تبلیغ داخلی


 |  ۱۸/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۹
  |   نظرات: ۲ نظر
1,717 نفر بازدید

نشست مدیر عامل پرسپولیس با کالدرون برگزار شد

پرسپولیس نیوز: نشست مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با گابریل کالدرون برگزار شد.

محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل باشگاه پرسپولیس طبق روال گذشته و هفتگی نشستی با گابریل کالدورن سرمربی تیم در باشگاه داشت.

در این جلسه که حدود نود دقیقه به طول انجامید درباره مسایل مرتبط با تیم صحبت شد. کالدورن در آغاز نشست مراتب ابراز همدردی خود با باشگاه پرسپولیس و خانواده زنده یاد جعفر کاشانی را اعلام داشت و عنوان داشت با توجه به سفر به قطر نتوانستم در مراسم یادبود شرکت کنم.

کالدرون درباره وضعیت کنونی تیم گزارشی را ارایه کرده و ابراز امیدواری کرد پرسپولیس با استفاده از فرصت ها بتواند در بازی‌های باقیمانده نتایج بهتری گرفته و انتظارات هواداران را برآورده کند.

کالدرون گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و ما برای تکرار قهرمانی‌ها فقط یک انتظار داریم و آن وجود شرایط برابر عادلانه برای رقابت است و امیدوارم اینطور نباشد که چون پرسپولیس سه دوره متوالی قهرمان لیگ شده فشارهایی روی تیم ما وجود داشته باشد.

کالدرون در این جلسه مراتب ناراحتی و گلایه خود از احکام صادر شده و محرومیت‌ها را اعلام داشت و تاکید کرد این محرومیت ها به تیم ما آسیب می‌زند و ضمن احترام به مسوولان انتظار داریم رویه برای همه تیم ها یکسان باشد.

کالدورن درباره موعد بعدی پرداخت مطالبات بازیکنان هم با انصاری فرد صحبت کرد و انصاری فرد اعلام کرد: ما پیگیر آن هستیم که هر چه زودتر پرداختی دیگری به اعضای تیم داشته باشیم.

گابریل کالدرون بار دیگر به مدیر عامل باشگاه گفت برای من اولویت در پرداخت مطالبات و حق و حقوق بازیکنان و اعضای کادر تیم است نه خودم و این موضوع با تقدیر مدیرعامل باشگاه همراه بود.

در این جلسه مدیر عامل باشگاه پرسپولیس درباره برخی مسایل و برنامه‌های پیش رو با کالدرون صحبت کرد و هماهنگی‌های لازم انجام شد.

انصاری فرد این جلسه را خوب ارزیابی کرده و از حمایت همه جانبه باشگاه پرسپولیس از سرمربی تیم تاکید کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “نشست مدیر عامل پرسپولیس با کالدرون برگزار شد”

 1. Persepolis گفت:

  ۰

  ۰

  Lucas passerini هموطن کالدرون تو لیگ شیلی آقای گل هست تو تیم پلستینو . فوق العاده است اگه بتونیم جذبش کنیم نیم فصل

 2. رامین فرجی گفت:

  ۰

  ۰

  گل بگبرن تو نشستتون ابله ها گری هوپرو خریدن ما همیشه تو حسرت همچین خریدهایی هستیم سالهاست هرگز نمیتونیم یه بار ما همچین بازیکنای جذابی بخریم چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 4645 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26479953 بازدید

افراد آنلاین: 14 نفر