تبلیغ داخلی


سرویس: تيم ملي
 |  ۱۸/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
  |   نظرات: بدون نظر
992 نفر بازدید

پاتلاینن: ایران از هر نظر سرتر از هنگ‌کنگ است/ ژیمینگ: ایده شکست شرم‌آور است

پرسپولیس نیوز: سرمربی فنلاندی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ به برتری ایران در بازی دوم انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ اذعان کرد.

میکسو پاتلاینن درباره بازی فردا (سه‌شنبه) با ایران گفت: من هراس هواداران تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ را از این بازی درک می‌کنم. ما در بازی قبلی با کامبوج پیروز نشدیم اما فردا از خودمان دفاع می‌کنیم. البته آنها (ایران) تیم دیگری هستند. خیلی خوب حمله و دفاع می‌‌کنند و این کارها را با سرعت انجام می‌دهند. تاکتیک و توانمندی‌های تیم ملی فوتبال ایران در سطح بسیار بالایی است  و از هر نظر سرتر از ما هستند.

سرمربی فنلاندی تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ افزود: ایران اگر فرصتی پیدا کند به راحتی ما را تهدید می‌کند. ما روی تاکتیک‌ها تمرین کردیم اما در بازی فوتبال هنوز چیزهایی تغییر می‌کند. هر کسی که فوتبال را بازی می‌کند می‌داند که با چند تمرین و تاکتیک همه چیز قطعی نیست. باید برابر ایران بسیار خوب بازی کنیم.

میکسو پاتلاینن در رابطه با احتمال تغییراتی در ترکیب هنگ‌کنگ نسبت به بازی نخست انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ خاطرنشان کرد: پس از بازی با ایران پاسخ‌های زیادی درباره این پرسش خواهم داشت. ما در هر بازی پیشرفت می‌کنیم و تمام بازیکنان کنار هم می‌توانند بازی خوبی ارائه دهند.

وی درباره اعتراض‌های روزهای اخیر مردم هنگ‌کنگ در پایتخت این کشور و تاثیر آن روی بازی با ایران و احتمال عدم حمایت مطلوب از سوی هواداران در ورزشگاه اظهار داشت: مسائل سیاسی را مورد تحلیل قرار نمی‌دهم. فقط می‌توانم بگویم هنگ‌کنگ همچنان کشور امنی برای تیم‌های خارجی که به این کشور سفر می‌کنند است. امیدوارم ورزشگاه در روز بازی با ایران مملو از تماشاگر شود. با حضور بیشتر هواداران بازیکنان نیز حمایت بیشتری خواهند داشت.

ژیا ژیمینگ، بایکن تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ نیز درباره بازی با ایران اظهار داشت: ایده شکست برای هنگ‌کنگ در بازی فردا به نظرم شرم‌آور است. بازیکنان هنگ‌کنگ باید این ذهینت را داشته باشند که شرایط ‌مان در این بازی خانگی بهتر از حریف است و هر ایده‌ای کمتر از پیروزی را شرم‌آور می‌دانم. باید برای بازی برابر ایران قدرتمند ذهنیت قوی نیز از خود بروز دهیم.

تیم ملی فوتبال هنگ‌کنگ از ساعت ۱۷ فردا (سه‌شنبه) در دومین بازی خود از گروه C انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ به مصاف ایران می‌رود. هنگ‌‌کنگ در بازی نخست خارج از خانه برابر کامبوج به تساوی یک – یک دست یافت.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16283 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26581039 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر