تبلیغ داخلی


 |  ۲۹/ آبان/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
  |   نظرات: ۳ نظر
834 نفر بازدید

چگونه بلیت بازی را بخریم؟ / معرفی سایت فروش بلیت پرسپولیس – نفت مسجدسلیمان

پرسپولیس نیوز: برای تماشای دیدار پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان، هواداران می‌توانند با استفاده از اینترنت داخلی که در اختیار دارند، به سایت فروش بلیت مراجعه کرده و بلیت تهیه کنند.

پس از حل شدن مشکل بلیت فروشی دیدار پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان با تصمیم سازمان لیگ قرار بر این شد این دیدار در همان تاریخ قبلی یعنی روز جمعه از ساعت ۱۶:۱۵ دقیقه برگزار شود.

بر همین اساس هواداران و دوستداران فوتبال می‌تواند با استفاده از شبکه اینترنت داخلی که در اختیار دارند به سایت Pin90.ir مراجعه کرده و بلیت دیدار روز جمعه پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان را خریداری کنند.

مطابق متنی که در صفحه نخست سایت بلیت فروشی شرکت توسعه و تجهیز نوشته شده کاربران برای مراجعه و استفاده از این سایت باید از اینترنت داخلی استفاده کنند و نباید VPN روی اینترنت آن‌ها فعال باشد.

آن‌ها مطابق بازی‌های قبلی می‌توانند با مراجعه به این سایت برای تماشای بازی روز جمعه بلیت خود را خریداری کرده و روز جمعه نیز با در دست داشتن نسخه چاپ شده آن به همراه کارت ملی به ورزشگاه آزادی مراجعه کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “چگونه بلیت بازی را بخریم؟ / معرفی سایت فروش بلیت پرسپولیس – نفت مسجدسلیمان”

 1. Ali گفت:

  ۰

  ۰

  حالا نمیشد این یک هفته رو با کلاس نباشند و بلیط کاغذی بفروشند

 2. محمد گفت:

  ۰

  ۰

  آقا اگه شما به مسوولین باشگاه دسترسی دارید بگید این هفته بلیط رو کاغذی تو خود ورزشگاه بفروشن با این وضع اینترنت جمعه صد نفرم ورزشگاه نمیرن

 3. ahmad گفت:

  ۰

  ۰

  هیچی نیس تو سایتش. بلیطی نیست که بخریم هیچی نمیاد بالا

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29246 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26563829 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر