تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۴/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۵
  |   نظرات: يك نظر
1,603 نفر بازدید

زادمهر: چرا مربیان خارجی پرسپولیس با ناراحتی از این تیم می‌روند؟

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس ضمن ابراز رضایت از انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی این تیم درباره جدایی گابریل کالدرون گفت: واقعا چه اتفاقاتی در باشگاه می‌افتد که خارجی ها اینقدر بد می‌روند.

محمدرضا زادمهر درباره انتخاب یحیی گل محمدی به عنوان جانشین گابریل کالدرون در پست سرمربیگری پرسپولیس گفت: در ابتدا باید به گل محمدی تبریک بگویم. او از خانواده پرسپولیس است و به این مقام هم رسید. شرایط سرمربیگری در پرسپولیس را دارد و توان موفقیت های بیشتر از اینها را هم از او انتظار داریم.

عضو سابق هیات مدیره پرسپولیس درباره جدایی گابریل کالدرون افزود: بار دیگر تاکید می کنم گل محمدی یکی از بهترین گزینه های داخلی برای نشستن روی نیمکت پرسپولیس است اما برایم جای سوال است چرا مربیان موفق خارجی با دلخوری و خیلی بد از پرسپولیس جدا می شوند.

وی ادامه داد: کالدرون نتایج خوبی با پرسپولیس گرفت اما نمی دانم چه موضوعاتی در باشگاه پرسپولیس است که هم او و هم برانکو ایوانکوویچ با ناراحتی از ایران رفتند. وقتی کالدرون به صدر جدول می ایستد نشان می دهد عملکرد خیلی خوبی دارد. آقایان مدیر باید توضیح بدهند که چه چیزی باعث این تصمیم گیری ها و بدقولی ها می شود.

زادمهر در ادامه بار دیگر به انتخاب مناسب گل محمدی به عنوان جانشین کالدرون اشاره کرد و گفت: یحیی گل محمدی یکی از مربیان بسیار باهوش پرسپولیس است. وقتی سرپرست تیم ملی بودم سوالات ریاضی را یحیی جواب می داد. شخصیت خوبی دارد. او اهل مطالعه است و می تواند به علم فوتبالی و روانشناسی خودش هم بیافزاید.

زادمهر در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال او هم مثل هر مربی دیگری نیاز به زمان دارد تا نتیجه بگیرد. من فکر می کنم گل محمدی بتواند افتخارات زیادی را در کنار اسم پرسپولیس برای هواداران و خودش ثبت کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “زادمهر: چرا مربیان خارجی پرسپولیس با ناراحتی از این تیم می‌روند؟”

 1. Perspolis گفت:

  ۷

  ۳

  مربیان همه تیم لیگ.چون پول نداریم.کالدرن پول .برانکو پول.استراما پول.سرجینیو پول .پول پول پول. مشکل تیم نیست مشکل کل کشوره.
  حالا تو چی میخوای بگی ؟میخوای مدیر بشی.
  استقلال که اکثر اعضا فعال اقتصادی ان مشکل مالی داره.
  برا تیم حاشیه درست نکن .

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 16345 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26581101 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر