تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۷/ تیر/ ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
  |   نظرات: ۵۶ نظر
7,337 نفر بازدید

برانکو:کالدرون از همین الان آماده شکایت از پرسپولیس به فیفا باشد/مدیریت پرسپولیس یک‌سال دروغ گفت/به وکیلم گفتند پولم را نمی‌دهند

پرسپولیس نیوز: سرمربی پیشین پرسپولیس در گفت‌وگوی تفصیلی با انتقاد از ایرج عرب گفت: مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتنم از پرسپولیس بود و در یک‌سال اخیر فقط از آنها دروغ شنیدم.

برانکو ایوانکوویچ فکرش را نمی‌کرد بعد از کارنامه درخشانی که در پرسپولیس بر جای گذاشت برای گرفتن دستمزد خودش و همکارانش مجبور به شکایت به فیفا شود. برانکو شاید انتظار داشت مدیران پرسپولیس بعد از رفتنش نه تنها مطالباتش را پرداخت کنند بلکه از او تقدیر هم به عمل بیاورند که این اتفاق رخ نداد و او حالا تصمیم گرفته پرونده جدیدی از پرسپولیس در فیفا باز کند.

برانکو که خیلی سعی کرد جدایی‌اش از پرسپولیس به نوعی با خوبی و خوشی باشد با دلخوری از اتفاقات رخ داده سکوتش را شکست و  حرف‌هایی زد که تا به حال آنها را بر زبان نیاورده بود. او در این مصاحبه به شدت از ایرج عرب مدیرعامل پرسپولیس انتقاد کرده است. ابتدا عناوین مهم این گفت‌وگو را می‌خوانید و سپس متن کامل گفت‌وگوی تسنیم با برانکو از نظرتان می‌گذرد.

*انتظار نداشتم بعد از ۴ سال نتایج درخشان این رفتار را از باشگاه پرسپولیس ببینم.

*نه من و همکارانم بلکه بشار رسن و بودیمیر هم احتمالا مجبور به شکایت از پرسپولیس به فیفا خواهند شد.

*برای فصل آینده که در پیش داریم هم ادعای خسارت خواهیم کرد.

*قصد کنار گذاشتن سیدجلال و ماهینی را نداشتم و اینکه آنها میل داشتند نفراتی را کنار بگذارند مربوط به خودشان است.

*یک‌سال پولم را ندادند و رفتار مدیریت باشگاه تنها دلیل رفتن من از پرسپولیس بود.

*کار را به جایی رساندند که از جیبم به بازیکنان پاداش دادم.

*از مدیریت پرسپولیس یک‌سال دروغ شنیدم.

*به باشگاه لیست خرید دادم و برنامه اردویی و تمرینی را هم گفتم، این نشان می‌دهد از قبل تصمیم برای جدایی نداشتم.

*طارمی، نعمتی، حسینی و آرتا در لیست خرید من بودند.

*قرارداد مرا در ۴ سال یک بار هم افزایش ندادند.

*همه آن مهربانی‌ها و تعریف‌هایی که انجام می‌دادند فریب و کذب بود.

*هنوز قراردادی با الاهلی نبسته‌ام اما این موضوع ارتباطی با قراردادم با پرسپولیس ندارد.

*به کالدرون پیشنهاد می‌کنم از همین الان ایجنت‌های خودش را آماده شکایت از پرسپولیس کند.

*بهترین نسل تاریخ پرسپولیس را برای کالدرون گذاشتیم.

*نمایندگان پرسپولیس به وکیلم گفته‌اند قصد پرداخت مطالباتم را ندارند.

قبل از هر چیز می‌خواهیم بدانیم داستان طلب شما از پرسپولیس به کجا کشید و الان در چه مرحله‌ای قرار دارید؟
صد بار گفته‌ام که بهترین دوران مربیگری خود را در تهران داشتم. رابطه خیلی خوبی بین من و هواداران وجود داشت و عشقی که به آنها داشتم باور نکردنی بود. همگی با هم از کادرفنی گرفته تا بازیکنان و دیگر اعضای تیم برای بدست آوردن نتایج درخشان همه توان‌مان را گذاشتیم. انتظارمان هم این بود که بعد از ۴ سال که بهترین نتایج کسب شد، هم من و هم همکارانم به وجه زیبایی از پرسپولیس جدایی شویم اما متاسفانه با رفتار بسیار ناپسند مدیریت باشگاه و دیگر عوامل او مواجه شدیم.

همه تعهداتی که به واسطه قرارداد وجود داشت باید انجام می‌شد اما این اتفاق رخ نداد. نه تنها ۱۱ ماه به تعهدات‌شان عمل نکردند بلکه الان هم حاضر به انجام آن نیستند و گردن نمی‌گیرند. تمایل ندارند نه دستمزد من و نه دستیارانم را بدهند. بیش از ۶۰ درصد از قراردادم را طلبکارم. همکارانم چند ماه از حقوق‌شان را طلبکارند و بدون اینکه دستمزدشان را بگیرند ایران را ترک کردند. طبیعتا همه آن مهربانی‌ها و تعریف‌هایی که انجام می‌دادند فریب و کذب بود. همه آن موارد که می‌خواستند به هواداران نشان دهند مایلند من در پرسپولیس بمانم فریب اذهان عمومی بود.

متاسفانه مجبورم از پرسپولیس به فیفا شکایت کنم. تکلیف اصلی آنها در پرسپولیس این بود که من و دیگر خارجی‌های تیم را هر چه زودتر از باشگاه دور کنند که این کارم انجام دادند. به احتمال خیلی زیاد جدا از من و دستیارانم، بودیمیر و بشار رسن هم برای گرفتن حق‌شان به فیفا شکایت خواهند کرد. حتی برای فصل آینده که در پیش داریم هم ادعای خسارت خواهیم کرد.

اما مدیران باشگاه پرسپولیس ادعا دارند که شما به قراردادی که با این باشگاه داشتید متعهد نبودید و به همین خاطر هم قصد ندارند با شما به همین راحتی تسویه حساب کنند.
طبیعتا این ادعا را آنها در فیفا باید ثابت کنند. از ۴ ماه قبل چند نامه به باشگاه زدیم و به نوعی به آنها هشدار دادیم که باید به تعهدات‌شان در قبال ما عمل کنند. حتی رعایت حداقل  موازین را هم در مورد دستیارانم نکردند که پاسخ نامه‌های آنها را بدهند. آخرین نامه را که نوشتیم به باشگاه ۱۵ روز مهلت دادیم که آن مهلت را هم رعایت نکردند. بسیار غمگین و مایوسم بابت رفتاری که از باشگاه سر زد.

آیا این نوع برخورد از سوی مدیریت در دوران قبل از حضور ایرج عرب در باشگاه پرسپولیس هم با شما شده بود؟
بارهای قبل هم باشگاه مدام در پرداخت تاخیر ایجاد می‌کرد اما به هیچ وجه اعتراضی به این مسئله نمی‌کردیم. همیشه انتظار داشتیم که با رضایت دو جانبه این مشکلات حل شود اما در دوران مدیریت اخیر قول‌های زیادی به ما داده شد که طبیعتا هیچ یک اجرا نمی‌شدند و کاملا آگاهانه به ما دروغ گفته می‌شد.

بعد از رفتن شما ادعایی مطرح شد مبنی بر اینکه قصد ادامه کار با بازیکنانی چون سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، امید عالیشاه و …. را نداشتید. واقعا همین طور است؟
نه این موضوع اصلا حقیقت ندارد و من نه تنها همه بازیکنانم را می خواستم بلکه درخواست داشتم نفرات معدودی هم به جمع‌مان اضافه شوند. اینکه خود آنها میل داشتند نفراتی را کنار بگذارند مربوط به خودشان است اما من چنین تصمیمی نداشتم. همه باریکنان تحت قرارداد باشگاه بودند و دلیل نداشت که بخواهیم بازیکنی را کنار بگذاریم. فقط می‌خواستیم چند بازیکن جذب کنیم.

با هماهنگی شما بندی در قرارداد اکثر بازیکنان وجود داشت که هر در پایان فصل اگر پیشنهاد داشتند می‌توانستند بروند؟
در مورد اضافه کردن بندی به قرارداد بازیکنان هیچ صحبتی از سوی مدیریت باشگاه با من نشده بود و از این موضوع بی‌اطلاع هستم.

شما میراثی از پرسپولیس بر جای گذاشتید که  شاید هیچ مربی دیگری نتواند آن را تکرار کند، فکر نمی‌کنید گابریل کالدرون کار خیلی سختی برای تکرار قهرمانی دارد؟
طبیعتا کار راحتی نخواهد بود. نه کالدرون بلکه اگر خود من هم می‌ماندم تکرار قهرمانی‌هایی که کسب شد بسیار سخت بود. کالدرون مربی فوق‌العاده و با سابقه‌ای بسیار درخشان است. انتظارات هم اکنون از پرسپولیس خیلی بالا رفته و قطعا کالدرون کار سختی پیش‌رو دارد.

هنوز برای خیلی از هواداران پرسپولیس جای سوال است که برانکو چرا تصمیم به ترک این تیم گرفت، آیا او از مدیریت باشگاه دلخور بود یا اینکه دیگر اشباع شده بود؟
دلیل اصلی تصمیم من مشکلاتی بود که در باشگاه وجود داشت و اراده‌ای برای حل آنها وجود نداشت. من و دستیارانم مربیان حرفه‌ای هستیم و زندگی‌مان از طریق فوتبال می‌چرخد. یک‌سال از پرسپولیس دریافتی نداشتیم و این خیلی بد بود. دلیل دیگری برای ترک پرسپولیس نداشتم.

یعنی اگر رفتار مدیریت باشگاه پرسپولیس با شما حرفه‌ای بود و به قول‌های‌شان عمل می‌کردند در این تیم می‌ماندید؟
طبعتا مشکلات موجود با این مدیریت حل نمی‌شد. از قرار معلوم طرحی برای کنار گذاشتن ما از پرسپولیس وجود داشت  و این طرح اجرا شد. به طور مثال در روز فینال جام حذفی هیچ یک از اعضای هیئت مدیره و خود مدیرعامل نزد بازیکنان و کادرفنی نیامدند که تبریک بگویند. برای هیچ از اعضای تیم پاداش قهرمانی این جام در نظر گرفته نشد. کار به جایی رسیده بود که من قبل از بازی آخرمان  شخصا از جیبم به بازیکنان پاداش دادم تا با انگیزه بالا به میدان روند.

حقیقت دارد که یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس قبل از فینال جام حذفی به شما گفته بود نگران پول‌تان نباشید چرا که او به زودی مدیرعامل خواهد شد و طلب‌تان را تسویه خواهد کرد؟
واقعیت این است که همه به یک شکل در باشگاه قول می‌دادند که هیچ یک عملی نشد. زندگی هیچ کس هم با قول و وعده نمی‌چرخد. همه در طول یک سال قول می‌دادند که می‌شود، می‌شود اما هیچ کدام عملی نشد. در واقع باشگاه به این شکل اداره می‌شد.

بحثی مطرح است که برانکو ایوانکوویچ بعد از اینکه پرسپولیس را نایب قهرمان آسیا کرد انتظار داشت فدراسیون او را به عنوان سرمربی تیم ملی معرفی کند اما این اتفاق رخ نداد تا شما دیگر انگیزه چندانی برای ادامه حضور در فوتبال ایران را نداشته باشید.
نه این طور نیست. من اگر انگیزه لازم را برای ادامه کار نداشتم فصل را با کسب دو جام به پایان نمی‌رساندم. حتی لیست خرید و برنامه اردویی و تمرینی تیم را تحویل باشگاه داده بودم. این موضوع نشان می‌دهد که از قبل تصمیم به رفتن نگرفته بودم.

امکانش هست بگویید چه نفراتی در لیست شما بودند؟
بله؛ چرا که نه. من از باشگاه خواستم بازیکنان جوان به تیم‌های دیگر قرض داده شوند تا بتوانند بازی کنند. ضمن اینکه نعمتی دفاع پدیده، مهدی طارمی، محمدرضا حسینی و یک بازیکن جوان به نام علیرضا آرتا که یک مدافع جوان در مس کرمان بود را می‌خواستم.

بازیکنی هم در تیم بود که از شما بخواهد برای فصل بعد راهی یک تیم خارجی شود؟
نه هیچ بازیکنی از من درخواست جدایی نداشت.

باشگاه پرسپولیس دستمزدی که برای گابریل کالدرون در نظر گرفته تقریبا ۸۰۰ هزار دلار است، برخی از هواداران اعتقاد دارند وقتی قرار بود این مبلغ هزینه شود چرا برانکو ایوانکوویچ حفظ نشد در حالی که قرارداد شما کمتر از این مبلغ بود.
این مسئله به من ارتباط ندارد بکه باشگاه باید به این سوال پاسخ دهد. واقعیت این است که در ۴ سالی که سرمربی پرسپولیس بودم مبلغ قراردادم ثابت بود و هیچ‌گاه آن را افزایش ندادند. در تمام این مدت با یک رقم قرارداد کار کردم و حتی قراردادی که برای فصل آینده نوشته بودیم با همان مبلغ سال اول یکی بود.

در ایران صحبت از این است که برانکو در الاهلی نمی‌تواند چندان موفق باشد چرا که این تیم نه هواداران زیادی دارد که در همه شرایط پشت تیم باشند و نه بازیکنانی که کیفیت و انگیزه شاگردانش در پرسپولیس را داشته باشند. ضمن اینکه عرب‌ها خیلی هم صبور نیستند.
هیچ کس تضمینی برای موفقیت نمی‌دهد. من به تازگی به الاهلی ملحق شده‌ام. در ادامه راه خواهیم دید که چه کادر و بازیکنانی در اختیار دارم. ضمن اینکه هنوز قراردادی با این باشگاه امضا نکرده‌ام. ما تازه ۵ روز پیش توانستیم روی خیلی از مسائل به توافق برسیم.

شما به عنوان سرمربی ۴ فصل گذشته پرسپولیس چه توصیه‌هایی به گابریل کالدرون که جانشین شما شده است، دارید؟
آنچه باید به کالدرون بگویم این است که او تیمی را به دست آورده که کاملا شکل گرفته و در یک فصل دو جام گرفته  راهی فینال لیگ قهرمانان آسیا شده است. بازیکنانش فوق‌العاده زحمت‌کش و متعصب هستند. در واقع کالدرون برترین نسل تاریخ پرسپولیس را به دست آورده است. او همچنین یک ارتش بسیار متعصب از هواداران پرسپولیس را پشت خود می‌بیند.
آنها قطعا در هر شرایطی کادرفنی و بازیکنان راحمایت خواهند کرد تا بتواند به بهترین نتایج برسد. در آخر می‌توانم به کالدرون پیشنهاد کنم که از همین الان ایجنت‌های خودش را آماده شکایت از فیفا برای گرفتن دستمزدش از پرسپولیس کند.

اینکه شما هنوز قراردادی با باشگاه الاهلی امضا نکردید ارتباطی با قرارداد فصل آینده‌تان با پرسپولیس دارد؟
نه هیچ ارتباطی ندارد. ما زودتر از اینها نتوانستیم بر سر یکسری مسائل به توافق برسیم. از آنجایی که تا تاریخ ۲۶ ژوئن باشگاه پرسپولیس به تعهداتی در قبال من و همکاران عمل نکرده، خود به خود قرارداد فصل آینده ما با پرسپولیس فسخ شده است. من مربی حرفه‌ای هستم و زندگی‌ام از فوتبال می‌گذرد. طبیعتا حق دارم که با باشگا‌های دیگر مذاکره و حتی قرارداد امضا کنم تا اینکه منتظر بمانم باشگاه پرسپولیس بعد از آن خدماتی که داشتم به تعهداتش عمل کند. اینطور نیست که بیشتر از این منتظر بمانم.

در روز‌های اخیر وکیل شما با نمایندگان باشگاه پرسپولیس در استانبول جلساتی داشته است، آیا توافقی بین شما حاصل نشده است؟
امیر علی حسینی مدیر امور بین الملل و ذاکر وکیل باشگاه پرسپولیس به وکیل من در استانبول گفته‌اند که باشگاه نمی‌خواهد توافقی صورت بگیرد و دستمزدتان را پرداخت کند. در واقع آنها قصدی برای این کار ندارند.

فکر می‌کردید نهایتا با پرسپولیس به این شکل قطع همکاری کنید و با شرایط بوجود آمده تصور اینکه دوباره به این تیم برگردید وجود دارد؟
واقعا انتظار نداشتم جواب زحمات من و همکارانم را به این شکل بدهند. در مورد بازگشتن به پرسپولیس نمی‌توان در مورد آینده حرف زد. مخصوصا اینکه ما مربیان حرفه‌ای همیشه چمدان‌های‌مان آماده برای سفر است.

پیامی برای هواداران پرسپولیس دارید؟
تشکر فراوان و بی‌دریغ از همه آنها که یادشان همیشه در قلبم باقی خواهد ماند. انتظارم از هواداران پرسپولیس این است که همانند قبل پشت تیم باشند و از بازیکنان حمایت کامل کنند چرا که آنها شایسته هر نوع تقدیری هستند. بازیکنانی که متعصب و باهوش هستند و هدف‌شان سربلندی باشگاه است. آنها هیچ وقت از تلاش برای موفقیت بیشتر دریغ نکردند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

56 Responses to “برانکو:کالدرون از همین الان آماده شکایت از پرسپولیس به فیفا باشد/مدیریت پرسپولیس یک‌سال دروغ گفت/به وکیلم گفتند پولم را نمی‌دهند”

 1. فقط پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو اگه شکایت کنه مطمئنا فیفا حقو بهش میده و ما دچار دردسر میشیم.. آقایون لطفا زودتر باهاش به توافق برسید.. هرچی باشه برامون کلی زحمت کشیده

 2. hadi گفت:

  ۰

  ۰

  پول خارجی ها را تمام پرداخت کنید

 3. Sasan گفت:

  ۰

  ۰

  سیاست جای مسلمانی رو گرفته آقای برانکو عزیزم چه میشه کرد مرد بزرگوارم دوست داشتنی

 4. Ali F 6 گفت:

  ۰

  ۰

  آدم به زیرکی و باهوشی برانکو ندیدم، شش ماه قبلش با الاهلی تفاهم کرد از همون موقع برای رفتنش مقدمه چینی کرد و قانونا هم نامه نوشت خواست همه بفهمن مدیریت باعثش شده که داره به رفتن فکر میکنه درحالیکه بقول خودش ۶ ماه قبل توافق کرده بود، سالهای قبل هم دقیقا همین شرایطو داشت ولی تو ی مصاحبه گفت فوتبال ایران ورشکسته شد بعد تحریمها، فقط و فقط بخاطر همین ورشکستگی و وضع بد مالی تصمیم جدایی گرفت وقتی دید پولش حاضر شد بهونه رفتنش ازبین رفت یهو بازی رو عوض کرد گفت دیگه صبر نمیکنم درحالیکه هنوز باشگاه وقت داشت لفت داد پولشو بگیره مصاحبه خوب کرد که باهاش لج نکنن به پولش برسه با الاهلی قرارداد نبست تا پولشو کامل بگیره وقتی دید نمیشه باز بازی رو عوض کرد حالا از اهرم فشار هوادار رو مدیرعامل داره استفاده میکنه تو همش پول مشترکه و تنها دلیلش پول بیشترو راحتتره و اینکه هرروز حرفای ضدونقیض… ماهم ساده هرروز بازی میخوریم همشون رو پول میچرخن نه عشقو علاقه به ما و باشگاه، من از عرب بشدت ناراضیو عصبانیم و میگم باید بره و برانکو هم اینارو خوب میدونه هرروز اخبار ایرانو دنبال میکنه و زنگ میزنه اینجا راجب همه چیز میپرسه و میدونه چطوری بازی کنه

 5. بهروز گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا متاسفم شما طرفدار باشگاه نیستین حرفهایی علیه مدیریت هیت مدیره میزنین کالدرون بازیکن ارژانتین بوده صبر بکنید اخر لیگ اگرجزو۳تیم اول نشدیم اونوقت حق دارید همه رو بکوبید شب دراز قلند شاشو صبرتون خیلی کمه الان متفکرانه بازیکن جمع کردن که این تیم تا۳سال اینده جزو۳تیم اول ایرانه وقول میدم وقت به کالدرون بدهند فینال اسیا میریم مطئمن دوستان خواهشن حمایت کنید ازتیم موج منفی ندین تشکر

 6. بهروز گفت:

  ۰

  ۰

  سلام دوستان برانکو برای پول بیشتررفته حذف شدن ازاسیا منشا بازیکن دونده خوبی بوده گفته نمیخام رفته بودیمیر اورده تاتیمو ضعیف بکنه اخرهای لیگ باسلام صلوات قهرمان شدیم واقعا راست میگه باید اخرهای لیگ به خبرگزاریها میگفت من طلبکارم دوره گرشاسبی وعرب میخاستند پولی بدهن گفته بمن ندین این اقا ازشش ماه قبل قول قرارشو باالاهلی عربستان دشمن ماانجام داد این برانکو چندسال موفق نبوده اومده پرسپولیس بابازیکنان خوب برای خودش یک نونخونه درست کرده رفته ۳میلیون دلار پول قرارداد بسته بهتون بگم یکسال دیگه برانکو کیسه چه کنم چه کنم دست میگیره برمیگرده ایران سپاهان قرارداد میبنده

 7. AMOR گفت:

  ۰

  ۰

  ایرانی ها دروغگو و دزدن همشون
  عرب و خلیلی و کاشانی زیر آب برانکو رو زدن ازینور به هوادارا میگفتن برانکو رو میخایم

 8. ستاره سرخ آسیا گفت:

  ۰

  ۰

  شما یکسال قرارداد داشتی ولی نموندی و به تعهد خودت هم پشت کردی، در حالیکه پولت حاضر بود و بدلیل تحریم ترانسفر پول مشکل بود، بازنیومدی چون ترسیدی شرایطی پیش بیاد که مجبور بشی بمونی چون قصد کرده بودی بری، تو تیم ملی هم که بودی با وجود دریافت کامل حق و حقوقت بعد از جام جهانی به ایران برنگشتی چون مالیات سنگین بدهکار بودی و میخواستی بپیچونی درحالیکه همه جای دنیا مالیات هست و همون موقع قبل از دریافت پول، مالیاتش کم میشه، آخرش هم پرسپولیس ما مالیاتت رو داد که تونستی بیایی ایران پس تو خودت هم اهل دودره بازی هستی پروفسور، حالا هم رفتی از دور فضا رو داری مسموم میکنی و تو دل مربیان ما رو خالی میکنی که هم تورکزشون رو ازدست بدن و نتیجه نگیرن و هم تو به پولت سریع برسی و اون یکسال قراردادت رو بپیچونی
  اگر سالها صادقانه حمایتت کردیم و با تو رابطه قلبی پیدا کردیم شارلاطان بازی رو هم میفهمیم و. ببو نیستیم چون هرکی رسیده بما خیانت کرده و از پشت خنجر زده

 9. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو خوب بودی قبول .کاری نکن که تو ذهن ما هوادارا بهت یه حس ناخوشایند پیدا بشه.یادت باشه همانطور که چن ماه پرسپولیس رو قعر جدول نگه داشتی این ما بودیم که حمایتت کردیم،تا به اینجا رسیدی. یادت باشه این ما بودیم که فالووراتو به بیش از یک میلیون رسوندیم ما پرسپولیسی ها تو رو برگردوندیم به یه مربی خوب.تو فقط پولتو میخای دیر یا زود میگیری پس در مورد مربی ما حرف نزن،ما یه برانکوی جدید میسازیم به اسم کالدرون.پس خواهشا هیسسسسس

 10. هوادارواقعی گفت:

  ۰

  ۰

  شاید اینکه گروهبان قند علی منظورش از مهندسی برای موفقیت
  ارتش سرخ این کارهای مدیر عامل پرسپولیس واعضای
  هیئت مدیر بود که اینطوری مربی به این خوبی از دستمون رفت
  حالا هم معلوم نیست آخرش چی بشه
  اقایون حساب کتاب این بندگان خدا را بدید
  تا بیشتر ازاین آب رو ر یزی نشد. تمومش کنید تا با خیال راحت
  فصل را شروع کنیم. تموم کنید. تموم

 11. سلمان گفت:

  ۰

  ۰

  هممون خوب میدونیم که برانکو از نیم فصل دوم قصد رفتن داشت اگر نه همون طور که خودش گفت این مشکلات همیشه بوده اما چرا سالهای قبل نامه نمیزد و اعتراض نمیکرد دلیل طول دادن اعلام جداییش هم فقط این بود که پولش کامل بگیره که البته حقش هم هست در حالیکه اگر سر سوزنی به فکر من و شما بود حداقل بعد از جام حذفی اعلام میکرد که موندگار نیست تا تیم دو هفته زمان از دست نده.خلاصه جان مولا فریب نخورید و هشیار باشید تا اتفاق حمید استیلی تکرار نشه و یقین داشته باشید با این بازیکن ها و کادر فنی و با حمایت و صبر هواداران جتما تیم نتیجه میگیره در پایان فراموش نکنید که خدمات پرسپولیس و برانکو به هم متقابل بود و برانکو منتی بر پرسپولیس بزرگ نداره.

 12. vehnan.sorkh گفت:

  ۰

  ۰

  دیگه خیانت این جنتلمن ثابت شد
  در بی عرضگی عرب ودار ودستش شکی نیست
  ولی این آقا توی کمتراز یکماه ۲بار حرفشوعوض کرده.
  الان چون دید نمیخان پولشوبدن قاطی کرده و میگه میخاستم بمونم
  درحالی که دلارای عربی خیلی وقته آقارو هوایی کرده بود.
  به امیدروزی که بدبخت و بیچاره ببینیمت. دروغگوی ریاکار.

 13. نوید گفت:

  ۰

  ۰

  واقعیت میگه اگر قبل رفتن پول میدادن سر موقع اینم نمیرفت

 14. Mmm گفت:

  ۰

  ۰

  بالاخره برانکو حقیقت رو گفت:
  تنها دلیل رفتنم از پرسپولیس دروغهای مدیریت باشگاه بود. یکسال حقوق من و همکارانم را ندادند و فقط دروغ گفتند. باشگاه قصد کنار گذاشتن سیدجلال رو داشت اما من مخالف بودم.
  لعنت به عرب و نبی و هیئت مدیره.
  لعنت به شماها دروغگوها که یکماه دروغ به هوادار گفتید
  لعنت خدا به شما

 15. یه پرسپولیس یه بهبهان گفت:

  ۰

  ۰

  خودتم دروغگویی،اگه‌راست میگی چراباالاهلی قراردادنمیبندی؟هواداران محترم به هوش باشید که ایشون باهمه ی‌احترامی که براشون قائل بودم باید بگم که اگه دوبازی آخرو می‌بردیم حالا توآسیا بودیم،بازی باازبک گندزدتاببا زیم،یه روز معلوم میشه.وتولیگ هم اگه دوبازی حریفامون میبردن عمرٱ قهرمان میشدیم،بازیکنارویکی یکی فراری داد بعد بادلالی بودیمیروآورد تااونم برامون خط و نشون بکشه.این آقا اگه آقا شد،اگه پروفسورشد،اگه جنتلمن شد،به خاطرحمایت ماهواداران متعصب شد.ازهمین حالا هوادارای الاهلی باهاش بامشکل برخوردن و مطمئن باشیدتولیگ عربستان دوام نمیاره،پرتش میکنم بیرون.هیچ توجهی به حرفهای ایشون نکنیدوفقط وفقط حمایت ازتیم وباشگاهمون‌ رابهترازقبل انجام بدیم.یاحق

 16. پرسپولیسی اصیل گفت:

  ۰

  ۰

  اینکه اکثرباشگاه های ما مدیریت ندارند درست.
  اینکه توی فوتبال ما الخصوص تیم های بزرگ همه به فکر کسب شهرت و جایگاهی برای خودشان هستند درست.
  اینکه بی تدبیری به اصلاح مدیران ما ضربات جبران ناپذیری به فوتبال و باشگاه های ما وارد کرده است هم درست.
  ولی آقای برانکو اینها دلیلی بر بی گناهی شما نیست!! شما سالها در این مملکت کار کرده بودید و زیر و بم آن را میدانستید. این مشکلاتی که شما از آنها نام بردید سالهاست که در فوتبال ما وجود دارد. پس صادق باشید!! شما چند هفته پیش دلایل دیگری برای جدایی مطرح می کردید!! و الان چیز دیگری می گویید!! حالا هم دارید با صحبتهایتان باشگاه را مقابل هواداران قرار می دهید!! شجاع باشید و صادقانه بگویید که دلیل اول جدایی تان اول پول و بعد هم فصل دشواری بود که با توجه به روند نتایج سه سال اخیر احتمال موفقیت تان در آن کم بود و خواستید در اوج کنار بروید. نگاهی به کیفیت ده بازی آخر فصل و عدم صعود از دور گروهی آسیا بخوبی این مسئله را ثابت می کند.

 17. امین کازرون گفت:

  ۰

  ۰

  آقای برانکو جوسازی نکن میخواهی به تیم ضربه بزنی؟تو که به پولت تو الاهلی میرسی.هرروز میگی به خاطر یه چیزی جدا شدم.خوب معلومه به خاطر پول بیشتر جدا شدی تو دیگه چرا دروغ میگی؟.خودت نیومدی ایران برای پولت چرا دروغ میگی.

 18. n گفت:

  ۰

  ۰

  کاش حقوق مدیران و اعضای هیئت مدیره رو همینجوری بدن. مثلا بعد ۲ سال قسط بندی کنن , اون رو هم هر از گاهی به موقع پرداخت نکنن.
  اصلا فرض کنیم تا آخرش تیم دولتی بمونه , چرا نمیتونن یه مدیر پیدا کنن , مثل مربی باهاش قرارداد ببندن که آقای فلانی شما ۳ سال اینجا قرار هست مدیریت کنی , بدهی های پیشین گردن وزارت ( چون هیچ جوره نمیخوان بیخیال تیم بشن ). این آقای فلانی خودش تمام قراردادهای اسپانسری , انتخاب مربی و … رو ببنده , بعد از اون ۳ سال هم با هر رتبه ای که بود فقط تیم رو بدون بدهی تحویل بده.
  واقعا چقدر سخته؟؟؟

 19. عرب ونبی حیاکنید پرسپولیس رو رها کنید گفت:

  ۰

  ۰

  عرب ونبی حیاکنید پرسپولیس رو رها کنید

 20. 6 اتیشه گفت:

  ۰

  ۰

  این عرب براش فرقی نمیکنه سرمربی هوادار بازیکن کلا ب همه دروغ میگه تنها تخصشش دروغ گفتنه یکی از کسایی ک باعث فراری دادن سرمربی شد متخصص دروغ بود

 21. ramo گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا چرا اینقدر ما بد هستیم؟
  واقعا خیلی قدر نشناس هستیم‌.
  درسته فرانکو رفت و دوست داشتیم بمونه ولی دلیل نمیشه قدرنشناس باشیم.
  واقعا متاسفم واسه باشگاه که هیج آبرویی نمیزارن‌ واسه ما هوادارا‌ و باشگاه.

 22. pman گفت:

  ۰

  ۰

  لطفاً زیپ دهنت رو بکش و به مربی تیم ما کاری نداشته باش

 23. امیرعباس گفت:

  ۰

  ۰

  متاسفانه داره سمپاشی می کنه که تیم نتیجه نگیره و به حاشیه بره

 24. صابر گفت:

  ۰

  ۰

  آقای برانکو مصاحبه چند هفته قبلت یادت رفته؟؟؟گفتی رفتن من ربطی به مدیریت نداره خودم خواستم فضای جدید و چالش جدید تجربه کنم…حالا که پولت رو ندادن حرفات عوض شد بهترین کار رو دارن انجام میدن که پولت رو نمیدن

 25. ایمان پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  آقای عرب چراپول بنده خدارونمیدی، نمک نشناس نباش، پول نایب قهرمانی آسیامگه مانگرفتیم خب بدین بهش کلی زحمت کشیده، چرااذیتش میکنید، قرارنیست برانکوتابازنشستگیش توپرسپولیس باشه، شماداریدیه کاری باهاش میکنید که شایداگه ۳سال دیگه میخواست برگرده پرسپولیس دیگه بگه غلط میکنم ایران برگردم، این چندقهرمانی پشت سرهم رومدیون برانکوهستیم، چون ماچندفصلی قبل ازبرانکویاپنجم یاهشتم جدول لیگ میشدیم تازه میباس تقدیروتشکرم ازش بکنیدتاباخاطره خوبی بره، آقای عرب یه کم حرفه ای باش، قرارنیست که یک مربی تاابددریک تیم مربی گری کنه، مگه زیدان ازرئال نرفت دوباره برگشت…

 26. shahrookh گفت:

  ۰

  ۰

  بله آقای عرب کجایی الان دقیقن کجایی …..انشالله ک همین برانکو حال همتون را میگیره البته مهم نیس برای شما …شما ن یکی دیگ مشالله اینجا ک زود ب زود مدیر عوض میشه

 27. 1010364 گفت:

  ۰

  ۰

  این که عرب میخاست فراریت بده مثل روز روشنه چون از بعد از اومدن عرب هیچ پول و دریافتی نداشتی تا موقعی که اعتراض کردی و به زور چهل درصدو گرفتی ولی خودت هم نمیخاستی امسال بمونی مگر نه برمی گشتی پولتو میگرفتی و ادامه میدادی نکته بعدی اینه که باشگاه باید پول برانکو رو بده چون حقشه و نباید نامردی کنه چهار سال زحمت کشید و بهترین نتایج تاریخ باشگاه رو گرفت و بهترین پرسپولیس تاریخو ساخت بیش تر از قراردادشم بگیره بازم حقشه حالا که پول زور نمیخاد پول قراردادشو میخاد و عرب باید بده و بیش از این بی انصافی و نمک نشناسی نکنه و انقدر بی وجدان نباشه اگه کار به فیفا بکشه جریمه هم میشیم و مبلغ دو برابر میشه و باشگاه هم ضرر میکنه

 28. علیرضا از رشت.پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  باشگاه باید سریعا بدهی هارو پرداخت کنه. چون فیفا نسبت به شکایت خارجی ها خیلی حساسه. یا خارجی نیارین یا اگه میارین باهاش قرارداد حرفه ای ببندین که از پس مطالباتش بربیایین خواهشا.

 29. حبیب گفت:

  ۰

  ۰

  آقایان مدیر ومسئول با اعتبار نداشته فوتبال ایران در وجهه بین المللی بازی نکنید لطفاً پول برانکو و همکارانش را پرداخت کنید.برپدر و مادر پول مردم خور لعنت

 30. فقط پرسپوليس گفت:

  ۰

  ۰

  سلام خدمت دوستان! به نظرم برانکو فقط میخواد با استفاده از هوادارای پرسپولیس مدیریت رو زیر فشار بزاره واسه گرفتن پولش!!!! البته هیچ شکی تو بی لیاقتی مدیریت نیست ولی اگه یادتون باشه چن وقت پیش برانکو یه مصاحبه کرد و گفت از چند ماه پیش تصمیم قطعی برا جدا شدن داشته و مذاکراتش با الاهلی رو شرو کرده یه بارم خودش گفت که دیگه چیزی برای ارائه به تیم نداشته و ترجیح داده خودشو تو یه چالش جدید امتحان کنه بعدم گفت مشکل من پول نبوده برا جدا شدن ولی الان یدفه اینجوری تغییر فاز داده هوادارا شدن بازیچه اینا برا اهداف خودشون

 31. بهرام گفت:

  ۰

  ۰

  عرب بدترین مدیر دنیاست ، هیچ شکی هم تو این مسئله نیست، ولی جناب پرفسورعزیز، یادت باشه شما به پرسپولیس کمک کردی و پرسپولیس هم با شما کمک زیادی کرد ، خواهیم دید که بدون افتخار از الاهلی خواهی رفت ، اونجا هوادر ه ملیونی پشتت نیست ، تو بهترین هستی ولی قهرمانی نخواهی دید

 32. همیشه سرخ گفت:

  ۰

  ۰

  این حرفت که کالدرون آماده شکایت باشد خیلی از شما بعیده ، کمی بوی خصومت داره وناامید کردن مربی جدید….این حرف رو که برانکو برای اینکه بگه من بودم که باعث اینهمه موفقیت شدم و اینکه دوس نداره پرسپولیس بعد از خودش موفق بشه رو کم کم دارم باور میکنم

 33. Unforgiven گفت:

  ۰

  ۰

  واقعا شرم اوره که با بهترین مربی تاریخ پرسپولیس این رفتار میشه
  بخدا هیچ جای دنیا مثل ما نیستن هیچ جای دنیا

 34. پرسپولیس کبیر گفت:

  ۰

  ۰

  سلطان برانکو منتظرتیم بعد از اخراج عرب

 35. Vioamir گفت:

  ۰

  ۰

  استعفای دسته جمعی هیئت مدیره بی لیاقت
  خیلی متاسفم 🙁

 36. شهرام گفت:

  ۰

  ۰

  متاسفانه اصلا دوست ندارم اینو بگم ولی امسال کارمون تمامه. شما خریدهامون رو نگاه کنید. هیچ توجیهی برای خرید احمدزاده وجود نداره و حتی کنعانی. تیمی که بشه جای بازیکن بی اخلاقی مانند کنعانی و به زور بخوان بی حاشیه ترین بازیکنشو بندازن بیرون و آه برانکو هم پشتش باشه دست کمی از تیم دوران رویانیان نداره. با تمدید نادری چه نیازی به کنعانی بود. با وجود این همه هافبک چه نیازی به احمدزاده بود؟
  الان دیگه به صورت قطعی متوجه شدم تمام اینکارا با نقشه قبلی و توسط وزارت با گماردن این هییت مدیره برای به زمین زدن پرسپولیس انجام و شد و ما هم نشستیم و نگاه کردیم.

 37. شیراز گفت:

  ۰

  ۰

  امسال فوتبال نبینیم اعصابمون راحت تره ، عرب ماموریتش نابودیه پرسپولیس همینطور که نظر هوادراها براش اهمیتی نداره بازیکنایی میگیره که ایجنتشون یکیه و هیچ کس رازی به اومدنشون نیست ،،، لعنت بهتون مدیرای بی لیاقت

 38. احمد پرسپولیسی گفت:

  ۰

  ۰

  متاسفم برای مدیران نالایقی که به فکر نابودی تیم هستند
  لعنت …..

 39. وحید گفت:

  ۰

  ۰

  این دیگه اوج نامردیه در حق برانکو. همیشه در قلب ما باقی خواهی ماند.به امید موفقیت ارتش سرخ

 40. moji گفت:

  ۰

  ۰

  برانکو عشق پرسپولیس های واقعی هست.خدا نابود کنه مافیا فوتبال کثیف ایران.به امید روزی که مجسمه برانکو ساخته بشه به چشم کوری حسودان.
  هیچ مربی دیگه مثل برانکو برای پرسپولیس وجود نداره.
  برانکو واقعا خسته بود از پرسپولیس رفت .مشخص بود خیلی داشت تحمل کرد.به امید روزی های خوب و ماندگار.
  زنده باد پرسپولیسسسسسسسسسسسسسسس کبیر

 41. آریا گفت:

  ۰

  ۰

  این حرف همه چیو روشن میکنه!!
  “باشگاه نمی‌خواهد توافقی صورت بگیرد و دستمزدتان را پرداخت کند. در واقع آنها قصدی برای این کار ندارند.”
  این یعنی اینکه منابع مالی رو به شکل بدی حروم کردن پول ندارن و مدیر دولتی یعنی همین. چی میگه پیش خودش؟ هیچی! پول نمیدم بره شکایت کنه آخرش ۲ روز قبل محرومیت هوادارا فشار میارن دولت مجبور میشه پولو بده ولی چی؟ تا اون موقع تیم رفته تو حاشیه و نابود شده. میرن مربی جدید میارن تا زمان بخرن ۵-۶ ماه ولی ازونجایی که این مدیرا یه طویله رو هم نمیتونن مدیریت کنن اونم به جایی نمیرسه و حاشیه تیمو نابود خواهد کرد. مردک الدنگ واسه خودش داره بازیکن میخره. کی گفت ما احمدزاده و کنعانی رو بگیریم؟ رو چه حساب؟

 42. ششلول گفت:

  ۰

  ۰

  نحوۀ رفتار مدیران باشگاه با برانکو موجب شرمندگی و سرافکندگی هواداران پرسپولیس است. چرا باید با این مربی متین و با شخصیت که چند سال پی در پی پرچم باشگاه را بالا نگهداشت و بیشترین افتخارات را برای ما کسب کرد، اینگونه برخورد شود؟ جوانمردی و شرف و انسانیت حکم می کند که هر چه زودتر با او و کادرش و همچنین با بودیمیر و بشار توافق شود و حقشان پرداخت گردد. در غیر اینصورت، ادامۀ کار مدیران باشگاه، نشانۀ نداشتن صفات مذکور است.

 43. مجید گفت:

  ۰

  ۰

  آقای عرب واقعا حالمون ازت به هم میخوره
  تو و هیئت مدیره پرسپولیس با یه استعفا همه رو خوشحال کنید این بهترین کاریه که میتونید انجام بدید

 44. هوادارواقعی گفت:

  ۰

  ۰

  آقایون مسئول تحت هر شرایطی پول این بندگان خدا را هرچه زودتر در اسرع
  وقت با احترام بدید نکنه این فشارهای به حق که در این مدت
  ازسوی هواداران روی شما بود باعث این تسویه حساب
  ناجوانمردانه بشه
  اونها خیلی صادقانه کار کردن و زحمت کشیدن
  حالا فقط پولشان را میخوان
  آقای عرب بذار همانطور که ما از اونها خاطره خوش داریم
  اونا هم با خاطره خوش بدند
  چیزی که در ورزش باید بادمجون باشه جوانمردی و وفای به عهد
  ما مسلمانیم بابا
  زود باشید که آبرویمان بیشتر از این نرفتم زود………‌‌‌‌

 45. ارامش گفت:

  ۰

  ۰

  برانکوبراپرسپولیس زحمت زیادکشیدماهوادارهاهم قدردانش هستیم امیدوارم مدیریت پولشوبده امابرانکودیگه وقت رفتنش بوددیگه واقعوتیم تاکتیک وبرنامه ای نداشت وپرسپولیس نیازبه فکرجدیدی داشت خوداقای برانکوهم باهوادارروراست نبودچن اگه بودبعدازفینال جام حذفی تمام حرفارومیزدبازم ممنون ازلحظاتی که برامون خلق کردی درتاریخ نامت ثبت شد

 46. عشق است پرسپولیس گفت:

  ۰

  ۰

  ما هیچوقت یادمون نمیره که عرب و دارو دستش چه خیانتی کردن. اینا از بت شدن برانکو ترسیدن و کاری کردن که خودش بره. ولی خدا جای حق نشسته یه مربی آوردن که میشه موی دماغشون و بیچارشون میکنه. این کالدرون دیگه برانکو نیست هر چی بگین گوش بده

 47. پرسپولیسی با تعصب گفت:

  ۰

  ۰

  با احترام به برانکوی عزیز و تشکر بابت تمام افتخارات اما شما هم الان با هوادار صادق نیستی. از زمانی که ایشون رفتن ده نوع مصاحبه کردند. اون چیزی که خیلی مهم به نظر می رسه بحث مالی هستش که به خاطرش همه دارن…

 48. hamiiiiidred گفت:

  ۰

  ۰

  یکی بهش بگه حالا ک تیمو ول کردی رفتی نیا در مورد مربی جدید ور بزن ک تیمو ببری تو حاشیه. تو از دو ماه قبل با تیم عربستانی توافق کرده بودی مث بعد جام جهانی ک فرار کردی . فقط ب خاطر اینکه مالیات ندی . تا لحظه اخر گفتی می مونم ک‌از ایران بری بیرون دیگه نیای .. اگر شعور داشتی این کارو نمی‌کردی تا پرسپولیس معطل تو نشه و مربی جدید انتخاب کنه

 49. ساسان. یاسوج گفت:

  ۰

  ۰

  ای عرب. ننگ و نفرین ما تا ابد همراهت خواهد بود. هییت مدیره بی خاصیت. عرب که شبیه قل مراد هیچ خاصیتی نداری. وزیر هم واسه اینکه دل هوادارای کیسه رو بدست بیاره و اینقد نگن وزیر پرسپولیسی این لطمه رو بهمون زد. وای به روزی که نتیجه نگیریم

 50. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  بقران هر کی جای برانکو بود خیلی زودتر از اینا میرفت. لعنت ب عرب و وزیر محترم.
  درسته مربیمون عوض شده، ولی مدیر همون مدیر قبله و مطمئن باشین هدفش فقط و فقط نابودی تیمه. باید عرب بره هرطور که شده

 51. محمدی گفت:

  ۰

  ۰

  این عرب و دوستانش دارند با این کارشون آگاهانه یا ناآگاهانه کار دست پرسپولیس میدهند. لطفا به وزارت اطلاع داده شود. بدبختی ها شروع شد!!!

 52. Omid گفت:

  ۰

  ۰

  ما هواداران پرسپولیس تا ابد قدردان برانکو دوست داشتنی خواهیم بود ولی خواهش میکنم از هواداران برانکو در این شرایط حساس واسه تیم اخلال ایجاد نکنند

 53. محمدرضا666 گفت:

  ۰

  ۰

  عرب حیا کن پرسپولیس را رها کن- مامور حراست وزارت ورزش از ابتدا برای فراری دادن برانکو مدیر عامل شد. گرشاسبی اگر بازنشسته بود وبا این بهانه از پرسپولیس بیرونش کردید چرا الان در فدراسیون پست بهش دادید؟؟ سنش کم شده؟؟دیگه بازنشسته نیست؟؟ خیلی کثیفه فوتبال سیاسی. فوتبالی که باید ازش لذت برد با کثیف بازیهای سیاست فقط حالمون رو بد میکنه.ننگ بر شما اقای عرب و نبی شما دشمنان پرسپولیس هستید.

 54. جلیل گفت:

  ۰

  ۰

  ازاول مشخص بود میخوان برانکو فراری بدن….لیست بازیکن هم داده بود اقای برانکو .حالا پول کالدرون بیشتراز برانکو هست

 55. رامین کریمی گفت:

  ۰

  ۰

  خوب نقشتو بازی کردی آقای عرب برای جلوگیری از استیضاح وزیر موفق ترین پرسپولیس تاریخ رو داری نابود میکنی
  از آه هوادارا بترس …..

 56. نعيم گفت:

  ۰

  ۰

  چرادرس عبرت نمیشه براتون؟درنهایت که بایدپولشونوبدید،حداقل باهاشون مذاکره کنیدودوستانه فرصت بگیریدوپرداخت کنیدکاربهشکایت بکشه قرارداده ساله بعدشونم بایدبدیم وجریمه هم بایدبدیم

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5812 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26481120 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر