تبلیغ داخلی

 |  ۱۷/ اسفند/ ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹
  |   نظرات: ۶۳ نظر
3,151 نفر بازدید

نساجی ۱-۱ پرسپولیس / تساوی پرسپولیس خسته در ادامه سریال ناداوری‌ها

پرسپولیس نیوز: پرسپولیس خسته درحالی سه روز پس از بازی السد با نساجی به تساوی رسید که علیرضا فغانی در سه صحنه مشکوک از اعلام پنالتی این تیم خودداری کرد.

تیم‌های نساجی مازندارن و پرسپولیس در چارچوب دیدارهای هفته بیست و یکم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۶ امروز (جمعه) در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک – یک خاتمه یافت. محمد مهدی نظری در دقیقه ۲۱ برای نساجی و سروش رفیعی در دقیقه ۶۳ برای پرسپولیس گلزنی کردند.

در دقیقه ۳۱ بازی توپ پرسپولیس در آستانه ورود به دروازه به دست ولسیانی مدافع نساجی خورد اما داور پنالتی اعلام نکرد.در دقیقه ۵۱ بار دیگر مدافع نساجی از دست خود در محوطه جریمه استفاده کرد که باز هم پنالتی اعلام نشد. در دقیقه ۷۹ هم مهدی ترابی با خطای مدافع نساجی در شرایط تک به تک متوقف شد اما باز هم فغانی اعتقادی به پنالتی نداشت.

ترکیب نساجی: محمدامین رضایی، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، محمدمهدی نظری (۲+۹۰ – علی شجاعی)، محمد آبشک، احمد عبدالله‌زاده، سیدمحمد میری (۶۹ – علی‌اصغر عاشوری)، آرفنگ دافه (۵۸ – رحمان جعفری)، جورجی ولسیانی، سجاد آشوری و لاشا توتادزه.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، محمد نادری، مهدی شیری، سروش رفیعی، احمد نوراللهی، بشار رسن (۴۶ – مهدی ترابی)، مهدی شریفی (۷۰ – کمال کامیابی‌نیا)، سعید کریمی (۵۹ – ماریو بودیمیر) و علی علیپور.

داور: علیرضا فغانی

نیمه اول
دقیقه ۶:
 توپ ارسالی روی دروازه پرسپولیس می‌توانست تبدیل به موقعیت خطرناکی برای نساجی شود، اما شجاع خلیل‌زاده با ضربه سر این توپ را دفع کرد.

دقیقه ۶: حمله سریع پرسپولیسی‌ها با ارسال توپ از سمت چپ همراه شد که دو مهاجم این تیم نتوانستند به توپ ضربه بزنند. ارسال توپ از سمت راست هم دور شد تا محمد نادری از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کند که شوت او تبدیل به کرنر شد.

دقیقه ۷: ارسال کرنر توسط سروش رفیعی می‌توانست برای نساجی خطرساز شود، اما توپ توسط مدافعان برگشت داده شد و شوت نوراللهی از پشت محوطه جریمه هم از بالای دروازه نساجی به بیرون رفت.

دقیقه ۱۲: سعید کریمی در محوطه جریمه نساجی صاحب موقعیت گلزنی شد، اما ضربه او با پای محمدامین رضایی به کرنر رفت تا این موقعیت هم از دست برود.

دقیقه ۱۷: این بار نوبت به بشار رسن رسید تا شانس خود را برای گلزنی امتحان کند که بازهم دروازه‌بان نساجی مانع از انجام این کار شد.

دقیقه ۲۱: ارسال فرشاد فرجی روی دروازه پرسپولیس با ضربه سر محمدمهدی نظری تبدیل به گل شد.

دقیقه ۲۴: بار دیگر ارسالی روی دروازه پرسپولیس می‌توانست منجر به موقعیت خطرناکی برای این تیم تبدیل شود که توپ از مقابل مهاجمان نساجی عبور کرد.

دقیقه ۳۰: محمدامین رضایی این بار با اشتباهی که انجام داد، موقعت خوبی برای گلزنی علی علیپور فراهم کرد، اما مهاجم پرسپولیس نتوانست دروازه تقریباً خالی نساجی را باز کند و توپ او به کنار دروازه رفت.

دقیقه ۳۱: سروش رفیعی شوتی را به سمت چارچوب دروازه نساجی شلیک کرد که توپ پس از برخورد به دست ولسیانی دفع شد. بازیکنان پرسپولیس اعتقاد به پنالتی داشتند، اما فغانی دستور به ادامه بازی داد.

دقیقه ۳۳: ارسال روی دروازه پرسپولیس به محمدمهدی نظری رسید که ضربه این بازیکن راهی اوت شد.

دقیقه ۴۴: این بار نوبت به احمد نوراللهی رسید تا با شوت خود شانسش را برای گلزنی امتحان کند، اما بازهم ضربه پرسپولیسی‌ها راهی جز اوت نداشت.

نیمه دوم
دقیقه ۴۸:
 علی علیپور در محوطه جریمه نساجی می‌توانست دروازه این تیم را باز کند، اما ضربه او توسط محمدامین رضایی دفع شد.

دقیقه ۴۸: ارسال مهدی ترابی به محوطه جریمه نساجی این بار ضربه مهدی شریفی را به دنبال داشت که بازهم دروازه‌بان نساجی مانع باز شدن دروازه‌اش شد.

دقیقه ۵۴: مهدی ترابی با ارسال خطرناکی روی دروازه نساجی، سعید کریمی را در موقعیت گلزنی قرار داد که این بازیکن نتوانست از این موقعیت استفاده کند. در رفت و برگشت توپ به علی علیپور و بازهم به سعید کریمی رسید که مهاجم جوان پرسپولیسی‌ها بازهم موفق به استفاده از موقعیت خود نشد.

دقیقه ۵۴: محمد میری از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه ۵۹: کارت زرد فغانی این بار به علی علیپور نشان داده شد.

دقیقه ۶۳: سروش رفیعی روی پاس عرضی علی علیپور موفق شد دروازه نساجی را باز کند.

دقیقه ۷۷: محمد آبشک از پشت محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد که توپ او از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۸: مهدی ترابی روی ضدحمله تند و تیزی وارد محوطه جریمه شد و پس از برخورد با احمد عبدالله‌زاده و به‌هم خوردن تعادلش، موقعیت خود را از دست داد. هرچند پرسپولیسی‌ها معتقد به خطای پنالتی بودند، اما فغانی خطای ترابی را اعلام کرد.

دقیقه ۷۹: کمال کامیابی‌نیا با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۸۰: مارکو، مربی بدنساز پرسپولیس به دلیل اعتراض به داوری در کنار زمین، توسط فغانی اخراج شد.

دقیقه ۴+۹۰: علیرضا فغانی با کارت زرد خود سروش رفیعی را هم جریمه کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

63 Responses to “نساجی ۱-۱ پرسپولیس / تساوی پرسپولیس خسته در ادامه سریال ناداوری‌ها”

 1. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  مهرداد جان اگر فوتبالیست های باکیفیت ایرانی از نظر روحی روانی دارای حاشیه و جنجال هستن از خداداد بگیر تا خود طارمی در نسل فعلی این هنر مربی ها هستن چقدر اونها رو کنترل و آدم کنه…

 2. Mehrdad گفت:

  ۰

  ۰

  اقا نصیر فکر کنم خیلی به بازیکنان حاشیه ای علاقه داری درسته؟؟؟

 3. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  می دونم دایی اخلاق درست درمونی نداره اما در بازیکن سازی کارش خوب هست تیم ملی رو دایی ساخت و کیروش فقط از مهره هایی که دایی ساخت بازی گرفت ما سه سال بی خیالی طی کردیم و اکثر ستاره های ۵ سال آینده فوتبال ایران رفتن استقلال نیاز به دایی داریم برای عبور از بحران یا هر کسی که حداقل فرق تیام و بودمیر رو بدونه بالا برانکو گرانترین پرسپولیس تاریخ رو بیچاره کرده از بس مهره فراری داده و بازیکن کمی به جای کیفی گرفتیم…

 4. رضاضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  آقای محمدرضاپرسپولیسی نژاد، اگه بخدااعتقاداری حداقل ۲۵ساله طرفدار پرسپولیسم واینقدفوتبال بازی کردم ونگاه کردم که یه بازیکن پایه توپ بزنه می‌دونم خوبه یابد فک کنم تو نژادت از کیسه ها باشه

 5. متین گفت:

  ۰

  ۰

  آقا نصیر که گفتی با دایی ببندیم دایی یه هوچی باز حرفیه داداشش ممدم کنارش باشه جنسشون جور میشه ما آدم هوچی باز نمیخوایم اون بازیکنارو هم وزارت خونه برای استقلال گرفته وگرنه مدیرای الان عرضه ندارن

 6. محمدرضاپرسپولیسی نژاد گفت:

  ۰

  ۰

  خدا روشکر که هنوز با این همه ناداوری و حواشی و فشاربازی ها و فرگوسن های وطنی و کیسه کشایی که اومدن زیر این خبر نظر میذارن به کوری چشم همشون صدرررررررررررررریم…
  بازی های رو در رو با شله زرد کیسه و ترتر رو خواهیم برد…به زمانبندی پروفسور شک نکنید

 7. پرسپولیس قهرمان. گفت:

  ۰

  ۰

  زنوزی این همه بازیکن گران قیمت خریده چهار تا داورم روش!!!!
  چرا خودتونو گول میزنین…اشتباه داوران یک درصد هم نیست!!!!

 8. آوات گفت:

  ۰

  ۰

  نمیدونم وقتی ابزاری ولسه سانتر از جناحین نداریم چرا هربازی و کل بازی هم اصرار به سانتر از جناحین داریم؟ سانتر بایستی مثل سانتر نساجی باشه دقیق روسر بازیکن نه اینکه الکی سانتر کنیم و رفع مسولیت کنیم وقتی سانتر بلد نیستیم چرا زمینی پاس نمیدیم تو ۱۸ قدم چره تو عمق نمیریم؟

 9. 6 تایی ها گفت:

  ۰

  ۰

  ;کاملا واضحه که وزارت ورزش دوست داره استقلال قهرمان بشه و فدراسیون اصفهانی دوست داره سپاهان قهرمان بشه، هوادار عزیز سکوت کنید وضع از اینی که هست بدتر میشه، فراخوان بدین که هوادارا برن جلو وزارت ورزش و فدراسیون پنج ستاره و خواهان فوتبال پاک باشن .

 10. فاطمه عشقپولیسی از ایذه گفت:

  ۰

  ۰

  یه خواهش از طرفدارای تهرانی دارم حالا که مدیرای تیم اینقد بی عرضن که نمیتونن به داوری اعتراض کنن حداقل شما برین در این وزارت لجن یه اعتراضی کنین

 11. فاطمه عشقپولیسی از ایذه گفت:

  ۰

  ۰

  وقتی کمال وارد زمین شد گند زد به بازی.نمیدونم چرا وقتی کریمی وبشار خوب بازی میکردن چرا اینارو برد بیرون.این احمد هم خیلی جو گیره هرچی توپ بهش میرسید رو حروم میکرد.مهدی شیری هم انگار فلج

 12. امیرعباس ۶۴ گفت:

  ۰

  ۰

  هوادارایی که متخصص شدن اگه عرضه دارین بیاین تیمتونو تشویق کنین…
  مهم ترین وظیفه مون همینه

 13. محمدرضاپرسپولیسی نژاد گفت:

  ۰

  ۰

  تو خود خود خود کیسه کشی آقای رضا ضدکیسه

 14. saeed گفت:

  ۰

  ۰

  نیم فصل اول برانکو مجبور بود یک ترکیب خاص رو بازی بده و چون نیم فصل دوم دست برانکو باز شده و ترکیب تیم رو به هم ریخته. و بلد نیست از بازیکنان بازی بگیره. بازیکنان خوب رو از تیم دور کرد و بازیکن بدی چون شیری رو گرفته طاهر خانی خیای بهتر از شیری بود. من نمیدانم آقای برانکو چرا وقتی تیم از نیم فصل دوم سال قبل در موقعیت سازی و پاس مشکل داره چرا مسلمان را بیرون انداخت چرا از وقتی رضاییان رفته یک سانتر خوب نداریم. وقتی تیم به پاس و سانتر خوب نیاز داره چرا نباید این بازیکنان در تیم باشند.لااقل بازیکنی در سطح این بازیکن جذب کن آیا شیری بهتر است یا رامین. فعلا مشکل برانکو است کاش قبل از اینکه خیلی دیر بشه برانکو از اشباهات تیم و ترکیب بدش در این چند بازی اخیر درس بگیره و روی نظر اشباه خودس پافشاری نکنه. نورالهی و شیری و نادری و سیامک و برخی موارد علیپور خیلی بد بازی میکنن برانکو به عنوان مربی باید علتش را پیدا کنه و راه حل براش پیدا کنه نه اینکه هوادار رت مجبور به تماشای بازی بد تیم بکنه. از نیم فصل بازی خوب و جاندار و امیدوار کننده از تیم ندیدیم. تیم باید با حضور بازیکنان جدید بهتر میشد نه اینکه بدتر.

 15. 6666 گفت:

  ۰

  ۰

  اینقدر نگید فغانی .آخه ب جز بشار کی خوب بازی میکرد ک کشیدش بیرون.اصلا اگه میبرد هم حال آدم این بازی است بهم میزنه.خیرسرمون فینال آسیا رفتیم ازنساجی هم باید بترسیم.

 16. محمود گفت:

  ۰

  ۰

  دیگه بهانه برای باخت ومساوی بس است. بهجای پرداختن به حواشی وهوچی بازی خوب بازی کنید

 17. 6666 گفت:

  ۰

  ۰

  نورالهی هیچی حالیش نیست.چقد خوشحال بودم ازشر ماهینی خلاص شدیم ببین چی نصیبمون شد.لرد اعظم شیری.

 18. نصیر گفت:

  ۰

  ۰

  دقیقا از دو فصل پیش که پرسپولیس با هدف صرفه جویی و استراتژی برانکو در نخریدن ملی پوشان به دلیل درگیر بودن با اردوهای تیم ملی رفت به سمت خریدن بازیکنان درجه ۲ لیگ که به تیم ملی دعوت نمیشن بازیکنانی مثل شایان مصلح نعمتی شیری شریفی و..اون سرعت بازی تیمی که باعث میشد در ۲۰ دقیقه اول کار تیم حریف رو مثل پرسپولیس دهه ۶۰ تمام کنیم از دست دادیم این وضعیت با رفتن مهره های ملی پوش مثل طارمی امیری فرشاد و بخصوص مدافعین کناری مثل رامین و محرمی و عدم تقویت تیم در پست کمال با کتف مصدومش و خط حمله و رفتن منشا و جانشین ضعیفتر به مراتب بدتر شد واقعیت قضیه این هست اگر آخر فصل علیپور بیرانوند و چند مهره باقی مونده هم بعد سه سال حضور در تیم بخوان برن فصل بعد هر کسی سرمربی پرسپولیس بشه با استقلالی که شش ملی پوش در تیم امید و شش ملی پوش در تیم ملی داره و تیم هایی مثل تراکتور و سپاهان و..به مراتب بدتر از امسال خواهد بود..نسل امروز تیم ملی وحتی خود پرسپولیس رو چند سال پیش علی دایی ایجاد کرد و امثال طارمی رو از لیگ دو در اردوی اردبیل پیدا کرد…به نظر بنده بهتره فصل بعد برای بازسازی دوباره پرسپولیس با دایی ببندیم

 19. 6666 گفت:

  ۰

  ۰

  جوری ترکیب میچینه انگار می‌خوایم با بارسا بازی کنیم.
  خدایا شکرت نساجی نفت مسجدسلیمان و فولادم تیم شدن ک ما با دوتا هافبک دفاعی بازی کنیم.
  چقدر ازاین سیستم مسخره استفاده میکنی ی تنوعی بده نساجی ک تیم نیست میترسی

 20. payam گفت:

  ۰

  ۰

  اقا دیگه به چی میگن پنالتی؟!!! چرا نمیگیرن؟

 21. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  فعلا در نیم فصل برانکو برنامه ای برای تیم نداره.

 22. sami گفت:

  ۰

  ۰

  بابا مدیران خدا لعنتتون کنه چرا حق تیم نمیگیرید بخدات خسته شدیم خدا لعنتشون کنه میخوان تیم نابود کنند

 23. محمدرضاپرسپولیسی نژاد گفت:

  ۰

  ۰

  لعنت به فغانی که روز زن به زن کیسه کشش کادو داد …و راحت با احساسات ۴۰میلیون هوادار بازی کرد تمام زحمات کل ارکان باشگااه ازمدیرگرفته تا بازیکن و مربی و تدارکات رو بی ثمر کرد بی وجدان….اون هند اول توپ داشت میرفت تو گل پنالتی و اخراج بود…خطا رو ترابی دیگه از این واضح تر نمیشد پای راستشو زد با دستم شارژ کرد….
  کل زحمات تیمو نابود کرد آقای داور…
  انشالله پولی که از این بازی میبری خونت حرومت باشه صد برابرشو خرج دوا درمون زن استقلالیت کنی …نفرین ۴۰میلیون هوادار پرسپولیس پشت شماست لعنتی

 24. کیانوش گفت:

  ۰

  ۰

  کاری به سطح افتضاح بازیکنانمون ندارم که کارشون شده زیرتوپ..
  سوال اینجاست که ایا تیم دوسال قبلمون از نظر بازیکن ازاین تیم بالاتره؟
  من میگم نه.به هماهنگی هم نیست.
  به اینه که ما نیاز به گل داریم و محاجم میبریم بیرون وهافبک دفاعی میاریم..
  تیم قبل گل زدن بد بود که تیمو دفاعی کردی اقای برانکو؟
  شما به کیروش میگفتی دفاعی؟
  جای خالی چوک احساس میشه.کسی که برا دفاعی بازی کردن برانکو گذاشت ورفت…

 25. ریش قرمز گفت:

  ۰

  ۰

  این تیم مشکل داره سانتر از دفاع شده بازی تیم این تیم کمک مربی خوب میخواد برانکو اشتباه میکنه برادرش کارایی نداره معلومه تیم خوب تمرین نمیکنه تمرکز نداره تاکتیک بازی روی زمین پاس‌های ترکیبی درسته برانکو مربیه خوبیه اما اصرار به استفاده برادرش اشتباه است زمان چوک یادتون میاد

 26. سید علی گفت:

  ۰

  ۰

  سروش مساوی پاس تک ضرب رو به عقب

 27. رامین گفت:

  ۰

  ۰

  این همه موقعیت باید ده تا میزدن به نساجی که دیگه سبز نشه ولی حیف از این امتیازهای الکی که از دست میدیم، بازیهای سختمون شروع میشه حیفه که به این تیمهای بیخود داریم امتیاز میدیم و حریفان برامون شاخ میشن.

 28. Mehrdad گفت:

  ۰

  ۰

  بعضی دوستان رو توهم زده،اتفاقا امروز فوتبال خوبی بازی کردیم و تو این زمین فوتبال عالی بازی کردیم
  الان حتما بعضی هاتون میگین کیسه چند تا زده و…
  باید بگم برید دقیقا بازی های کیسه رو ببینید که این تیم بیشتر شانس داره و از فرصت هاش استفاده میکنه تا فوتبال قشنگ بازی میکنه
  نمک نشناس نباشین و پشت تیم وایسین،قهرمان شدیم که عالیه اگه نشدیم همه فدای تک تک هواداران پرسپولیس و بازیکنان

 29. m۶۶۶۶۶۶ گفت:

  ۰

  ۰

  اقا اولا خوب بازی کردیم دوما خدایی چقد خوبه این سعید کریمی و نباید تعویض میشد سوما این تیم ۳روز پیش بازی داشت و با اتوبوس رفته برا بازی زیر بارون و روبرو‌ شدن با ی تیم دفاعی ک ی سانتر کرد ی گل زد خستگی داد میزد تو ساق بچه ها چهارما الان تیم خوب شده ولی سروش و علیپور و سیا چشونه نمیدونمسیا بازی نکرد ولی چند وقتیه گمه اصا نیست هستا ولی نیست

 30. Mehrdad گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا فوتبال خوبی بازی کردیم و لیاقت اینو داشتیم تو همون یه ربع اول کارو تموم کنیم،خداییش شانس هم نداریم و در کنارش بی دقتی بازیکنان
  امروز میتونم بگم تقریبا همه خوب بودیم و نکته امیدوار کننده بازگشت سروش به فرم خوبی بود
  در انتها هم فغانی با نگرفتن دو پنالتی برای پرسپولیس کار ناتمومش رو انجام داد

 31. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  دوتا پنالتی صددرصد رو افغانی نگرفت سعید کریمی طارمی جدید پرسپولیس میشه فوق العاده بود بودیمیر اصلا در حد پرسپولیس نیست نه سرعت داره نه دوندگی یه مهاجم کم تحرک و کاملا ایستا که به درد سبک پرسپولیس نمیخوره از بازیهای بعدی برانکو باید از زوج شریفی علیپور و علیپور کریمی تو خط حمله استفاده کنه واقعا منشا خیلی بهتر از بودیمیر بود هم تکنیک و قدرت حفظ توپ داشت و هم دوندگی و سرعت اگه شریفی رو هم تو خط حمله بازی بده هم از منشا و هم بودیمیر بهتره برانکو نمیدونه چطوری از بازیکنا بازی بگیره و با بازی دادن تو پست های غیر تخصصی کارایی بازیکنا رو میگیره پست اصلی شریفی مهاجمه نه وینگر اگه طارمی رو هم بزای هافبک یا وینگر خب معلومه کارایی لازم رو نداره و کارایش پایین میاد

 32. صفا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  تاکی ماباید حسرت شوتهای احمد نوراللهی رو بخوریم؟؟؟آغا دمت گرم ی بار شوت زدی و شانسی گل شد رفتیم جز هشت تیم آسیا تا عمر داریم مدیونتیم اما جون مادرت جای اعتراض ب داوری و شوت‌های بی هدف ی کم ب فکر بازی سازی باش داورا ک بیشرفن در این شکی نیست ولی این دلیل نمیشه با این تیم‌های درب داغون امتیاز بدی

 33. افسانه ۱۳دلاور گفت:

  ۰

  ۰

  یکی از بهترین بازیهای پرسپولیس تا قبل از بازگشت به سیستم ۴-۴-۲خطی ،وقتی کمال اومد دقیقا زهر پرسپولیس گرفته شد در مجموع خسته نباشید به بازیکنان تیم که زحمت خود رو کشیدن ولی ما مدافعین کناری بسیار بدی داریم به خصوص مهدی شیری که یک حرکت مثبت تو ۱۰۰دقیقه نداره ودر دفاع افتصاح در حمله افتصاحتره ولی پرفسور ۳فصل دیگه به این حقیقت میرسه خیلی دلم میخواد ببینم کدوم نابعه ای اینو واسه پرسپولیس خریده؟؟؟؟بازی با السد حتما باید سیامک اونجا بازی کنه والا نابود میشیم سوال دیگه اینکه ایا واقعا حصور علیپورخسته تو همه بازیها لازمه؟؟
  درکل من قبلا هم تو این سایت نوشتم که با تجربه ۳۵سال طرفداری پرسپولیس مطمین هستم تو این فوتبال سیاسی و نجس ایران نمیگذارن دیگه پرسپولیس قهرمان بشه اینو از داوریهای کثیف و ناجوانمردانه نیم فصل دوم به راحتی میشه فهمید اشتباهات کاملا عمدی که در تمام بازیهای پرسپولیس داره مثل سریال جومونگ تکرار میشه و نقطه اوجش پنالتی اخراج کاملا واصح روی ترابی که منجر به مصدومیت شدیدش و احتمالا از دست دادن بازی مرگ وزندگی با السد شد تف بر این فوتبال کثیف قشنگ معلومه نیم فصل دوم به این داورنماها گفته اند پرسپولیس نباید ببره با اقای عرب هم کاملا هماهنگ شده ما باید تمام قدرت و تمرکزمون رو بگذاریم رو دوبازی۱)دربی ۲)بازی نیمه نهایی جام حذفی نه تو اسیا و نه تو لیگ هیچی نمیشیم رتبه مون تو لیگ رتبه چهارمه و بس ببینید کی گفتم

 34. Hosein گفت:

  ۰

  ۰

  بهونه پشت بهونه- خسته یعنی چی؟ ۱ماه و خورده ای ک لیگ تعطیل بود- چرا همش باید حرف الکی بزنیم؟؟ داور! قبول داور بد ولی آیا تیم ما خوبه؟؟ چرا بازیکنا همش تو پستای غیر تخصصین – شریفی وینگر راسته؟ یا نورالهی وینگر راسته که بعدا رفت جای شریفی بعد تعویض شریفی- میگیم ناهماهنگیم ولی بهونست- روش بازی ما تابلو شده- فقط عمق-اشتباه در چینش مهره ها- در ضمن برای هماهنگ شدن یه نیم فصل وقت میخواد- یعنی تا آخر فصل وقت میخواد-نباید کل ترکیب دست میخورد باید یواش یواش اینکار میشد- هیچ مربی بزرگی اینکارو نمیکنه- مشخصه تیم میپاشه- وقتی از پس نفت مسجد سلیمان و نساجی برنیومدیم آیا باید با این شرایط ب فکر قهرمانی لیگ یا موفقیت تو آسیا باشیم؟؟ درسته باید وقت داد ولی الان که زمان این نیست که بگیم ب تیم وقت بدین چون همین امتیازا ملاکه قهرمانیه که پرید و دیگم برنمیگرده- یه محاسبه از بازیای مونده و ۹ بازی مونده و احتمالات کاملا مشخص میکنه ک قهرمانی ما احتمالش شد ۳۰درصد- چون آسیا هم هست

 35. 666666 گفت:

  ۰

  ۰

  وقتی شما یه مهاجم خوب نداری معلومه نمیتونی ببری اگه بودیمر از اول بازی تو بود برده بودیم متاسفانه علیپور اصلا مهاجمه خوبی نیست و نمیشه روش حساب کرد

 36. اسی پرس گفت:

  ۰

  ۰

  همش که فقط داوری نیست، وقتی میدونیم داوری به ضررمونه، خودمون باید بیشتر تلاش کنیم. وقتی تو تقابل نفره به نفر همش بازنده بودیم، وقتی دروازه خالی علیپور گل نمی کنه، وقتی یکی از شوتا نزدیک تیر دروازه نمی شه، وقتی ۲ تا پاس نمیتونیم به هم بدیم، وقتی بازیکن فقط به فکر نشون دادن خودشه و پاس نمیده، وقتی دروازبان خودمون بیشتر از تیم حریف وقتو میکشه. ما که نمی تونیم داوریو درست کنیم، ولی بازی خودمونو که می تونیم درست کنیم.

 37. نيما گفت:

  ۰

  ۰

  همه ما به روشنی می بینیم فدراسیون با پرسپولیس چه میکنه. تا زمانی که جمعیت ده هزار نفوس جلو مجلس یا فدراسیون جمع نشوند همین اش و همین کاسه. مسولین پرسپولیس هم بخاطر از دست ندادن جایگاهشون جرأت نمیکنن حرفی بزنند.

 38. majid گفت:

  ۰

  ۰

  فغانی اون پولی که میگیری از گوشت سگ نجس تر هستش برات بیچاره. تامام

 39. red king گفت:

  ۰

  ۰

  سانتر سانتر تا پیروزی یه سالی هست یه بازی قشنگ ندیدیم ازعشقمون

 40. مجتبى حسنيان گفت:

  ۰

  ۰

  لاشیترین داوری که بیشترین ناداوری رو علیه پرسپوایس کرده همین نامرد ‌فغانیه ادعاش میشه تو جام جهانی بوده

 41. Kasra گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس خسته کیلو چنده بابا
  هر دفعه بهانه بهانه بهانه
  یه تیم داغون که عادت کرده ده دیقه اول گل بخوره بعد ۹۰ دیقه بدوعه که بازی رو مساوی کنه یا ببره
  ۷ تا بازیه داغون که واقعا فقط آدم دیوونه میشه بازیاشو ببینه
  بدون برنامه بدون تاکتیک بدون هماهنگی
  واقعا داری چی کار میکنی برانکو جان
  سیستم سانتر و بزن زیرش رو ۵ سال پیش خود پرسپولیس داشت بازی میکرد دیگه شما داری چی کار میکنی الان؟دلمون خوش بود پرسپولیس تاکتیک داره رو زمین بازی میکنه که اونم امسال واقعا هیچی نیست پرسپولیس متاسفم واقعا متاسفم دارم احساس میکنم برانکو اشباع شده دیگه جنگندگی و انگیزه از پرسپولیس رفت امسال هیچی نمیشه پرسپولیس
  انگیزه میخوای به بازیهای استقلال و سپاهان نگاه کن متوجه میشی

 42. سعید گفت:

  ۰

  ۰

  گذشته از اشتباهات داوری باید به بازی بدون تمرکز بازیکنان اشاره کرد. در این بازی نزدیک به هشت شوت از راه دور به سمت دروازه نساجی زده شد که هیچ کدام داخل چهار جوب نبود. آقای برانکو این شوتها یعنی از دست دادن موقعیت حمله .و اینکه چند ماهه سانتر خوبی از تیم ندیدیم. و آقای برانکو به نورالهی بگو به جای اعتراض به داوری برو دنبال توپ در این بازی صحنه ای نبود که بی خودی اعتراض نکنه. شراط زمین بد بود درست خسته بودید درست. ولی این دلیل نمیشه که نخواهید برنده باشید. ساده ترین سانتر و شوت رو بلد نیستید. در این بازی چندین سانتر و شوت انجام شد ولی هر کدام مزخرف تر از دیگری بود. اشتباهات بازیکنان چندین برابر اشتباهات داوری است اول باید به اشنباهات خودمان معترض باشیم وقتی خودمان اشتباهاتمان رفع کردیم بعد داور را مقصر بدانیم.

 43. رضاضدکیسه گفت:

  ۰

  ۰

  آقای شیری فشاری که توروی تیم میاری حریف نمیاره

 44. علی گفت:

  ۰

  ۰

  اگه نوراللهی بیرون بود و کمال بعنوان هافبک دفاعی بود و تیم لوزی بازی میکرد مثل نیمه اول و تعویضهامون هجومی بود تیم نتیجه میگرفت و خوبم بازی میکرد . برانکو اخر بازی با اینکه ما احتیاج به گل برتری داریم و باید تعویض هجومی میکرد بدتر بازم برگشت به دو هافبک دفاعی و شریفی رو کشید بیرون در حالیکه میتونست جای شریفی حسین پور یا اسدی رو میاورد. بازم دو امتیاز راحت پرید.

 45. ایرانی گفت:

  ۰

  ۰

  فغانی رو خیلی گنده کردن ،پرسپولیس باید فیلم اینجور داوری فغانی را بفرستند فیفا،

 46. رضا پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  دو تا پنالتی مسلم رو برا پرسپولیس نگرفتن عین بازی فولاد میخواستن پرسپولیس ببازه یه جام بدن تراکتور وقت مردم رو نگیرن دیگه دیروز دروازه بان ماشین توپ رو قل میده برا بازیکن تراکتور گل بزنه بازیکن ماشین تک به تک پاس میده سمت کرنر و… این فوتباله!!!!!!!!!

 47. امیرعباس ۶۴ گفت:

  ۰

  ۰

  درود به برانکو و بچه ها بخاطر این بازی چشم نواز
  لعنت به فغانی و سازمان لیگ

 48. پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  بریم برا باخت یا مساوی بعدی

 49. مانی با تعصب گفت:

  ۰

  ۰

  دلم پرسپولیس محروم رو میخواد …

 50. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  علیپور باید دو تا بازی بشینه بیرون تا بخودش بیاد. بجز اون پاس گل کاری نکرد.

 51. amir گفت:

  ۰

  ۰

  مثل روز روشنه امسال نمیخان پرسپولیس قهرمان بشه اقای فغانی کاملا غش کرده بود دوتا پنالتی نگرفت حالا داور یه بار اشتباه میکنه ولی دوبار دیگه امکان نداره خیر سرش داور خوبه ایرانه اقای بین المللی در حد لیگ محلات هم نیست به نظرم مسئولین برگزاری راحت و صریح بیان بگن نمیخایم امسال پرسپولیس قهرمان شه که وقت ملت گرفته نشه

 52. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  من نمی دونم چه داوریه ایه بازی فولاد یک پنالتی مسخره به نفع فولاد میگیرن پرسپولیس را بازنده میکنن این بازی هم پای ترابی را قطع کرد بازیکن نساجی داور پنالتی نمی گیره اقای خمارلو کجایی این هفته تو نود اعتراض کنین چند امتیاز پرسپولیس رو تا حالا خوردن نیم فصل اول برابر استقلال پنالتی مون گرفته نشد گل سایپا افساید بود و…

 53. حسن گفت:

  ۰

  ۰

  سروش بجز گلی که زد پاس و موقعیتی ایجاد نکرد و چرا باید بشار میرفت بیرون ؟!!! ضمنا ما احتیاج به تک تک این امتیازهایی که مفت دادیم رفت داریم و بایست ترکیب رو مثل نیمه اول هجومی و لوزی و با یه هافبک دفاعی بازی کنیم و نه اینکه بازم دو هافبک دفاعی اخر بازی شد.

 54. پرسپولیس افسونگر آسیا گفت:

  ۰

  ۰

  کاملا واضح ترابی را زدند بگونه ای که با برانکارد اززمین بیرون بردندپرسپولیس در هر بازی یک پنالتی اش را می خورند این داوران سیرایی ندارند داور پرسپولیس کارشناسان داوری بیرون از زمین هستند!!

 55. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  دهن هوادارو سرویس کردن با این بازیشون. علیپور، شیری، سروش، نورالهی افتضاح. این مهدی شیری مفتش گرونه. علیپور گند زده واقعا اینها فوتبالیستن؟؟؟؟ نه یه شوت درست حسابی نه یه سانتر. آقای ترابی تک به تک رو میخوای تا کجا ببری جلو؟؟؟ بعضی وقت ها آدم به عقل بازیکنانمون شک میکنه. مشکل تیم ما شکم سیری و بی دقتی بازیکنانمون هست.

 56. رئال مادرید-پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  اگه خدا هست باید پیراهن خونی بچه فغانی رو بهش بیارن و بگن غم آخرت باشه
  لعنت به مافیای داوری تف به شرفشون

 57. Adel گفت:

  ۰

  ۰

  دو تا خطای پنالتی هند و یه خطای واضح روی ترابی . تا کی این وضع باید ادامه بدیم ، لعنت به فغانی و کمیته ناداوری

 58. Vahid گفت:

  ۰

  ۰

  اگر دیدید برای یک بازی معمولی فغانی را گذاشتند بدونید قراره یک تیم بزور از طرف فدراسیون نتیجه نگیره .
  یکی از لجن ترین داوران .

 59. Redyas گفت:

  ۰

  ۰

  خستگی بهانه ست خلاقیت تو هافبکامون وجود نداره همش پاس رو به عقب میدن از اول تا اخر بازی انگار که جلوییم همه پاس رو به عقب میدن!!! پاس توی عمق . پاس تک ضرب سرعتی رو به جلو . سرعت دادن به حمله در ضد حمله ها.سانتر دقیق… هیچیه هیچی … چرا اینجوری شدین شما ترسو شدین

 60. ریحانه گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو بازم اشتباه کرد و با اوردن کمال تیمو دو هافبک دفاعی بازی داد و وقتی شریفی رفت بیرون موقعیتها و فشارمون در هیجده نساجی کم شد. حتی اگه شریفی خسته شده بود بازم بایست جاش یه هافبک هجومی یا مهاجمی اضافه میشد تا فشار بیاریم گل بزنیم یه امتیاز برای ما یعنی باخت . چرا احمد بیرون نیومد در حالیکه کار خاصی نمیکنه.

 61. پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  متاسفم بهترین موقعیت ها رو واسه امتیازگیری از دست میدیم بازیای مستقیم با سپاهان و تراکتور و استقلال مونده اینا خودشون رو زدن به بی خیالی اون از مسجد سلیمان اینم از نساجی. قهرمانی از دست رفت

 62. دانیال گفت:

  ۰

  ۰

  در این فوتبالو گِل بگیرید بابا،
  دوتا پنالتی مسلمو نگرفت نامرد فغانی…

 63. ولی گفت:

  ۰

  ۰

  بدم بازی نکردیم اگه یکم شانس داشتیم برده بودیم

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27329 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26622774 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر