تبلیغ داخلی


 |  ۲۵/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  |   نظرات: ۲۲ نظر
4,553 نفر بازدید

محرمی: دل تنگ می‌شوم اما به دینامو می‌روم تا راه مهدوی‌کیا را ادامه دهم/ بهترین روزهایم را در پرسپولیس داشتم اما باید ریسک می‌کردم

پرسپولیس نیوز: بازیکن تیم پرسپولیس، گفت: به دیناموزاگرب می‌روم تا راه مهدی مهدوی‌کیا را ادامه دهم و بتوانم با توکل و تلاش زیاد پیشرفت کرده و به تیم‌های بزرگ اروپایی بروم.

صادق محرمی درخصوص خداحافظی‌اش از این تیم بعد از بازی مقابل الجزیره امارات  و خداحافظی‌اش برای رفتن به فوتبال اروپا صحبت‌هایی انجام داد که در زیر می‌خوانید:

شب گذشته بازی سخت و نفس‌گیری را مقابل الجزیره امارات انجام دادید. درخصوص این بازی صحبت کن و بردی که در لحظات آخر بدست آمد. 

خدا را شکر که برنده شدیم و سربلند از زمین بیرون آمدیم. ۱۰۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آزادی آمده بود واقعا همه ما تحت تاثیر این جمعیت زیاد بودیم و واقعا هیچ راهی جز بردن و صعود کردن نداشتیم. واقعا بازی دراماتیکی بود و خوشحالم که درنهایت با بردن به پایان رسید و شرمنده هواداران نشدیم. بازی خیلی سختی داشتیم و آنها واقعا خیلی خوب دفاع می‌کردند و خط حمله قوی داشتند که اگر کمی غفلت می‌کردیم شاید گل‌های بیشتری می‌خوردیم اما خدا را شکر که بازی خوب تمام شد.

قبول داری که بازی گره خورده بود؟ 

ما اگر از موقعیت‌هایمان به خوبی استفاده می‌کردیم قطعا بازی گره نمی‌خورد اما همه دیدند که بازیکنان الجزیره ۱۱ نفره دفاع می‌کردند و کار واقعا سخت بود.

فصل فوتبالی برای پرسپولیس دیشب به پایان رسید نظرت درخصوص این فصل فوتبالی چیست؟ 

من دو سالی که در پرسپولیس بازی کردم شرایط فوق‌العاده‌ای داشتم و شاید بجز چند بازی خاص در کل بازی‌ها فوق‌العاده بودیم. خدا را شکر که امسال را با قهرمانی و صعود در آسیا به پایان رساندیم. در این دو سال دو قهرمانی بدست آ‌وردیم و اتفاقات شیرینی برای من، مجموعه تیم و هواداران رخ داد.

دیروز هم که برانکو قراردادش را تمدید کرد. 

بله؛ این یک اتفاق فوق‌العاده است. امیدوارم فصل آینده هم پرسپولیس همین روند را ادامه دهند و بازیکنان بتوانند در قهرمانی هت‌تریک کنند چون این یک اتفاق فوق‌العاده خواهد بود.

شب گذشته بعد از بازی از هواداران خداحافظی کردی. درباره جدایی‌ات از پرسپولیس صحبت کن.

به هر حال جدایی من از پرسپولیس قطعی است و رفتنم از این تیم حتمی شده اما از همین طریق از همه همبازیان، مربیان وهوادارانی که در این دو سال به من خیلی کمک کردند و مرا مورد حمایت قرار دادند تشکر می‌کنم. آنها با کوچک‌ترین حرکت مرا مورد تشویق قرار می‌دادند و این مساله انگیزه‌ بسیار زیادی به من می‌داد. کوچکترین و کمترین کار این بود از هواداران بابت حمایت‌هایشان قدردانی کنم و با خداحافظی شب گذشته از همه آنها که از من حمایت کردند تشکر کردم. واقعا دلم برای هواداران پرسپولیس تنگ می‌شود. من دو فصل خیلی فوق‌العاده را در پرسپولیس سپری کردم و لحظات شیرین زیادی داشتم که مطمئناً دلتنگ همه این روزها خواهم شد اما باید سختی‌ها را تحمل کنم تا بتوانم پیشرفت خوبی داشته باشم.

چه شد که لیگ کرواسی را برای ادامه فوتبالت انتخاب کردی؟ 

تیم دیناموزاگرب یک تیم بزرگ و شناخته شده در فوتبال اروپا است. من البته پیشنهادی دیگری هم داشتم اما با مشاوره‌هایی که انجام دادم تیم دیناموزاگرب را انتخاب کردم. امیدوارم در این تیم جدیدم آنقدر خوب کار کنم تا بتوانم پله‌های موفقیت را طی کنم و به عنوان یک بازیکن ایرانی شرایط خوبی را در فوتبال اروپا رقم بزنم.

لیگ کرواسی و بازی در این کشور شاید یک ریسک باشد. شاید بتوانی به تیم‌های مطرح‌تر اروپایی بروی و یا اینکه مثل علی کریمی که در کرواسی موفق نبود بشوی. قبول داری که ریسک بزرگی انجام دادی؟ 

بله، موافق هستم که ریسک بزرگی انجام دادم و تصمیم سختی گرفتم چرا که در دیناموزاگرب دوباره باید از صفر شروع کنم. شاید در این تیم کسی را نشناسم و روزهای سختی را در پیش داشته باشم اما با تلاش زیاد و توکل به خدا می‌خواهم پیشرفت کنم. می‌خواهم به تیم‌های بزرگ بروم که البته این مساله فقط با شعار دادن و حرف زدن نمی‌شود و  باید تلاش زیادی کنم.

در این دو سال با لقب مهدوی‌کیا از سوی هواداران تشویق شدی. فکر می‌کنی می‌توانستی در پرسپولیس تبدیل به یک مهدوی‌کیا دیگر شوی؟ 

واقعا خوشحالم که با آقای مهدی مهدوی‌کیا مقایسه شدم و هواداران از این لقب برای من استفاده کردند. هدف خودم هم این است که راه آقا مهدی را بروم تا بتوانم در فوتبال اروپا برای خودم اسمی داشته باشم و پیشرفت کنم. خیلی دوست داشتم در پرسپولیس بمانم چون عاشق این تیم هستم اما شاید اگر سنم بالاتر می‌رفت رفتن به اروپا خیلی سخت‌تر می‌شد و شاید بهترین زمان برای پیوستن به یک تیم اروپایی در همین سن و سال باشد.

کمتر مربی شاید در پرسپولیس به یک جوان ۲۰ ساله بازی می‌داد اما برانکو این کار را برایت انجام داد. درباره او چه صحبتی داری؟ 

دیروز و قبل از بازی هم با آقای برانکو صحبت کردم و بابت همه حمایت‌هایش ممنون او هستم. برانکو لطف بزرگی به من کرد. در ابتدا خدا به من کمک زیادی کرد و سپس لطف آقای برانکو باعث شد که من در فوتبال پیشرفت کنم. واقعا کمتر مربی در تیم پرسپولیس ریسک می‌کند و به یک جوان ۲۰ ساله بازی می‌دهد اما برانکو این کار را انجام داد و با توجه به هم پستی‌هایی که داشتم لطف بزرگی در حق من کرد که همیشه از او ممنونم. من پیشرفت و ترقی‌ام را در این ۲ سال مدیون برانکو هستم و از او، دستیارانش، همبازیانم و همچنین هواداران پرسپولیس بابت محبت‌هایی که در حق داشتم قدردانی می‌کنم.

حالا که رفتنت از پرسپولیس قطعی شده بهترین و بدترین خاطراتت را از روزهایی که در این تیم بازی کردی بگو. 

فکر می‌کنم بهترین خاطره من در این دو ساله همین برد شب گذشته مقابل الجزیره بود که واقعا به همه ما لذت داد. بدترین خاطراتم هم باخت در دربی بود که البته من در دربی‌ها معمولا خیلی خوب بازی کردم و مربیانم از من رضایت داشتم.

خوب بودنت اما برای دعوت به تیم ملی کافی نبود و عدم دعوت به تیم ملی باعث شد تا انتقادهایی به مربیان این تیم وارد شود. در این باره چه صحبتی داری؟

من در این باره نمی‌توانم اظهارنظر کنم. به هر حال تیم ملی مربی دارد و آنها صلاح می‌بینند که چه کسی دعوت شود. شاید این حرف کلیشه‌ای باشد اما من هم آرزو دارم که به تیم ملی دعوت شوم و مشتاق این مساله هم هستم اما در این خصوص سرمربی تیم ملی می‌تواند نظر بدهد.

چه زمانی به کرواسی می‌روی؟ 

فعلا منتظر گرفتن ویزا هستم و پس از اینکه ویزایم صادر شد به کرواسی می‌روم و قراردادم را امضا می‌کنم.

اگر صحبت خاصی داری در پایان بگو. 

من در زمستان از دیناموزاگرب پیشنهاد داشتم اما چون دیدم که تیم به من نیاز دارم نرفتم و در پرسپولیس ماندم و خوشحالم که با قهرمانی و صعود در آسیا از این تیم جدا می‌شوم. بهترین روزهای زندگی‌ام را در پرسپولیس داشتم و از همه کسانی که به من کمک کردند تا روزهای خوبی داشته باشم تشکر می‌کنم و دلم برای همبازیانم، مربیانم و هواداران پرسپولیس واقعا تنگ می‌شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

22 Responses to “محرمی: دل تنگ می‌شوم اما به دینامو می‌روم تا راه مهدوی‌کیا را ادامه دهم/ بهترین روزهایم را در پرسپولیس داشتم اما باید ریسک می‌کردم”

 1. شندی گفت:

  ۰

  ۰

  محرمی خیانت شماغیر قابل بخشش است امدی پرسپولیس جا باز کردی توی روزهای سخت تیم رو رها میکنی درست ازت بدم میاد ولی جلو چشمام هست که سر افکنده خواهی بود

 2. بهنام اعتمادی طرقی گفت:

  ۰

  ۰

  بابت زحماتت ممنون / ایشالله موفق باشی //چون ک حاشیه نداشتی

 3. شهرام گفت:

  ۰

  ۰

  اگه واقعا پرسپولیس را دوست داشتی یه قرار داد ثوری با پرسپولیس میبستی
  تا یه پولی از طریق ترانسفرت گیر پرسپولیس میومد و دینت را به باشگاه ادا میکردی واقعا برا شما متاسفم که به جاهای بالاتر میرسین و …..

 4. مسافر گفت:

  ۰

  ۰

  به امید خدا موفق و موید باشی

 5. شادگان عاشق قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  اگه می خوای موفق بشی باید روی سانترها تمرین کنی وگرنه تمام نفوذها وفرارها ودربیل زدن ها بدردت نمی خورن ، وقتی با زحمت توپ رو به جلو میبری ونتونی ساتتر درست انجامـبدی ینی هیچ .

 6. چهل ساله هوادار پرسپولیسم گفت:

  ۰

  ۰

  بسلامت پسر محجوب،،، ایکاش با رفتنش به پرسپولیس پولی میرسید، قراردادش تمدید میکردن ،بعدش ترانسفر میشد، البته کرواسی پول نمیدن .

 7. dr hamidreza گفت:

  ۰

  ۰

  حقت بالاتر از اینهاست . فقط سعی کن تو دیناموزاگرب اسم در کنی و بعدش به یه تیم توپ اروپایی بری هر چه سریعتر ……
  اسطوره ی ایندمونی . هر چی بود مثل مهدی طارمی بی معرفت و پول پرست نبودی و هدفت از اول مشخص بود چیه

 8. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  دلم برای پرسپولیس و هوادارای عزیزش میسوزه. واقعا اراده کردن سال بعد نابودش کنن. شک نکنید پنجره نقل و انتقالات باز نمیشه. اینا همش بازی کثیفیه که را انداختن تا بازیکنامون رو با این بهانه فراری بدن. محرمی رفت، پس جناح راست تعطیل میشه. با ماهینی مسن یه نیم فصل نمیتونیم دوام بیاریم. مسلمانم میره. احمدزاده هم میره. البته من یکی از رفتن احمدزاده اصلا نارحت نمیشم. مطمئنم این بشر هیچ جا نمیره و فقط با احساسات پاک ما هوادارا بازی میکنه. خواهشا مرجع پیگیری کن و صدای مارو به گوش مسئولین برسون. این تیم نباید از هم بپاشه

 9. mehrdad گفت:

  ۰

  ۰

  به نظرم نوع رفتن محرمی یا سروش رفیعی بهتر از رفتن و قال گذاشتن افرادی مثل طارمی و رضاییان هست،حداقلش اینه روراست بود این محرمی و مثل طارمی بلوف نمیزد،ایشاالله موفق باشی

 10. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  این دوستانی که منفی میدن نمیدونم فازشون چیه….
  آخه در شرایط بحرانی و بد بازیکن باید هوای تیم و باشگاه رو داشته باشه در شرایط عادی که همه بازیکن ها لیگ آرزو دارن بیان پرسپولیس. الان که از پنجره نقل و انتقالاتی محروم هستیم بازکن باید تمدید کنه

 11. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  بی معرفت
  حداقل یه نیم فصل میموندی بعد میرفتی

 12. بهداد گفت:

  ۰

  ۰

  بااسم پرسپولیس و هوادار شدی صادق محرمی که میگی مهدوی کیا،،شک نکن تو این موقعیت که تیم رو تنها گذاشتی تانیم فصل دیپورت میشی چون انتخابت درست نبوده.رفیق رو باس روز تنگ وسخت شناخت.#بیمعرفت

 13. ahmadreza گفت:

  ۰

  ۰

  دوست داریم پسر برو و پرچم ایرانو در اروپا ببر بالا به خصوص پرچم ما پرسپولیسیا♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 14. حمید رضا گفت:

  ۰

  ۰

  برو عقده ای تو این شرایط تیم و ول کردی ایشالا که نابود بشی و با سر کج برگردی هرکی تو این شرایط بره نامرده کثیفه

 15. نیما گفت:

  ۰

  ۰

  ایشااله موفق باشی و تو تیمهای بزرگ اروپا ببینیمت
  مهدوی کیای دوم ارتش سرخ

 16. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  برات آرزوی موفقیت میکنم. تنها خوبیه رفتن محرمی اینه که دیگه ماهینی برمیگرده دفاع راست و تو پست تخصصی خودش بازی میکنه. با توجه به اینکه برانکو هیچ جوره ماهینی را نیمکت نشین نمیکرد و ربیع خواه هم تا نیم فصل شرایط بازی نداره حداقل میتونیم امیدوار باشیم فصل بعد کمال و احمد تو پست هافبک دفاعی بازی کنن و از دست ماهینی و ربیع خواه حداقل تا نیم فصل راحتیم

 17. محمد رضا گفت:

  ۰

  ۰

  بی معرفت….خاک بر سرت طاهری با این قرارداد بستنات اون از سروش و طارمی اینم از این یه الف بچه که دستمونو توحنا گذاشت…از هوادارا هم خواهش میکنم الکی فاز معرفتو فوتبال حرفه ای شده بر ندارن الان وقت تنها گذاشتن پرسپولیس نبود…تف به مرام امثال طارمیو رفیعیو محرمی…

 18. Sajad گفت:

  ۰

  ۰

  پسر محجوبیه، اخلاقشو داره، فکرمیکنم بتونه مهدوی کیا بشه

 19. سعیدحسینخانی گفت:

  ۰

  ۰

  خدا به همراهت انشاء الله موفقیتت رو در اروپا شاهد باشیم.
  موفق باشی

 20. بختیاری گفت:

  ۰

  ۰

  طارمی با همه ی گند بودنش از تو بیشتر شرف داشت گفت بزارید نیم فصل برم تا ۵۹۰هزار دلار گیر پرسپولیس بیاد،تا مجانی نرم.ولی این گل پسر پرسپولیس و پله ترقی کرد.
  طاهری گند زدی با این جور قرارداد بستن.

 21. مجتبی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  موفق باشی ان شالله

 22. حمیدرضاعبدالهی گفت:

  ۰

  ۰

  به سلامت امیدواریم در تمام مراحل زندگیت موفق باشی و ماهم بابت زحماتت از تو تشکر میکنم دو کنار هم بودم و شادی زیادی البته به لطف خدا داشتیم ……دوست داریم پرسپولیس خونه ی خودته …..یا علی مددی

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 186 بازدید

بازدید دیروز: 30789 بازدید

بازدید کل : 26690709 بازدید

افراد آنلاین: 7 نفر