تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۶/ دی/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۰
  |   نظرات: ۲ نظر
3,734 نفر بازدید

فرناندو گابریل: خوشحالم که به توافق ارزشمندی دست پیدا کردیم/نمی توانم پرسپولیس را فراموش کنم

پرسپولیس نیوز: بازیکن برزیلی سابق پرسپولیس گفت: پرسپولیس را نمی توانم فراموش کنم. ارتباط عاطفی من با پرسپولیس ادامه دارد . برای من سخت است کار در فیفا پیش ببرم. خوشحالم مدیرعامل پیگیر بود و در این جا به توافق ارزشمندی رسیدیم.

فرناندو گابریل در گفتگو با سایت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من پرسپولیس را خیلی دوست دارم. بعد از جدایی چند تیم عوض کردم ولی حال و هوای آن را نداشت. خاطرات پرسپولیس را همیشه در ذهن خودم مرور می کنم و پرسپولیس در قلب من جای دارد.

وی ادامه داد: چه خودم و چه همسرم زندگی در تهران را دوست داشتیم. برای ما شهری خوب و پر لز خاطره بود. در این چند سال هم نتایج پرسپولیس و قهرمانی ها را دنبال می کردم. بابت آن ها هم خیلی خوشحال بودم. واقعیت این است که وقتی در جایی مثل پرسپولیس بازی می کنید سخت است که دیگر آن را فراموش کنید.

هواداران پرسپولیس هم هنوز به من لطف دارند. پیام های محبت آمیز می دهند. گویی هنوز عضوی از پرسپولیس باشم و این برای من جالب است و باعث شده تا این ارتباط عاطفی را حفظ کنیم.

فرناندو خاطر نشان کرد: امیدوارم باز هم یک روزی به تهران بیایم و خاطرات را زنده کنم. دوست دارم این زمان خیلی دور نباشد. از رییس جدید باشگاه (مدیرعامل) و همکاران ایشان هم تشکر می کنم که پیگیر این پرونده بوده اند و حتی به این جا سفر کردند.

برای من خوشایند نبود و نیست با توجه به علاقه ای که به پرسپولیس و هوادارانش دارم ، این موضوع را در رکن قضایی فیفا دنبال کنم و خدای ناکرده ایم مساله برای باشگاه مشکل ساز شود. خوشحالم که خارج از آن جا به تفاهم ارزشمندی رسیدیم.

وی در پایان افزود: پرسپولیس را به قدری دوست دارم که حتی خواستم برای من پیراهن تیم را بیاورند نا آن را هم یادگار داشته باشم. باز هم از مدیریت باشگاه و از معاونان ایشان که به این جا آمدند تشکر می کنم. تفاهمی که به آن رسیدم واقعا ارزشمند بود. امیدوارم در آینده نزدیک تهران و هواداران را از نزدیک ببینم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “فرناندو گابریل: خوشحالم که به توافق ارزشمندی دست پیدا کردیم/نمی توانم پرسپولیس را فراموش کنم”

 1. Perspolis گفت:

  ۲۸

  ۰

  بازیکن خوبی بود .
  از انصاری فرد تشکر میکنم بابت تسویه با این بازیکن.
  عرب فقط نسیه خرید میکرد پول برانکو میداد الان مشکل شکایت برانکو رو نداشتیم .نه پول بودیمیر داد .نه کالدرون ونه جونیور.باز خداشکر که انصاری فرد پول جونیور داد.قسط اول که عرب میداد رو هم داد.
  ممنون انصاری فرد.

 2. A. D گفت:

  ۲۷

  ۰

  بازیکن رونده ای بود مثل بشار رسن

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 5357 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26449969 بازدید

افراد آنلاین: 24 نفر