تبلیغ داخلی


 |  ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
  |   نظرات: بدون نظر
3,643 نفر بازدید

کالدرون: اول قهرمانی، بعد پیروزی در دربی/ آمده‌ام تا جایی که ممکن است، پیروز شوم

پرسپولیس نیوز:گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که هدف اولش در این تیم قهرمانی است و سپس به برد در دربی فکر می‌کند.

گابریل کالدرون در نشست خبری پس از دیدار با علی پروین گفت: از امکانات شرکت پیشکسوتان سورپرایز شدم. در کشور من هم به پیشکسوتان خیلی احترام می‌گذارند و این کار باعث خوشحالی من است. غافلگیر می‌شوم که برای پیشکسوتان دفتر و باشگاهی تهیه شده و به آنها احترام می‌گذارند که این جای خوشحالی است. به باشگاه پرسپولیس بابت داشتن چنین فلسفه و اعتباربخشی به پیشکسوتان تبریک می‌گویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا قصد دارد از جوانان در پرسپولیس استفاده کند یا خیر، تصریح کرد: در آرژانتین فلسفه قوی برای بازی دادن به جوانان وجود دارد. اولین بار به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای در ۱۶ سالگی بازی کردم و دوست دارم جوانی را که احساس می‌کنم ظرفیت و پتانسیل لازم را دارد، ببینم و به او بازی دهم. مطمئنم تعداد چنین جوانانی که می‌توانند به تیم کمک کنند، بیشتر از یک نفر خواهند بود.

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه هدف اول او و سایر اعضای این تیم، قهرمانی در لیگ برتر است، خاطرنشان کرد: من از این بابت تمایل بسیاری دارم. نتیجه تجربه‌ام پس از سالیان بسیار، این است که برای کار کردن باید فروتنانه کار کرد. باید همیشه جاه‌طلبی داشته باشیم، اما این باید با احترام به رقبا و بازی به بازی کار کردن باشد. در فوتبال امروز نمی‌توانیم در هیچ بازی خودمان را از قبل برنده بدانیم. خودم را فردی برنده می‌دانم و به  همین خاطر اینجا هستم. چون پرسپولیس تیمی است که می‌خواهد از این هم بهتر باشد و جاه‌طلبی دارد. من این مسئولیت را قبول کردم و هیچ وقت خودم را پنهان نمی‌کنم. آمده‌ام تا جایی که ممکن است، ببرم.

کالدرون در پاسخ به این پرسش که آیا صفحه توئیتر خود را چک می‌کند یا خیر، گفت: دیدم که تعداد (فالوئر) افراد بسیار بالا رفته، اما پیغام‌هایی را که به من ارسال شد، نخواندم. این هم می‌تواند برای ما مشکل‌زا باشد. چون (بازیکنان) باید بدانند که باید بیشتر تمرین کنند.

وی در مورد اینکه انگیزه‌اش پس از ملاقات با پیشکسوتانی چون علی پروین بیشتر شده است،‌ اظهار داشت: مراتب احترام خودم را بابت سابقه ورزشی بزرگ پروین اعلام می‌کنم. او فرد بزرگی در فوتبال ایران است و مسئولیت بزرگی را در مدت زیادی بر عهده داشته است. دوستانی مانند پروین به من کمک می‌کنند و این را احساس می‌کنم. این خیلی بهتر است.  باعث افتخارم است که فردی مانند پروین از من حمایت می‌کند.

سرمربی پرسپولیس درخصوص دربی تهران تصریح کرد: اولین انگیزه من برای آمدن به پرسپولیس این است که تیم دوباره قهرمان شود. با توجه به تجربه‌ای که در کشورهای مختلف دارم، می‌دانم دربی بازی بسیار مهمی است و می‌دانم پیروزی در این مسابقه لذت ویژه‌‌ای برای تماشاگران دارد. به همین خاطر کار می‌کنم تا همیشه بتوانیم ببریم. برای من هم برد در دربی مزه بیشتری می‌دهد.

وی در پاسخ به این پرسش که چقدر از پیشکسوتان پرسپولیس شناخت دارد، خاطرنشان کرد: اولین چیزی که در مدت حضورم در ایران متوجه شدم، این است که احساس می‌کنم پرسپولیس باخانواده است. با توجه به اینکه تجربه بازی در فینال جام جهانی را هم داشته‌ام، مسیر رفتن به بالا و فینال را می‌شناسم. لازمه رسیدن به این مهم، کار، فروتنی و روحیه خانوادگی است که این روحیه را اینجا حس می‌کنم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16224 بازدید

بازدید دیروز: 31471 بازدید

بازدید کل : 26738218 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر