تبلیغ داخلی


 |  ۲۷/ شهریور/ ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
  |   نظرات: ۱۱ نظر
1,967 نفر بازدید

توضیحات عجیب برهان مبین درباره فروش بلیت دیدار پرسپولیس – پیکان / تخلف پرسپولیس از مراجع قضایی پیگیری می شود!

پرسپولیس نیوز :شرکت مسئول بلیت فروشی دیدارهای لیگ برتر اقدام به صدور بیانیه کرد.

شرکت مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین ضمن عرض پوزش بابت تاخیر ورود هواداران محترم بازی پرسپولیس و پیکان به ورزشگاه آزادی به اطلاع میرساند تاخیر ایجاد شده به دلیل اقدام غیر قانونی و خودسر مسئولین باشگاه پرسپولیس در خصوص فروش بلیت کاغذی و افزایش بدون مجوز قیمت بلیت و رایگان کردن بدون مجوز به هواداران بوده است.

شایان ذکر است که بلیت بازی فوق رایگان نبوده و پس از ١۵ دقیقه از آغاز بلیت فروشی الکترونیک مسئولین باشگاه فوق با قبول کلیه هزینه‌های برگزاری مسابقه نسبت به اعلام رایگان شدن بازی اقدام نمودند و این در حالی است که شماری از هوادارانی که از قبل اقدام به تهیه و رزرو بلیت نموده بودند با سرگردانی و بلاتکلیفی مواجه شده و به نوعی در حق ایشان اجحاف شده است بدیهی است تبعات ناشی از این تصمیم بر عهده باشگاه بوده و می‌بایست پاسخگوی این عده از عزیزان باشد .

جای بسی تعجب است که باشگاهی که نام فرهنگی ورزشی را یدک می‌کشد و باید الگو تربیتی برای خیل هواداران خود که اغلب جوانان آینده‌دار این مرز و بوم هستند درس بی‌قانونی را تدریس کرده و به ایشان گرفتن حق را از طریق زور و فشار تعلیم دهند . به هر حال این مشکل با هوشیاری نهادهای محترم نظارتی و مسئولین امر ، پیگیری و مرتفع گردید که نهایتا باعث شد هواداران محترم بدون دغدغه وارد ورزشگاه شوند.

گفتنی است تخلف باشگاه و عاملین مربوط به آن (فروش بلیت کاغذی و افزایش قیمت بدون مجوز) از طریق مراجع قضائی در حال پیگیری بوده و مسببین اصلی این اقدام غیر قانونی که باعث سردرگمی،اذیت و بی‌اعتمادی و معطلی هواداران محترم شده‌اند معرفی خواهند گردید. لذا با توجه به گزارش رسانه‌ها از هواداران محترمی که در روز مسابقه به منظور خرید بلیت کاغذی (توسط افراد سودجو) وجهی دریافت شده است تقاضا می‌شود با بخش حقوقی و بازرسی شرکت به شماره ٨٨١٠١٢٢٠ ٠٢١ جهت احقاق حق خود تماس حاصل نمایند.

سامانه بلیت الکترونیک فوتبال جهت تسهیل در صدور بلیت فوتبال به دستور فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران و با سرمایه‌گذاری این شرکت راه‌اندازی گردیده و هواداران محترم نیز مانند ٣ سال گذشته می‌توانند از طریق سامانه footballeticket بلیت خود را به صورت الکترونیکی خریداری و از ایستادن در صف‌های طویل در ورزشگاه اجتناب ورزند.

در پایان مجددا به استحضار هواداران محترم می‌رساند که درآمد حاصل از بلیط فروشی هر بازی و سهم هر باشگاه مستقیما به حساب سازمان لیگ به صورت آنلاین و در لحظه واریز می‌گردد امید است در آینده شاهد چنین حرکات غیر اخلاقی و غیرقانونی تحت عناوین مختلف که باعث آزرده خاطر شدن هواداران فهیم باشگاه گردید نباشیم و مسئولین باشگاه فوق به جای پیگیری افزایش قیمت بلیت، فروش بلیت کاغذی، ظلم و تحریک هواداران جهت پیشبرد اهداف خود به فکر سرویس دهی هر چه بهتر به هواداران محترم باشند و پایبندی به قانون را ملاک عمل خود قرار دهند.

روابط عمومی شرکت مدیریت توسعه هوشمند برهان مبین

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

11 Responses to “توضیحات عجیب برهان مبین درباره فروش بلیت دیدار پرسپولیس – پیکان / تخلف پرسپولیس از مراجع قضایی پیگیری می شود!”

 1. داود گفت:

  ۰

  ۰

  چه شرکت کنه ای است. کار رو پرسپولیس انجام میدهد آنوقت سود این شرکت می برد. ما هواداران حتی یک بلیت هم نخواهیم خرید.

 2. بلوچ red&red گفت:

  ۰

  ۰

  باشگاه خیلی راحت میتونه با ایجاد یه درگاه پرداخت الکترونیکی خودش انلاین فروش بلیطو در دست بگیره فکر نمیکنم کار مشکلی باشه

 3. متين گفت:

  ۰

  ۰

  جالبه ی مشت دزد که از رانت خواری درامد دارن دلشون واسه هوادارای پرسپولیس میسوزه!!!به کلمات دقت کنید فقط میخواد مثلا با احترام گذاشتن به هوادارا مردمو جلوی باشگاه بذاره،ی مشت خرفت و دزد

 4. Ashkanredboy گفت:

  ۰

  ۰

  یکی به این آقایون بگه فدراسیون فروش مال غیر انجام داده و با توجه به اطلاع خریدار، هر دو مرتکب جرم شده اند.

 5. هودار گفت:

  ۰

  ۰

  تا وقتیکه عاملان این قرارداد آنچنانی محاکمه نشوند و از سمت هایشان برکنار نشوند نه فدراسیون فوتبال ایران از مافیای فساد پاک میشود و نه ارگانهای زیر مجموعه آن…… وقتی عدالت و درستی و پاکی جایش را به رانت و دوستی و فامیلی و آشنا و وووو داده و افراد آشنا همیشه سمت داشته و از پستی به پست دیگری میروند. نشانه پاکی و درستی فوتبال ایران است.

 6. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  عحب حرفهایی می زنند شما چکاره اید که برای ما تصمیمـمیگیرید مدیرانـپرسپولیس بعنوان صاخب ومالکـباشگاه حق تصمیمـگیری دارد وشما پول مفت میگیرید و.

 7. سعید خسروی گفت:

  ۰

  ۰

  چرا کسی دهن اینارو گچ نمیگیره….هوادارا اگه هماهنگ باشن و ازین شرکت بلیت خریداری نکنن همه چی درست میشه،فعلا که دکتر طاهری تنها پیگیر این موضوع شده،واسه شیشتقلال فرقی نداره بلیت فروشی دست خودشون باشه یا نه،چون هواداراشون کمتر از همیشه شدن…واس خود شیرینی هم شده شک نکنید مسولین شیشتقلال سمت همین شرکت قلابی میرن ک فشارو روی پرسپولیس بیشتر باشه

 8. داریوش گفت:

  ۰

  ۰

  کافیه برید تو اینترنت وهیت مدیره این شرکت سرچ کنید میبینید که همگی از عوامل فدراسیون از کفاشیان نبی عزیزمحمدی وسایر دوستانشون هستند که سالهاست با ثبت شرکت سوری .حق مسلم باشگاه به جیب میزنند دزدی مگه شاخ دم داره.این اتفاق فقط میتونه تو مملکت ما بیفته.ودزدها با پروگری طلبکارم باشن

 9. alireza گفت:

  ۰

  ۰

  برید بابا دزدهای کثیف ,مفت خور های بی لیاقت

  همین شماهایید که حتی ورزش رو هم به لجن کشوندید

  من دلم نمیخواد ۳۵درصد بدم توی بیشرف نشخوار کنید ,از گوشت سگ هم حرومه خوردن این پولها

  شما چه غلطی کردید مثلا؟ورزشگاه رو تجهیز کردید؟یا پول باشگاه پرسپولیس رو تمام و کمال به حسابش ریختید؟

  شماها هرقدر هم زورگو باشید ,با ۵۰میلیون هوادار قرمز نمیتونید دربیفتید

  پس لطفا خفه ,و زود گورتون رو گم کنید تا ما به درآمدزایی باشگاهمون بپردازیم

  یک میلیون هم افزایش بدن بلیت بازیها رو به خودمون مربوطه ,حداقل میدونم که مستقیم به حساب باشگاهم میره نه تو جیب دزد و مفتخوری مث شرکت چسهان مبین

 10. Omid6666 گفت:

  ۰

  ۰

  دزدای سر گردنه.یه مشت آشغال مفت خور

 11. امیر گفت:

  ۰

  ۰

  خدایا..چه کسانی از ادب و فرهنگ حرف میزنن؟/ یکمشت مفتخوری که بواسطه باندبازی اقدام به تاسیس شرکتهای صوری و زوری زدن و اموال مردم وباشگاهها را بالا میشکن« حالا شدن طرفدار فرهنگ و ادب و حق و حقوق !! یعنی وقاحت و بیشرمی در حد کهکشانها…

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7360 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26451972 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر