگه همونه

 18. امير گفت:

  ۰

  ۰

  هرکی ناراضیه تو تیم بسلامت،هرکی میخواد باشه

 19. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۰

  ۰

  امسال تیم داره الکی و خیلی ساده میره تو حاشیه خدایا اخه چرا بازیکنها انقد زود همه چیو فراموش میکنن آخه ی هفنته مونده به بازی با الاهلی

 20. شبیر گفت:

  ۰

  ۰

  آقای کامیابی نیا و بقیه بازیکن ها برای پرسپولیس زحمت کشیدن اما خود بازیکن ها بایددرک کنن باشگاه در این شرایط اگر پولی داشته باشه باید بدهی ها رو بده تا مشکل حادی پیش نیاد. امیدداشتیم ی ذره درک کنن. بقیه بازیکن ها هم خودشون اعلام کردن فعلا به پول فکر نمیکنن. آقای کامیابی نیا و بقیه بازیکن ها اگر قدر فرصت رو بدونن قهرمانی آسیا دور از انتظار نیست به شرط اینکه بخوایم و از حاشیه دوری کنیم

  • جی جی جون گفت:

   ۰

   ۰

   دوستان معلومه موضوع پول نیست…درگیری لفظی با شجاعه که اگه حاج ممد وسط نیامده بود معلوم نبود چی میشه…از شجاع میشه انتظار داشت چون کاملا با جو تیمی مثل پرسپولیس آشنا نیست ولی از کمال بیشتر توقع داریم و باید کمی بیشتر صبر و تحمل میکرد..توی شرایط پر فشار بازی باید آستانه صبر و تحمل بالایی داشته باشه کمال ( گتوزو)..هم دوستش داریم و هم میخواهیم که زودتر برگرده…برای جام جهانی هم میخوایمش..

 21. ... گفت:

  ۰

  ۰

  منم باشم ناراضی میشم . ربیع خواه تنها کاری ک میکنه اینه با بازیکن حریف حرکت میکنه ولی چون تیم حریف خیلی توپ نمیاره سمت دروازه فک میکنیم بد بازی نکرده.تا حالا چند تا شوت زده،چندتا پاس تو عمق چندتا حرکت ترکیبی کرده؟؟ هیچی. کلا برانکو ب بعضی ها الکی اعتقاد داره خالقی فرم همینجور بود.

 22. محمد زارع گفت:

  ۰

  ۰

  کمال ناراضیه چون مثل یه ستاره باهاش برخورد نمیشه. خدایش الان بهترین هافبک دفاعی ایرانه چرا نمیتونن راضی نگهش دارن؟ چرا استقلالیا میتونن هرفصل امید ابراهیمی رو راضی نگه دارن ما نمی تونیم؟ مگه کمال چی کم داره

  • صادق گفت:

   ۰

   ۰

   حرف اس دق لالی نزنید لطفا”
   کمال وقتی دیده ربیع خواه بی حاشیه داره کارشو میکنه و تازشم احمد جراردمونم آماده است داره کم میاره اونم تو سال جام جهانی
   آقا کمال پرسپولیس مرد میخواد
   مرد رقابت
   بمونو خودتو ثابت کن

 23. Ahmad RED گفت:

  ۰

  ۰

  یعنی چی کمال از وضعیتش راضی نیست؟؟؟؟؟؟ منو بگو فک کردم مصدومیتی چیزی داره بس کنید باو میدونیم مشکلات مالی تیم زیاده اما صبر کنید دیگه

 24. بهزاد گفت:

  ۰

  ۰

  امیدوارم که مشکل حل بشه وگرنه ربیع خواه اصلا در حد ترکیب اصلی نیستش بازی با تراکتور قشنک وسطمون خالی بودش وقتی کمال اومدش وسط جمع کردش

  • صادق گفت:

   ۰

   ۰

   اول سلام
   دوم ببینم موقعی که احمد جراردم بیاد میتونی بگی در حد کمال نیست؟؟؟
   سوما” پیرهن پرسپولیس حرمت داره هرکی پیرهن سرخ واسش سنگینه بسلامت

 25. محمد پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ای باباااااا چه بد بختیی داریم! الان کیرو میخوای بزاری جای کمال تو بازی با الاهلی؟ بابا کنترل کنید این هاشیه هارو روانی کردید مارو . آقا ربیع خواه در حد کمال نیست .

 26. پرسپوشیشی گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو باید تودفاع راست محرمی رو بزاره ماهینی اصلا قدرت تهاجمی ونفوذ نداره و به مدافعین کناری که این دو ویژگی رو نداشته باشن اماتور میگن اگه ماهینی روبزاره دوباره سمت راستمون فلج میشه وتو حمله ضعیف میشه ولی بابودن انصاری تو چپ و محرمی تو راست ازچپ وراست باسرعت وتکنیک این دو تابازیکن حریفان به شدت زیر فشار قرارمیگیرن محرمی هم سرعتش خوبه وهم تکنیکش وهم خوب تواون سمت بااحمدزاده همکاری میکنه ولی ماهینی هیچ کدوم ازاین ویژگی هارونداره وحیفه که جوون خوش تکنیک واینده داری بخاطر ماهینی بشینه رو نیمکت

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 4588 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26479896 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر