تبلیغ داخلی


 |  ۱۲/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲
  |   نظرات: يك نظر
720 نفر بازدید

رفعتی: داور بازی پرسپولیس و نفت اشتباه تاثیرگذاری مرتکب نشد

پرسپولیس نیوز: رئیس سابق دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال گفت: داور بازی نفت آبادان و پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و اشتباه تاثیرگذاری مرتکب نشد.

داود رفعتی در مورد عمکلرد وحید کاظمی در بازی نفت آبادان و پرسپولیس اظهار داشت:در نیمه اول داور عملکرد قابل قبولی داشت، دفع توپ و برخورد شجاع خلیل زاده با مهاجم نفت آبادان خطا نبود و تصمیم داور مبنی بر ادامه بازی صحیح بود. خطایی که منجر به گل تیم پرسپولیس شد کاملا صحیح بود. اخطار به شجاع خلیل زاده کاملا منطبق بر قانون بود و علت اعتراض مدافع پرسپولیس را نمی‌دانم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم داور با دوندگی بیشتر و نزدیک شدن به صحنه ها مسابقه را به درستی مدیریت کرد و در نیمه دوم اتفاق خاصی در محوطه جریمه پرسپولیس صورت نگرفت و اعتراض بازیکن نفت آبادان بی دلیل بود. اعتراض یحیی گل محمدی به توپی که از طرف کمک داور اول اوت اعلام شد صحیح بود ولی آقای گل محمدی باید صبر و تحمل بیشتری داشته باشند یک اشتباه در پرتاب اوت ارزش اعتراض کردن ندارد. در مابقی دقایق تصمیم های داور صحیح بود.

رئیس سابق دپارتمان داوری با اشاره به نظر برخی کارشناسان مبنی بر اینکه گل پرسپولیس با یک خطای اشتباه به ثمر رسید اظهار داشت: داور در نتیجه مسابقه تاثیری نداشت. در آن صحنه خطای پرسپولیس بازیکن نفت با پای چپ، پای علیپور را زد و اعلام خطا کاملا درست بود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “رفعتی: داور بازی پرسپولیس و نفت اشتباه تاثیرگذاری مرتکب نشد”

  1. مجید همیشه قرمز گفت:

    ۳

    ۰

    پرسپولیس ها حواسشون باشه دیشب علی خسروی که سبقه کیسه بودنش چه زمانی که داوری می کرد و چه زمانی که کارشناسی میکنه بهمراه فنایی کچل که تو کیسه بودنش شکی نیست و همه م دانند و اون زمونی که علی دایی رسواش کرد معلوم شد میگه پنالتی کیسه رو مسجد سلیمان دو تا بازیکن برای توپ رفتن و خطایی نشد و از اون ور شجاع پای مهاجم نفت رود زد و پنالتی بود چیزی که به هیچ عنوان مورد قبول اکثر داورها نبود و همه داورها میگن شجاع توپ رو زده و از طرفی همه هم میگن پنالتی نفت مسلم بود متاسفانه قبل از دربی می خوان جو را بر علیه پرسپولیس کنند حواستون باشه شما اگه دید بازی فنایی برای پرسپولیس کارسناسی کنه و واقعیت رو بگه من فوتبال ر کنار می گذارم . تف به شرف نداشته ات فنایی

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10366 بازدید

بازدید دیروز: 27353 بازدید

بازدید کل : 26397132 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر