تبلیغ داخلی


 |  ۱۷/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  |   نظرات: ۴ نظر
1,175 نفر بازدید

واکنش دوباره تابش به ادعای پرسپولیسی‌ها: اگر سپاهان ۱۵ امتیاز از داوری سود برده باید سقوط کند/ خبیری در باشگاه پرسپولیس چه کاره است؟!

مدیرعامل باشگاه سپاهان در واکنش به اظهارات مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: فردی به نام حسین خبیری نمی‌شناسم!


مسعود تابش پیش از دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که قرار است فردا (یکشنبه) برگزار شود, درباره اظهارات حسین خبیری, مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس که گفته سپاهان تاکنون ۱۵ امتیاز از اشتباهات داوری سود برده است به تسنیم گفت: می‌خواهم درباره این دیدار تا بعد از اتمام مسابقه صحبتی نکنم تا آرامش تیم‌مان حفظ شود. من الان جوابی نمی‌دهم و بعد از بازی پاسخ حرف‌هایی را که زده‌اند، خواهیم داد.

وی درباره اینکه حسین خبیری مدیریت باشگاه سپاهان را به فرافکنی متهم کرده است, عنوان کرد: معلوم است که چه کسی فرافکنی کرده است. بالاخره فیلم بازی‌ها موجود است و می‌شود این ادعا را بررسی کرد. اصلاً خبیری چه کسی است و در باشگاه پرسپولیس چه کاره است؟ شما از ایشان رزومه‌ای دارید؟ من او را نمی‌شناسم و نمی‌دانم که تاکنون کجا بوده است, برای همین پاسخی هم برای ایشان ندارم.  مردم دارای عقل و شعور هستند و خودشان متوجه حقیقت می‌شوند.

مدیرعامل باشگاه سپاهان تصریح کرد: به این مسائل توجه زیادی نداریم، چون فیلم مسابقات موجود است و امیدوارم این موضوع تحلیل شود, چراکه کارشناسی اکثر داوری‌ها در برنامه‌های زنده تلویزیونی نشان می‌دهد که چه تیمی ۱۵ امتیاز از داوری سود کرده است. اگر سپاهان ۱۵ امتیاز از داوری سود کرده است حتماً‌ الان باید در معرض سقوط باشد (باخنده). من فقط یک خبیری می‌شناسم که آن هم «مهدی خبیری» است و فردی به نام حسین خبیری را نمی‌شناسم و نمی‌دانم چه کسی است. بهتر است اگر باشگاه پرسپولیس ادعایی در این باره دارد به جای اینکه با ما مطرح کند, آن را به کمیته داوران بگوید. این موضوع اصلاً مهم نیست و پاسخی برای آن نداریم، چون قضیه کاملاً روشن است.

تابش درباره اینکه آیا طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان در بازی فردای سپاهان و پرسپولیس مورد استفاده قرار می‌گیرد یا خیر, اشاره کرد: شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اجازه استفاده از طبقه دوم ورزشگاه را برای این بازی صادر نکرد, چون بخشی از آن هنوز مقاوم‌سازی نشده و اعلام کردند که استفاده از طبقه دوم خطرناک خواهد بود. ان‌شاءالله برای نیم‌فصل دوم این طبقه برای استفاده هواداران آماده خواهد شد.

وی با بیان اینکه قرار است فقط ۱۰ درصد ظرفیت ورزشگاه در اختیار هواداران پرسپولیس قرار بگیرد, خاطرنشان کرد: بلیت‌فروشی در روز مسابقه در ورزشگاه صورت می‌گیرد و هواداران پرسپولیس نیز طبق قانون فقط از ۱۰ درصد ورزشگاه استفاده خواهند کرد. این قانون است و باید اجرایی شود. ما نیز روی اجرای این قانون در بازی فردا مُصر هستیم, چراکه سپاهان خود باشگاه پرطرفداری است و به سکو‌های ورزشگاه احتیاج دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “واکنش دوباره تابش به ادعای پرسپولیسی‌ها: اگر سپاهان ۱۵ امتیاز از داوری سود برده باید سقوط کند/ خبیری در باشگاه پرسپولیس چه کاره است؟!”

 1. حمید گفت:

  ۰

  ۰

  تا وقتی امیر قلعه نویی ریس مافیایه فوتبال تو اصفهانه تاج و ساکتو دیگر اصفهانی ها پشتشون هستن , این اقا هیچ کسو نمیشناسه خدارو شکر با همه این پشتوانه چند ساله زیرمونن , ولی امسال تمامه تلاششونو میکنن که تو لیگ اول شن , ولی پرسپولیس با تمام این مشکلات امسالم اول میشه تا به اصفهانی ها بفهمونه فوتبال اینیه که ما بازی میکنیم نه اون باند بازیه شما ,

 2. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  این چه ادبیا ت زشتی است که برخی از این پیشکسوتان دارندآقای تابش شماهم چهل سال پیش چندسال تو سپاهان بازی کرده ای کسی شما اهم نمی شناسد فخر فروختن تالان فکر می‌کردیم مخصوص جوانان تازه بدوران رسیده است اما نمیدانستیم شما با ۷۰ سال سن هنوز ادب سخن گفتن نداری اینکه من فردی به نام خبیری را نمی‌شناسم ممکن است است درست باشد اما آقای تحصیلکرده! مگر شما با یک شخصیت حقیقی طرف صحبت هستید خیر شما بلیک فردحقوقی بنام مشاور مدیر عامل طرف صحبت هستی پس ادب داشته باش وسعی نکن طرف مقابلت را تحقیر کنی که نتیجه عکس دارد

 3. برانکوپلیس گفت:

  ۰

  ۰

  هر کاره ای باشه ،قطعا مث شما بیشرف نیست،،،سپاهانی کثیف

 4. کاظم خان گفت:

  ۰

  ۰

  اقایان اصفهانی گویا جعبه گزهایی که پر از سکه بوده و به داوران مسابقات خود هدیه میکردند و احتمالا حالا هم اهدا میکنند فراموش کرده اند. واقعا وقیح و پر روهستند.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6980 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26482288 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر