تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ دی/ ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۶
  |   نظرات: ۳ نظر
2,582 نفر بازدید

انصاری‌فرد: امیدواریم با اتحاد همه اعضای خانواده پرسپولیس به قهرمانی چهارم برسیم/ جایگاه گل‌محمدی بین هواداران بالا است

پرسپولیس نیوز: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: برای یحیی گل‌محمدی آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنیم جایگاه او بین هواداران بالا است.
 محمدحسن انصاری‌فرد پس از عقد قرارداد با یحیی گل‌محمدی برای هدایت تیم پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم به انتخاب مورد نظر خودمان دست پیدا کنیم. این انتقال ویژگی‌های خاص خودش را داشت که گل‌محمدی از خانواده پرسپولیس است، برای ما بسیار ارزش دارد اخلاق‌مدار است، از لحاظ فنی در سطح بالایی است و افتخار می‌کنیم که یک ایرانی توانسته به این درجه برسد که از لحاظ فنی بسیار قابل رقابت با مربیان خارجی است.

مدیرعامل پرسپولیس افزود: از این بابت خداوند را شکر می‌کنیم از یحیی گل‌محمدی هم تشکر می‌کنیم که دعوت ما را پذیرفت علی‌رغم اینکه کار انتقال در وسط فصل و با رقیبی که در جدول رقابت تنگاتنگ داریم این موفقیت فقط به لطف خداوند و دعای هواداران‌مان بود که این اتفاق افتاد و همکاری مجموعه شهرخودرو، اعضای هیأت مدیره آنها به خصوص جناب حمیداوی که جا دارد از آنها تشکر کنیم. از هواداران‌مان بسیار ممنونیم که در طول این مدت یار و یاور باشگاه بودند

وی ادامه داد: وقتی که رصد کردیم دیدیم از پیوستن یحیی‌ گل‌محمدی به خانواده پرسپولیس بسیار استقبال کردند، خوشحالند و ما هم از خوشحالی آنها واقعاً خوشحالیم و خدا را شکر می‌کنیم. از دوستان هم تشکر می‌کنیم که منشاء خیر شدند و این ارتباط برقرار شد. امیدواریم با کمک همدیگر اتحاد بین باشگاه، کادر فنی، بازیکنان، پیشکسوتان و همه هواداران‌مان بتوانیم قهرمانی چهارم در لیگ، حذفی و آسیا را به دست بیاوریم و تلاش‌ خودمان را شبانه‌روز خواهیم کرد که این موفقیت بیفتد. برای یحیی گل‌محمدی آرزوی سلامتی و موفقیت می‌کنیم جایگاه او بین هواداران بالا است و ان‌شاءالله بالاتر شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “انصاری‌فرد: امیدواریم با اتحاد همه اعضای خانواده پرسپولیس به قهرمانی چهارم برسیم/ جایگاه گل‌محمدی بین هواداران بالا است”

 1. nima گفت:

  ۲۰

  ۱

  خوشحالم که اومدی و یک سفارش دوستانه به اقا یحیی هم دارم..
  .همیشه در حال یادگیری علم روز فوتبال باش تا همیشه بتونی سطح دانش فوتبالیت رو به روز و بالا نگه داری..در نتیجه تیم محبوب ما هم نتیجه و منفعتش را می بینه و بتونی باعث افتخار و سربلندی ما و کشور باشی حتی در آسیا و دنیا…اهورا مزدای ایران نگهدارت….

 2. امیرحسن گفت:

  ۳

  ۱۶

  سلام
  اگه میخواید موفق باشید، قرارداد شیری و ربیع خواه و علیپور رو فسخ کنید
  البته بعد از اینکه بازیکنان جدید جاشونو پر کردند

 3. 1010364 گفت:

  ۲۳

  ۰

  زودتر استوکس رو جذب کن جذب استوکس از نظر قانونی هیچ مشکلی رو واسه باشگاه پرسپولیس ایجاد نمیکنه گول این مدیرای تراکتور رو نخورید اونا نمیخان ما تقویت شیم و رقیب ما هستن یکم از دانش خودتون استفاده کنید نه به حرفای الکی رقیبان استوکس صددرصد باید جذب شه همه تیما مثل کیسه و سپاهان سه چهارتا بازیکن گرفتن ولی ما هیچی به هیچی . شکاری رو هم تراکتور مدیرای ما رو گول زد و جذبش کرد در مورد استوکسم داره همین کارو میکنه زودتر جذبش کنید تا سوراختور هواییش نکرده جذب استوکس هیچ مشکلی رو از نظر قانونی واسه باشگاه درست نمیکنه اینو انصاریفرد که فوتبالیه باید بفهمه

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5401 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26480709 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر