تبلیغ داخلی


 |  ۲۴/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۰
  |   نظرات: ۸ نظر
2,278 نفر بازدید

اعتراض رسمی پرسپولیس به اشتباهات داوری دیدار با الدحیل/ گل خطا و ۱۰ نفره نشدن حریف در نیمه اول

پرسپولیس نیوز: باشگاه پرسپولیس با ارسال ویدیوی دو اشتباه تاثیرگذار داور دیدار با الدحیل، مراتب اعتراض رسمی خود به کنفدراسیون آسیا را اعلام‌خواهد داشت.

حسین قدوسی، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: به گفته کارشناسان، داور با نادیده گرفتن خطای مانزوکیچ روی نادری نقش مهمی در رسیدن حریف به گل زودهنگام داشت.کارشناسان روی این اشتباه داور همچون اشتباه در اعلام ضربه ایستگاهی منجر به گل اول استقلال و سالم بودن گل دوم سرخ ها در دربی اتفاق نظر داشته اند. برخی کارشناسان تاکید داشته اند که بازیکن الدحیل در دقیقه ۴۱ بخاطر خطای خشن روی ترابی می بایست اخراج می شد.

وی تصریح کرد: خطای منجر به گل و ۱۰ نفره نشدن الدحیل در نیمه اول اشتباهاتی بوده که در باخت تیم تاثیر داشته است. با جمع بندی مدیرعامل باشگاه، مدیر تیم و آقای گل محمدی مراتب اعتراض به ای اف سی اعلام‌خواهد شد.

وی گفت: جمع بندی اظهار نظرهای کارشناسان خبره‌نشان می دهد پرسپولیس از اشتباهات داوری در سه فصل گذشته آسیب دیده‌ است. پنج مورد اشتباه فاحش در چهار بازی فصل ۲۰۱۹ نقش موثری در عدم صعود تیم از مرحله گروهی داشت. حداقل دو اشتباه موثر در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان (فصل ۲۰۱۸) و‌ دو اشتباه محرز داوری در نیمه نهایی فصل ۲۰۱۸ (دیدار رفت با الهلال) نیز به پرسپولیس لطمات جبران ناپذیری وارد کرد. احتمال دارد باشگاه پس از جمع بندی نهایی علاوه بر ویدیوی بازی با الدحیل و اشتباهات فصل قبل، ویدیوی اشتباهات سه فصل گذشته را نیز ارسال کند تا دپارتمان داوری کنفدراسیون بررسی کرده و مطلع باشد این باشگاه‌ به شدت از این ناحیه آسیب دیده و می بایست دقت‌ بیشتری شود تا جلوی تکرار این روند گرفته شود.

قدوسی گفت: بدون تردید و بی آنکه بخواهیم باخت تیم را توجیه کنیم، تاکید داریم دو اشتباه در ناکامی مقابل الدحیل تاثیرگذار بود. عدم صعود سرخ ها در فصل گذشته لیگ قهرمانان ریشه در اشتباهات داوری داشت و باشگاه برای جلوگیری از تکرار این روند، اعتراض صریح خود را به کمیته برگزاری اعلام‌ خواهد کرد‌.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

8 Responses to “اعتراض رسمی پرسپولیس به اشتباهات داوری دیدار با الدحیل/ گل خطا و ۱۰ نفره نشدن حریف در نیمه اول”

 1. Amin گفت:

  ۲

  ۰

  بازی اول بود هماهنگ نبودیم داوری هم یک طرفه بود انشاالله باقدرت برمی گردیم

 2. A. D گفت:

  ۲

  ۱

  رادو رو بزارید دروازه همه چیز درست میشه حیفه باند بازی نکنید توانایی رو در نظر بگیرید

 3. mohamad گفت:

  ۱

  ۰

  درسته که بیراوند شیری به خصوص کنعانی نادری درحد پرسپولیس نیستنداما داوری واقعا درآسیا تاثیرگذار است وعلیه پرسپولیس است مگه جلو کاشیما آنتلرز گل دومش آفساید نبود مگه داورچینی بارها سوت علیه پرسپولیس نمیزد؟ اگر این اتفاق برای ششتقلالیها افتاد بود کهاتفاق هم افتاد جلو العین که دو دو شد امسال هم اتفاق بیفتد فوری شبکه خبر وشبکه سه ورسانه ها یک برنامه ویژه علیه داوری درآسیا راه می انداختند افسوس دراین کشور به مظلومین و مردم اهمیتی نمیدهند.

 4. فقط پرسپولیس گفت:

  ۲۴

  ۰

  اگه اعتراضات کار ساز بود اون سال ما به جای الهلال میرفتیم فینال و پارسالم از گروه صعود میکردیم و لیگ ۱۵ هم پرسپولیس قهرمان میشد.آسیا همینه همیشه داوری به ضررممون بود.لعنتیا var هم نمیارن

 5. رامین گفت:

  ۱۸

  ۱

  پارسال هم اینهمه اعتراض کردیم چه اتفاقی افتاد، باید خوب بازی کنیم و بهانه دست کسی ندیم. اونا همشون لابی دارن و ما هیچی نداریم

 6. R گفت:

  ۲۳

  ۲

  من نمیدونم چرا باخت رو قبول نمیکنیم همش دنبال مقصر میگردیم در حالی که خودمون مقصریم

 7. مهرشاد گفت:

  ۲۲

  ۰

  شما هم خودتون رو مسخره کردین هر بازی نامه اعتراض به داوری
  انگار چیز جدیدیه الان چند ساله هر بازی همینه اونا اومدن میزبانی رو ازمون گرفتن شما به داوری اعتراض میکنید؟؟؟

 8. حمید نریمانی گفت:

  ۲۲

  ۱

  خوب بازی کردیم مطمئنم تو آزادی ب راحتی دوحیل رو میبریم ولی کاش بعضی وقتا ب خودمون هم اعتراض کنیم . من ب ادامه مسابقات خیلی خوشبینم با این باخت هیچ اتفاقی نیوفتاده . ما پشت تیممون هستیم

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 7117 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26482425 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر