تبلیغ داخلی


 |  ۲۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
  |   نظرات: ۶ نظر
1,954 نفر بازدید

شکایت باشگاه پرسپولیس از عاملان نشراکاذیب و تهدید کنندگان هواداران پرسپولیس

پرسپولیس نیوز: در پی ویدئو منتشره در فضای مجازی منتسب به لیدر باشگاه سپاهان و سایرین و همچنین نشر اکاذیب توسط برخی اشخاص، با دستور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، معاونت حقوقی باشگاه، اقدام به طرح شکایت در مراجع امنیتی، قضایی، اطلاعاتی و ارکان انضباطی فدراسیون فوتبال، نمود.

مهدی ذاکر، مدیر حقوقی باشگاه، در پی اظهارات تهدید آمیز افرادی که خود را لیدر منتسب به باشگاه‌های پارس جنوبی جم و سپاهان معرفی نموده‌اند، اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس همواره به تنش‌زدایی، احترام به رقبا و هواداران و ایجاد آرامش تاکید و در این راستا تلاش کرده است و ارتباط خوبی میان کانون هواداران دو باشگاه پرسپولیس و پارس جنوبی جم حاکم است.

وی ادامه داد: در راستای احقاق حق باشگاه و حراست از امنیت اعضای تیم و هواداران، هیچگونه اغماضی در پیگیری حقوق حقه هواداران و پرسپولیس  و پیگرد قضایی  هنجارشکنان، تهدیدکنندگان و عاملان نشر اکاذیب نخواهد بود و بر این اساس، ضمن طرح شکایت در مراجع قضایی و ارکان انضباطی فدراسیون فوتبال، از طریق مراجع امنیتی، اطلاعاتی و دادستانی، مراتب با حساسیت و به صورت جدی پیگیری می‌شود. بدیهی است نامبردگان مسئول بوده و بایستی نزد مراجع ذیصلاح پاسخگو باشند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “شکایت باشگاه پرسپولیس از عاملان نشراکاذیب و تهدید کنندگان هواداران پرسپولیس”

 1. حسین ص گفت:

  ۰

  ۰

  اینجا پرسپولیسه با ۴۰ میلیون هوادار !اینها هم غلطی نمیتونن بکنن در مقابل خیل عظیم طرفداران تیم مون ،از قدیم گفتن سگ ترسو پیش صاحبش دم به ساعت واق ووق میکنه

 2. یه پرسپولیس یه‌بهبهان گفت:

  ۰

  ۰

  آب که سربالابره قورباغه ابوعطامیخونه،حالاشده حکایت ما ویه مشت حسودوبخیل که،به جای اینکه برن راه ترقی و پیشرفت رویادبگیرن،میان و
  میخوان باتهدیدوارعاب قهرمانی پرسپولیس روببرن زیرسوال،مسئولین محترم باشگاه باجدیت تمام دنبال حق و حقوق تیم باشیدکه ماهواداران میلیونی ارتش بزرگ سرخ باشماهستیم وخواهیم بود.

 3. حقوقدان گفت:

  ۰

  ۰

  تهدید جرمه طبق ماده۶۶۹ قانون مجازات اسلامی تاسه سال حبس و ۷۴ضربه شلاق مجازات داره.تخلف نیست که بره کمیته انضباطی !!! سریعا از طریق مدعی العموم نسبت به تعقیب مجرمین اقدام کنید…

 4. پرسپولیس57 گفت:

  ۰

  ۰

  بخداکارفسادگاه استقلاله

 5. ali_khojasteh گفت:

  ۰

  ۰

  پرسپولیس عزیزم به شهر خودت جم خوش آمدی … من جمی هستم و لیدر ما به هیچ عنوان همچه خرفی نمی زند این کسی که دارد صحبت می کند جمی نیست .

 6. علی پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  هر کاری کنید ما قهرمان خواهیم شد ما جنوبی ها پرسپولیسی هستیم و هیچ کسی نمیتونه ما رو بترسونه

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 15851 بازدید

بازدید دیروز: 31471 بازدید

بازدید کل : 26737845 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر