تبلیغ داخلی


 |  ۱۲/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۵
  |   نظرات: بدون نظر
975 نفر بازدید

سلیمانی: کاظمی قضاوت خوبی داشت / خطا روی علیپور درست اعلام شد

پرسپولیس نیوز: حیدر سلیمانی معتقد است شجاع خلیل‌زاده می‌توانست در دقایق آخر بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از زمین اخراج شود.

حیدر سلیمانی کارشناس داوری  در خصوص قضاوت وحید کاظمی در دیدار پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اظهار کرد: وحید کاظمی قضاوت خوبی داشت و به جز یکی دو صحنه، توانست عملکرد خوبی را از خود به جای بگذارد و در نتیجه بازی نیز تاثیرگذار نباشد.

وی ادامه داد: بر خلاف گفته برخی از همکاران، نظر من این است که خطای شماره ۲۴ صنعت نفت آبادان به روی علیپور به درستی اعلام شد زیرا مدافع صنعت نفت دست مهاجم پرسپولیس را گرفت و داور به درستی خطا اعلام کرد که این توپ وارد دروازه تیم آبادانی شد. همچنین در برخورد شجاع خلیل‌زاده با مهاجم حریف در نیمه نخست، داور به درستی کارت زرد نشان داد و اگر پای خلیل‌زاده به صورت مهاجم صنعت نفت می‌خورد باید اخراج می‌شد.

همچنین در خصوص درگیری پایان بازی گفت: شجاع خلیل‌زاده نباید در صحنه دخالت می‌کرد و می‌گذاشت داور بازی را مدیریت کند. این دخالت و درگیری با بازیکن حریف می‌توانست برای شجاع خطرساز باشد و داور باید او را اخراج می‌کرد اما به دلیل کارت زرد داشتن او، سعی کرد بازی را مدیریت کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 10106 بازدید

بازدید دیروز: 27353 بازدید

بازدید کل : 26396872 بازدید

افراد آنلاین: 4 نفر