تبلیغ داخلی


 |  ۱۸/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
  |   نظرات: يك نظر
2,167 نفر بازدید

بدهی سنگین باشگاه پرسپولیس به یک شرکت هواپیمایی

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس بدهی سنگینی به یک آژانس هواپیمایی دارد.

مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس بعد از شروع کارش در این باشگاه با بدهی سنگین به یک شرکت هواپیمایی مواجه شده است. این آژانس هواپیمایی یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان از باشگاه پرسپولیس طلب دارد. این در حالی است که رئیس این شرکت در بازی فصل گذشته این تیم در لیگ قهرمانان آسیا مقابل الاهلی امارات به میزبانی باشگاه الوصل امارات  چک ضمانت یک و نیم میلیارد تومانی برای باشگاه پرسپولیس می‌گذارد که این چک هم برگشت می‌خورد.

شرکت اشاره شده از محمد‌حسن انصاری‌فرد خواستار مطالباتش شده و قصد ندارد تا زمانی که تکلیف آنها مشخص شود سرویسی در اختیار پرسپولیس قرار دهد. ضمن اینکه این باشگاه سال‌هاست که با این شرکت هواپیمایی همکاری دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “بدهی سنگین باشگاه پرسپولیس به یک شرکت هواپیمایی”

  1. Sajad گفت:

    ۰

    ۰

    همیشه آرزو داشتم یه مالک خوش حساب و بدون فساد بانکی و باکلاس بالای سر تیم باشه و به سبک منچستر تیم رو اداره کنه ، حق تیم یک آسیا این نیست این تیم پتانسیلش فراتر از چیزیه که دیده میشه ، این تیم اگه پول بهش تزریق بشه و تراز مالی روبه راهی داشته باشه و کاملا به سبک تیم های حرفه ای حوزه خلیج و شرق آسیا اداره بشه هرسال برا اول دومی آسیا میجنگه ، نمیدونم اون روز آیا فرا میرسه یا نه باید همینطور کاسه مون با تیم اقلیت جامعه مشترک باشه !

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16038 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26580794 بازدید

افراد آنلاین: 22 نفر