تبلیغ داخلی


 |  ۲۱/ شهریور/ ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۷
  |   نظرات: ۲ نظر
2,123 نفر بازدید

حقیقی و قاضی تسویه کردند، نیلسون توافق/خطر حذف پرسپولیس را تهدید نمی‌کند

پرسپولیس نیوز: دروازه‌بان و مهاجم اسبق تیم پرسپولیس با گرفتن مطالبات خود از این باشگاه با پرسپولیس تسویه کردند.

پیش از ظهر امروز محمد قاضی و علیرضا حقیقی دو بازیکن اسبق تیم پرسپولیس به دیدار محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رفتند تا بر سر مطالبات خود توافق کنند.

حقیقی که ۹۰ میلیون تومان از پرسپولیس طلب داشت پس از دادن تخفیف به این باشگاه، طلب خود را گرفت تا پرونده طلب او از پرسپولیس بسته شود.

همچنین محمد قاضی پس از توافقاتی که در روزهای قبل با باشگاه پرسپولیس انجام داد در نهایت او هم مطالبات خود را از این باشگاه دریافت کرد تا این دو بازیکن که حکم قطعی داشتند با پرسپولیس تسویه کنند تا خطری از جانب ‌آنها متوجه این باشگاه نباشد.

شرایط به وجود آمده خطری بابت حذف از آسیا پرسپولیس را تهدید نمی‌کند و همه بازیکنانی که حکم قطعی داشتند با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیدند و در این بین توافقاتی هم با نیلسون دروازه‌بان اسبق تیم پرسپولیس انجام شده تا خطری هم از سوی او باشگاه پرسپولیس را تهدید نکند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حقیقی و قاضی تسویه کردند، نیلسون توافق/خطر حذف پرسپولیس را تهدید نمی‌کند”

 1. siarmz گفت:

  ۰

  ۰

  خدا رو شکر❤

 2. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  خداروشکر عرب رفت اگه یه مدت دیگه توباشگاه بودبیشترازاین بدهی بالامیاوردبنده خداانصاری فردنیومده فقط داره بدهی پرداخت میکنه دقیقٱمثل گرشاسبی.
  آخه این چه توافقی که باقاضی انجام دادی جناب عرب یعنی چی اگه تاآخرشهریورپولت وندادیم روزی ۱۰میلیون خسارت میدیم ازکیسه خلیفه میبخشی.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5169 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26449781 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر