تبلیغ داخلی


 |  ۹/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۷
  |   نظرات: ۲ نظر
4,595 نفر بازدید

جزئیات تازه از فوت هوادار پرسپولیس/ نه معتاد بود، نه اوردوز کرده بود

پرسپولیس نیوز: در خصوص دلیل درگذشت یکی از هواداران پرسپولیس در جریان بازی با سپاهان جزییات تازه ای اعلام شده است.

در جریان دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان، اتفاق تلخی رخ داد و یکی از هواداران باشگاه پرسپولیس درگذشت. مجتبی زارعی یکی از هواداران پرسپولیس که برای تماشای دیدار پرسپولیس مقابل سپاهان به ورزشگاه آزادی رفته بود، در ورزشگاه آزادی دچار حمله قلبی شد و متاسفانه اقدامات درمانی موثر واقع نشد و دار فانی را وداع گفت.
بعد از این اتفاق تلخ یک شایعه عجیب و غیرواقعی در فضای مجازی مطرح شد که این هوادار به دلیل مصرف مواد مخدر اوردوز کرده و همین شایعه دروغ به شدت خانواده آن مرحوم را متاثر کرد. حالا و بعد از گذشت چند روز از این حادثه تلخ، اعضای خانواده مرحوم زارعی درصدد اعاده حیثیت از آن مرحوم برآمده و در این زمینه اقدامات خود را آغاز کرده اند.

در همین رابطه سردار حلیمی یکی از بستگان این خانواده با ارائه توضیحاتی در این باره گفت: مرحوم زارعی جوان سالم و پاکی بود که در طول عمرش حتی لب به سیگار و قلیان نزده بود. او کارگر کارخانه لوله سازی و ماشسن سازی سدید بود و روی جرثقیل کار می کرد و با توجه به کار در ارتفاع باید آزمایشات پزشکی دوره ای و چکاپ کامل برای سلامت خود انجام می داد. پرونده سلامت او در این شرکت وجود دارد و در دسترس است. بروز این شایعه عجیب و بد حتی شرکت سدید را به واکنش واداشته و هیات مدیره این شرکت توسط وکیل خود درصدد شکایت به مراجع قانونی از شایعه پردازان و منتشرکنندگان این دروغ و اعاده حیثیت هستند.
وی با اشاره به جزئیات درگذشت مرحوم زارعی ادامه داد: متاسفانه آن مرحوم در بین دو نیمه دچار حمله قلبی شده و حال وی به هم می خورد و همان لحظه به اورژانس اطلاع رسانی می شود اما زمانی که پزشک بالای سر بیمار می آید، نیمه دوم هم پایان یافته بود.

یکی از بستگان مرحوم زارعی ادامه داد: متاسفانه مجتبی در همان ورزشگاه تمام کرده بود و تمامی اقدامات درمانی و احیا روی وی جواب نداد و وی به زندگی بازنگشت. در همین رابطه ما به پزشک قانونی هم ماجرا را اطلاع رسانی کرده ایم و خواستار ارائه برگه قانونی دلیل فوت هستیم که با توجه به پیچ و خم های اداری مدت زمانی طول خواهد کشید و بعد از ارائه، حتما آن را رسانه ای خواهیم کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “جزئیات تازه از فوت هوادار پرسپولیس/ نه معتاد بود، نه اوردوز کرده بود”

 1. ساجده گفت:

  ۰

  ۰

  خدا رحمتش کنه و به خانوادش صبر بده.
  بازم خداروشکر به خاطر اینکه هوادار پرسپولیس بو دنگفتن انتحاری بود خودشو منفجر کرد!!!!

 2. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  خدا رحتمش کنه
  باید به خانواده این بنده خدا از طرف باشگاه کمک بشه

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6656 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26451268 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر