تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۹/ مهر/ ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
  |   نظرات: يك نظر
594 نفر بازدید

فتاحی: پرسپولیس زمان جدید اهدای سوپرجام را مشخص نکرده/مشکلات ورزشگاه شهرقدس باید برطرف شود

پرسپولیس نیوز: مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر گفت:باشگاه پرسپولیس درخواست داده بود که در بازی با پیکان جام را بالای سر ببرند اما بازی با پیکان بدون تماشاگر شد و حالا باید ببینیم درخواست جدید آنها چیست.

سعید فتاحی در خصوص اینکه چرا محل بازی سایپا و استقلال بین شهر قدس و ورزشگاه آزادی دست به دست می‌شد، گفت: مرجع این خبرها سازمان لیگ است. آنطور که من خواندم آقای صادقی سرمربی سایپا گفت که باید باشگاه در این باره تصمیم بگیرد. یکسری مسائل باید روال قانونی‌اش طی شود. بله احتمال داشت بازی به ورزشگاه آزادی برود. ما ۲۳ شهریور برنامه بازی را اعلام کردیم و به خاطر اینکه ورزشگاه پاس قوامین نمی‌تواند از پرسپولیس و استقلال میزبانی کند، چون جمعیت زیادی می‌آید، به همین دلیل بازی یا باید در آزادی برگزار می‌شد یا ورزشگاه تختی.

وی ادامه داد: امکان برگزاری بازی در ورزشگاه تختی نبود و به همین دلیل بازی به ورزشگاه شهر قدس منتقل شد، چرا که این بازی نمی‌توانست در استان دیگری برگزار شود. باشگاه سایپا ورزشگاه اولش را پاس قوامین و ورزشگاه دومش را شهدای شهر قدس اعلام کرده است. حتی بازی با پرسپولیس در هفته پانزدهم هم در همین ورزشگاه برگزار خواهد شد. مشکلات بدهی از سال گذشته وجود داشت که خدا را شکر حل شد. درخواست داده شد که بازی به ورزشگاه آزادی برود، اما با ورزشگاه آزادی به توافق نرسیدند. از مسئولان شهر قدس بابت تلاش‌هایی که برای انجام این بازی صورت دادند تشکر می‌کنم.

فتاحی درباره کار نکردن گیت‌های تماشاگران برای این بازی، گفت: فقط بحث گیت‌ها نبود. باشگاه پیکان در این ورزشگاه میزبانی می‌کند و حتی در قسمت جایگاه ویژه هم چون فکر می‌کردند تعطیلات است می‌خواستند تعمیراتی انجام دهند، اما متأسفانه چون قرار شد بازی اینجا برگزار شود نتوانستند این کارها را انجام دهند. بازی پیکان و شهر خودرو هم در همین ورزشگاه است و بازی با پرسپولیس هم همین جاست و به همین خاطر مشکلات گیت باید خیلی زود حل شود.

مسئول برگزاری بازی‌های لیگ برتر در مورد اهدای کاپ سوپرجام به پرسپولیس که درخواست دادن آن در یک بازی خانگی داده شد، گفت: باشگاه پرسپولیس درخواست داده بود که در بازی با پیکان جام را بالای سر ببرند، اما بازی با پیکان بدون تماشاگر شد و حالا باید ببینیم درخواست جدید آنها چیست، چرا که درخواست جدیدی هنوز به دست ما نرسیده است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “فتاحی: پرسپولیس زمان جدید اهدای سوپرجام را مشخص نکرده/مشکلات ورزشگاه شهرقدس باید برطرف شود”

  1. zivar گفت:

    ۰

    ۰

    برو گل بگیر دهان کثیفتو.برو فساد باشگاههای سوراختور وشله زرد و بررسی کن.کثافت چقدردلار میگیری تا به پرسپولیس ضربه بزنی.چقدر با اون عسکری کثیف تبانی وزد وبند میکنی تاداورها را بخری.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7272 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26482580 بازدید

افراد آنلاین: 27 نفر