تبلیغ داخلی


 |  ۲۸/ اردیبهشت/ ۱۳۹۷ - ۳:۱۱
  |   نظرات: ۱۴ نظر
4,508 نفر بازدید

نوری ۸۰ درصد از طلب خود را بخشید و با پرسپولیس توافق کرد

پرسپولیس نیوز : کاپیتان سابق تیم پرسپولیس پس از جلسه‌ای که با مسئولان این باشگاه داشت بیش از ۸۰ درصد از طلب خود را بخشید و اعلام کرد که به هیچ عنوان از باشگاه محبوب خود شکایت نخواهد کرد.

محمد نوری کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس پس از جلسه‌ای که روز گذشته در باشگاه پرسپولیس با حمیدرضا گرشاسبی و حسین خبیری داشت تخفیف قابل توجهی برای گرفتن طلب خود از باشگاه پرسپولیس انجام داد.

نوری که سال‌ها در پرسپولیس بازی کرد و حتی چند سالی کاپیتان این تیم بود از این باشگاه طلب داشت و در پی تماس مسئولان باشگاه وی در جلسه‌ای با گرشاسبی شرکت کرد.

در این جلسه نوری عنوان کرد که تحت هیچ شرایطی بابت مطالباتش از پرسپولیس شکایت نخواهد کرد و با صحبت‌هایی که با مسئولان باشگاه انجام داد حدود بیش از ۸۰ درصد طلب خود را بخشید و به باشگاه محبوبش تخفیف داد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

14 Responses to “نوری ۸۰ درصد از طلب خود را بخشید و با پرسپولیس توافق کرد”

 1. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  دمت گرم پسر حالا خسرو چغندری بخاطر ۲۵ میلیون رفته شکایت کرده طلب ش و وصول کنه یه همچین موجوداتی هسن کیسه کش ا

 2. یزدان گفت:

  ۰

  ۰

  فدای معرفت و غیرتت

 3. علی۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  درد ت بخوره تو سر اون بی همه چیزی که تو اوج نامردی رفت مرتبکه عقده خارج ول کرد رفت مسبب تمام این بیچارگی الانمون استرس باز شدن پنجره ایشونه ببینید دوستان کیسه تیامو گرفت نیم فصل چقدر به کارش اومد ولی ما محروم بودیم

 4. amirreza گفت:

  ۰

  ۰

  دمت گرم باغیرت.همین دوستانی که الان میان بهت میگن باغیرت اون موقع که رفتی قطربهت میگفتن بی غیرت.ولی من گفتم توبهترین کارممکنوکردی چون سنت رفت بالابایدمیرفتی ازتیم اونم تواوج.ولی نمیان بگن به عشق پرسپولیس تودوره علی دایی یه سال نیمکت نشین بودی و جام جهانی قبلوازدست دادی ولی کوچیکترین حاشیه واسه تیم نساختی.من اونموقع اینچیزارومیگفتم همه بهم منفی میدادن.درکل دمت گرم ممدجان.انشالله موفق باشی.

 5. شهدین گفت:

  ۰

  ۰

  رحمتیه دروازه بان پسری۲۰۰ کیلو شایدم سیصد کیلویی دارد ..

 6. دلاور پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  ما هواداران به داشتن بازیکنان متعصب و با اخلاقی چون محمد نوری عزیز و دوست داشتنی افتخار میکنیم و باتمام وجود برایش آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

 7. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  خدا خیرت بده ان شا الله

 8. سامان گفت:

  ۰

  ۰

  درود به غیرتش

 9. اسد گفت:

  ۰

  ۰

  تیم مردمی و پرسپولیسی های واقعی اینگونه اند . با بال شکسته پر کشیدن هنر است … رمز پرسپولیس کجاست ؟ حتی بااز دست دادن عالیشاه ، نورالهی ، طارمی ، رضائیان ، سروش ، طاهری ، پیروانی ، نقل و انتقالات ، محرمی و مسلمان … درمقابل هزینه های میلیاردی ؟ این را باید گفت و تیتر کرد …

 10. مهدی قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  Danet garm eshqi

 11. سلیمان گفت:

  ۰

  ۰

  دمش گرم….تو دوران سیاه پرسپولیس از معدود ستاره عها بود اگرچه زیاد ه خواهیاش باعث شد فوتبال ش تموم شع و الا هنوز میتونست کاپیتان پرسپولیس باشع

 12. محجد گفت:

  ۰

  ۰

  درود بهدشرفت

 13. FaRiD persepolisiiiiiiii گفت:

  ۰

  ۰

  دمت گرم همشهری… با تعصب… کاش سنت پایین بود بازم میومدی پنالتی هامون رو میزدی☹️☹️

 14. افشین گفت:

  ۰

  ۰

  ممنون واقعن بازیکن باغیرتی هستی.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28850 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26563433 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر