تبلیغ داخلی


 |  ۱۹/ آذر/ ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
  |   نظرات: ۱۳ نظر
2,191 نفر بازدید

قلعه‌نویی: پنجره آقایان بسته شده اما هزار پنجره برایشان باز کردند!/فغانی شده قلدرخان فوتبال ایران!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت:اگر پنجره پرسپولیس به خاطر اشتباه مدیرانش بسته شده هزار پنجره برای این تیم در فوتبال ایران باز کرده‌اند.

امیر قلعه‌نویی در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی رادیو تهران گفت: یک عذر‌خواهی به رسانه‌ها بدهکار هستم چون در کنفرانس شرکت نکردم. حالا ۱۵ ساعت گذشته و شاید اگر در نشست شرکت می‌کردم حرف‌های احساسی می‌زدم ولی امیدوارم الان صحبت‌هایم به دور از عصبانیت باشد.

وی افزود: جای تاسف است، باشگاه مردمی مثل پرسپولیس بازی از هفته قبل راه انداخته است باعث می‌شود حرف و حدیث‌هایی در مملکت برایشان به وجود بیاید که نمونه‌اش پرچم ژاپن است. اگر یک پنجره نقل و انتقالات بسته شده و آن هم خارجی و روی اشتباهات مدیران بوده که دلیل نمی‌شود که همه پنجره‌ها برای این تیم باز شود. خبیری کیست و کجای فوتبال است که به خودش اجازه می دهد در مورد تیمی مردمی مثل سپاهان صحبت کند؟ اینها از کجا به فوتبال آمده اند مثل معاونی که به استقلال آمد و با روابط فامیلی‌اش پدر استقلال را در آورد! فوتبال جای قشنگی‌ها است،وقتی اهل فن و امثال دادکان و مصطفوی در خانه نشسته‌اند این آقایان به خود اجازه می‌دهند از هفته قبل برنامه ریزی کنند و به باشگاه مردمی سپاهان توهین کنند. فوتبال درگیر شونده روز گذشته ما اگر چه در روز خوب خود نبودیم سرجای خودش اما کار قشنگ باشگاه سپاهان را ببنید.

سرمربی سپاهان تاکید کرد: این ها وظیفه است،هفته قبل از دایی تقدیر کردیم و روز گذشته هم از نویدکیا و کریم خواستیم بیایند و از سیدجلال تقدیر کنند، حتی در رختکنشان بنر زدیم، ولی چرا آقایان که از یک جنس دیگر هستند آمده‌اند کارهایی کرده اند فوتبال به یک سمت دیگر برود.صحبت بعد من در مورد فغانی است، کسی در این مملکت جرات ندارد به این آقا حرف بزند.این آقا شده قلدرخان فوتبال ایران! از کمیته داوران گرفته تا دپارتمان و …حرف که به او بزنیم می‌گوید بیرونت می‌کنم! شما ببنید هفته قبل چه بلایی سر سپیدرود آورد؟ یک جوان چه کار کرد که داور با او چنین برخوردی کرد. آقای فغانی به جام جهانی رفتی که رفتی! اینها دلیل نمی‌شود هر کاری خواستی انجام بدهی! من با سند می‌گویم او با شخص من مشکل دارد. آقای فغانی عزیز شما که با من مشکل داری چرا به سپاهان ضربه می‌زنی؟ در ۶-۷ ماه گذشته در بازی سپاهان و ذوب‌آهن ۲ بر صفر باختیم که هر ۲ با اشتباهات داوری بوده.او در بازی دیروز بالای ۲۰ سوت اشتباه زده است.

وی ادامه داد: او نگاه بالا به پایین پیدا کرده و خودشیفته شده است. از قدیم می‌گویند هر چه درخت پربارتر می شود افتاده تر می‌شود. اگر یک داور اشتباهات او را می‌کرد ۴ سال محرومش می‌کردند.آقای فغانی معرفت و مردانگی داشته باش و بگو برای تیم‌های قلعه نویی سوت نمی‌زنم! او اشک ۵۰ هزار نفر را در آورده است. قبلا هم برای تراکتورسازی این کارها را کرده بود. شاید الان به من و صفحه مجازی‌ام حمله شود ولی ما بیشترین ضرر را از داوری دیده‌ایم. آقای فردوسی پور هم این بازی ها را کارشناسی کند و بگوید در نیم فصل کدام تیم از داوری ضرر دیده است ولی فغانی خودش را تافته جدا بافته بداند.من می‌گویم ما ۱۵ تیم برای یکسری ها بازی کنیم یه تیم دیگر هم برای یک جام دیگر. اینگونه که نمی‌شود. معاون پرسپولیس و یا مشاور این باشگاه حرف می‌زند.من اردتت به برانکو دارم ولی او هم صحبت کرد، مثلا چی شد؟ این بازی هم تمام شد، مثل همان بازی که سپهر حیدری گل زد و قهرمان شدند.

قلعه‌نویی در خصوص اینکه می‌گویند داوری ها به سود سپاهان بوده است ادامه داد: مرد است و حرفش. من قبول دارم جایی هم به سود ما صحنه‌های داوری رقم خورده است. من در آنتن زنده این حرف را می‌زنم. آقایان باشگاه پرسپولیس! قبول دارید در برنامه ۹۰ کارشناسی شود و هر تیمی که به اشتباه سود کرده امتیازاتش کم شود؟ من قبول می‌کنم. اصلا این اتفاق به نفع دیگر تیم ها هم شود اشکالی ندارد.یقین دارم نساجی، سپاهان و ذوب‌آهن بیشترین ضرر را کرده‌اند ولی این آقایان سود کرده‌اند.شاید جایی مثل بازی نساجی اشتباه شده که مطمئنم وولیسیانی روی بازیکن ما پنالتی کرد ولی این آقا در هفته کلی اشتباه می‌کند در کل کسی جرات نمی‌کند به این داور حرف بزند؟ باز هم می‌گویم فردوسی پور بین ما و پرسپولیس با کارشناس پیشنهادی باشگاه پرسپولیس قضاوت کند.هر تیمی از داوری سود برد امتیازاتش کم کنند.

وی تاکید کرد: آقای سلطانی‌فر یک نفر مثل خبیری و توفیقی را پیدا کردید و این نمی‌شود شما هر کسی را در این ۲ باشگاه بگذاری.اینها از کجا آمده‌اند؟اگر معرفت اصفهانی نبود با آن داوری باید هزار اتفاق در اصفهان می‌افتاد. از شب گذشته ۱۰۰۰ اس ام اس ناموسی در صفحه من دادند که چرا با شجاع حرف زدی و با فلانی فلان کار را کردی یا از آنها تعریف کردی! تازه من که جو را آرام کردم! چرا در زمان حضور ما در تراکتورسازی این حرف‌ها زده نشد؟ مگر پنجره ما بسته نشد؟من که ۴ بازیکن از دست دادم و سروش رفیعی هم به پرسپولیس رفته بود.ما هم با ۱۳-۱۴ بازیکن این بازی ها را می‌گذرانیم. این تبعیض‌ها درست نیست.در کل فوتبال ایران زاویه‌ای گرفته شده که اصلا درست نیست. فلانی را می‌آوردند چون فامیل فلان وزیر است.همین آقایان را آوردند، آقایانی که در استقلال بودند الان کجا هستند؟ از کجا آمدند؟ سال گذشته من در ذوب آهن بودم و در آن بازی رو در رو زاویه داشتم ولی این تیم می‌توانست قهرمان آسیا شود.

قلعه‌نویی ادامه داد: ما ۱۵ تا تیم برای یک جام بازی می‌کنیم و پرسپولیس هم برای یک جام. نمی‌شود که! به ما چه ربطی دارد که پنجره آنها بسته شده است. آقایان ۱۳ بازیکن با کیفیت دارند و در تیم ملی هم هستند.من در تراکتورسازی اصلا یار نداشتم، عالیشاه، نوراللهی، بیک‌زاده و … رفتند ولی هیچکس از آن تراکتورسازی حرفی نمی‌زند. من که این همه از بازیکنانم را از دست دادم. هیچ‌کس از تراکتورسازی که آن همه بازیکن از دست داد و آن همه بلا سرش آوردند حرف نمی‌زند.مردم خوب آذربایجان هم هیچ گله ای نکردند.

وی در خصوص اینکه سپاهان از داور بازی شکایت می‌کند یا خیر گفت: مگر صدای ما به جایی می‌رسد؟ما هر چه نامه می‌نویسیم فایده ندارد.اولا کارشناسان می‌آیند و ماست مالی می‌کنند، یکی مثل سیف الله پور،انگار چیزی از رویحفظیات به او گفته اند! کارشناس باید شرف داشته باشد. من ۴۰ سال است در فوتبال هستم، اصلا به صحنه پنالتی کاری ندارم.فغانی فشار را از زمین حریف آورد داخل زمین ما. صحنه‌ای که کی روش اخراج شد را به مردم نشان بدهید. فغانی دنبال این بود که کی‌روش را اخراج کند که بازیکن ما در آن ۵ دقیقه آخر فشار از روی هوا به تیم پرسپولیس نیاوریم. من در این فوتبال بزرگ شده‌ام و همه قوانین را بلدم و کتاب قوانین را می‌خوانم.وقتی یک کرنر را اشتباه بگیرید ۳ دقیقه طول می‌کشد توپ به این زمین برگردد.اگر یک پرسپولیسی در آن صحنه بگوید کی‌روش خطا کرد هر چه آقایان بگویند من قبول می‌کنم.

سرمربی سپاهان در خصوص بازی آخری تیمش گفت: این سخت‌ترین بازی ما است، در این جور بازی ها بازی کردن سخت است.با این ناعدالتی و داوری‌ها که جلو می‌رویم باید بگویم شرایط سخت است.جا دارد از کارگزان کارخانه و دکتر سبحانی و هیات مدیره تشکر کنم چون قطار ما راه افتاده آقایان سنگ‌هایشان شروع شده است.دیروز ۵۰ هزار نفر گریه کردند و نمی‌دانید مقابل هتل چه می‌کردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

13 Responses to “قلعه‌نویی: پنجره آقایان بسته شده اما هزار پنجره برایشان باز کردند!/فغانی شده قلدرخان فوتبال ایران!”

 1. مهران گفت:

  ۰

  ۰

  آقای قلعه نویی قدری حیا داشته باش تو خودت مافیا در فوتبال ایران را رواج دادی تو از یک طرف پاچه خواری مدیران بی نام ونشان اصفهانی تیم سپاهان را میکنی از اینطرف میتازی به مدیران مردمی پرسپولیس مثل آقای خبیری وعرب تو هستی که هرکجا می‌روی مافیای خودرا علم میکنی لطفا دهان کثیفت را ببند گنده باقالی ممد مایلی کهن تورا خوب می‌شناخت که به تو گفت گروهبان قندلی تو از بغل این فوتبال شدی قلعه نویی آقا زاده تواست که از بغل پدر بی سوادش الان با خودروهای لاکچ ی تو خیابان‌های تهران لایی میکشه زور به همه جات اومده که چرا گل شانسی تیمت موجب سه امتیاز نشده اگر عدالت در فوتبال بود این بزی باید ۵ بر ۱ به نفع قرمز میشد لطفا دهنت راببند برو خدا را شکر کن که قسر در فتی وابروت نرفت

 2. مصطفی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  این آقایادش رفته دردوره ای که علی دایی سرمربی پرسپولیس بود بازی رفت درورزشگاه آزادی داوربازی محسن قهرمانی بودکه یک پنالتی برای پرسپولیس نگرفت ولی برای سپاهان قلعه نوعی دوتاپنالتی گرفت اولین دوره خودش دراستقلال یه بازیکن سابق پرسپولیس گوشی خودش روبازگذاشت تاتاکتیک پرسپولیس به این آقابرسه یادش رفت ابراهیم توره قبل بازی باکیسه قلعه نوعی محروم شدوسال بعدرفت سپاهان این آقادیگه دستت روشده آقای قلعه نوعی

 3. پرسپوليس و هواداران عشقه گفت:

  ۰

  ۰

  داداش اگه پنجره ی باز میبینی بیا ببند.زحمت میشه ها.پنجره هایی میبینی بازه پنجره غیرت.جنگندگی.اتحاد.صبر.استقامت و البته و فاداری هواداران محترم پرسپولیسه.خاستی دست بزنی اینارو ببندی بی وضو دست نزن که حرمت داره.اصلا توان بستنشونو نداری . خودتو خسته نکن

 4. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  مقصر اصلی خود ما هستیم وقتی بازی رو نبریم و کلی موقعیت خراب کنیم دهن بقیه باز میشه

 5. مسافر گفت:

  ۰

  ۰

  برو گمشو شما فکر میکردید میتونید ببرید برید خدا را شکر کنید شانس آوردید نباختید….حالا هی زر الکی بزن مافیای فوتبال

 6. مسافر گفت:

  ۰

  ۰

  خفه شو سمندون …آب و بریز اونجا که میسوزه

 7. برانکوپلیس گفت:

  ۰

  ۰

  اینقدر سخته دهنتونو ببندی،خودت مافیای فوتبالی،،،بعد صحبت از باز کردن هزار پنجره برا پرسپولیس میکنی!!!!یکم وجدان لطفا که البته از کیسه کش جماعت بعیده

 8. آرمین گفت:

  ۰

  ۰

  تو‌ ببند حروم خور. همه یادشونه هر بازیکنی جلو تیمت گند میزد فصل بعد تو تیمت بود. یادت بیار بازی سپاهان پدیده همین امسال رو . سپاهان نساجی چی‌؟ اون سال که با سپاهان قهرمان شدی و هر بازی داور‌واست بازی رو‌ درمیاورد چی؟ اون موقع اشتباهات داوری جزئی از داوری بود نه؟ طرفدارای استقلال و تراکتور رو‌آوردی پشتت که مثلا بتونی به پرسپولیس ضربه بزنی !؟؟ اینو حواست باشه مردک کل طرفدارای ۱۵ تیم دیگه لیگ بازم ۴۰٪ میشه یه پرسپولیس واسه کل لیگ بسه…وقتی تیمی که داری از دکلش بالا میری تو‌استادیوم بهت فحش میدن نشون دهنده شخصیتته. بدبخت تو رو‌هیچ تیمی جز تون تیمی که مربیشی دوست نداره مه هیچ ازت متنفرم هست.

 9. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  آقای قلعه نویی پماد سوختگی داره داروخانه . قیمتی هم نداره.

 10. دانیال گفت:

  ۰

  ۰

  آقا مگه ما گفتیم پنالتی بگیره؟
  دوسال پیش که با تفاضل گل نائب قهرمان شدیم یادته؟اصفهان،نیمه اول،خطا تو محوطه جریمه،پنالتی،اخراج
  همه اشتباه…
  یادت میاد ؟
  گریه هاتون بزارید واسه محرم سال دیگه…

 11. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  اقای قلعه نوعی ، سروش وقتی اومد به پرسپولیس که شما بجاش ۴ تا بازیکن گرگفتین، احمد و امید هم از تیم ما اومدن به تیمتون.
  پرسپولیس خبر نداشت که تراکتورمحروم شده در ضمن قرارداد سروشم تموم شده بود. پس با افکارعمومی بازی نکن

 12. سیدمهدی گفت:

  ۰

  ۰

  آقای قلعه نوعی لطفا بازارگرمی نکنید شما تو بازی حرف زیادی برا گفتن نداشتید .شانس آوردید که یک توپ اتفاقی افتاد زیر پای مدافعتون و رفت تو گل .صحنه پنالتی درست بود چرا چون خطای هند صورت گرفت قبلش خطا بود داور ندید تو شلوغی تازه اون برخوردها طبیعیه تو محوطه .صحنه خطا رو ندید درست ولی صحنه هند که درست بود .برو تاکتیک یاد بگیر جناب مافیا.

 13. کاظم خان گفت:

  ۰

  ۰

  اقای قلعه نوعی لطفا دهانت را ببند اگر حرف نزنی نمیگن لالی. ورزشگاه نقش جهان چی بود؟ میدان انفجار نارنجک ،ترقه های انفجاری ،اشعه لیزری و ………این از ورزشگاه و همچنین بازیکنان بی فرهنگ و بچه……..بمانند کیرروش. براستی لال بمانی بهتر است. در تهران مهمان نوازی سپاهانی ها را جواب خواهیم داد.فعلا گود بای

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5055 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26480363 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر