تبلیغ داخلی


 |  ۲۹/ بهمن/ ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۴
  |   نظرات: ۶ نظر
6,492 نفر بازدید

رسوایی در استقلال / مفسد کلان اقتصادی عضو هیات مدیره شده و از کشور فرار کرد!

پرسپولیس نیوز: سخنگوی وزارت ورزش و جوانان اعلام کرد: شریفی عضو جدید هیات مدیره استقلال در زمان معرفی به مجمع ازسوی مراجع نظارتی منع بکار گیری نداشت، تابع نظر مراجع نظارتی و قضایی هستیم و حکمی برای او صادر نشده است.

مازیار ناظمی مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان درباره خبر جنجالی حکم عضو هیات مدیره باشگاه استقلال برای شریفی گفت: قبل از صدور حکم وی هنگامی که در جریان پرونده اتهامی آقای شریفی عضو جدید هیات مدیره استقلال در قوه قضاییه قرار گرفتیم، از صدور حکم وی در هیات مدیره استقلال خودداری نمودیم.

سخنگوی وزارت ورزش و جوانان افزود: آقای شریفی در زمان معرفی به مجمع باشگاه استقلال منع بکار گیری نداشته و ظاهرا الان متهم پرونده است ولی با این حال کاملا تابع نظر مراجع محترم نظارتی و قضایی هستیم و حکمی از سوی وزارت ورزش و جوانان برای ایشان صادر نشده است.

انتخابات هیئت مدیره جدید باشگاه استقلال در تاریخ سیزدهم بهمن ماه ۹۸ برگزار شد و با حکم سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان فردی به نام مهدی شریفی نیک نفس به عنوان یکی از اعضای جدید هیئت مدیره این باشگاه تهرانی معرفی شد، اما این عضو جدید باشگاه استقلال گویا یکی از متهمان فراری فساد کلان اقتصادی است و به دنبال پیگیری‌های باشگاه خبرنگاران جوان مشخص شد که او با همکاری عده‌ای توانسته از کشور فرار کند و به امارات برود.

بر اساس اطلاعات واصله و شنیده‌ها مشخص شد که وی در پرونده ۶ میلیارد و ۶۵۶ میلیون یورویی پتروشیمی و کاتالیست‌های تقلبی نقش داشته و به همین دلیل هم اکنون از کشور متواری شده است.

در پرونده پتروشیمی نام ۱۴ متهم به چشم می‌خورد که برای آن‌ها کیفرخواست صادر شده و بر اساس این کیفرخواست اتهام این افراد مشارکت و معاونت در اخلال کلان اقتصادی در حوزه پتروشیمی است.

مهدی شریفی نیک نفس با اطلاعی که داشته به بهانه دور زدن تحریم‌ها و پیگیری پرونده‌های پتروشیمی از کشور خارج شد و با دقت در پرونده او می‌توان متوجه شد که کارشناس پرونده از فرار او مطلع بوده و با هماهنگی‌های مسئولان شرکت اسپک و شرکت بازرگانی پتروشیمی این فرار صورت گرفته است و از سوی دیگر متأسفانه بازپرس متهم علی‌رغم تاکیدات انجام گرفته او را ممنوع الخروج نکرده و بدون آن که قرار وثیقه صادره در خصوص متهم را تقلیل دهد با دستور غیرقانونی ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از وثایق او را هم رفع بازداشت کرد.

این متهم اکنون توسط پلیس امارات بازداشت نیست، اما رصد اطلاعاتی او ادامه دارد و شنیده‌ها حاکی از آن است که متهم شریفی نیک نفس مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری پتروشیمی با هماهنگی از کشور متواری شده است.

اقدامات قانونی برای بازگشت این متهم در حال انجام است، اما از آنجایی که این متهم اطلاعات دست اولی در ارتباط با مباحث پشت پرده پرونده ۶ میلیارد و ۶۵۶ میلیون یورویی و ورود کاتالیست‌های تقلبی به کشور داشته است، او را فراری دادند و یکی از متهمان که متأسفانه در این پرونده دخالت دارد، اکبر طبری معاون اجرایی حوزه ریاست سابق قوه قضائیه است.

حال پای این عضو جدید هیئت مدیره باشگاه استقلال که سابقه حضور در یکی از شرکت‌های پتروشیمی را هم داشته به پرونده باز شده و بر اساس شنیده‌ها وی توانسته با ارتباطات از کشور متواری شود.

مشخص نیست با وجود آن که او جزء متهمان بوده، وزیر ورزش چگونه برای او حکم عضویت هیئت مدیره در یکی از پر طرفدار‌ترین تیم‌های فوتبال کشور را صادر کرده است؟ ریخت و پاش ها و هزینه های اعضای جدید و اقتصادی هیات مدیره استقلال در ماه های اخیر بسیار حاشیه ساز شده و برخی از آن را با هدف مدیرعاملی و برخی با هدف پولشویی عنوان کرده بودند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “رسوایی در استقلال / مفسد کلان اقتصادی عضو هیات مدیره شده و از کشور فرار کرد!”

 1. م خ گفت:

  ۲۶

  ۰

  چرا وزیر ورزش با وجود اطلاع از فساد مالی نیک نفس این شخص رو به عنوان هیت مدیره استقلال منصوب کرده؟کاملا مشخصه چون خود وزیر هم مفسد اقتصادی هستش

 2. احسان گفت:

  ۲۲

  ۱

  من نمیدونم چرا باید اینها ازاد باشن که فرار کنن بعد بگن فرار کرده
  یه بدبخت میره یه وام ۱۰ میلیونی میگیره هزارتا عیب ایراد میگرن و ده تا ضامن باید ببره تا بهش بدن اونم با هزارتا منت بعدم اگر یه قسطش عقب بیفته ابروشو میبرن جلو همسایه و اقوامش اگر گفت ندارم بدم مبرن زندان بعدم با سودش دوبله سوبله ازش پولو میگیرن یعنی از حلقومش میکشن بیرون

 3. سیروس گفت:

  ۱۷

  ۱

  آقایون مسئولین محترم سایت یکبار برای همیشه عاجزانه ازتون استدعا میکنم از مدیریت تیم بخواهید تا تکلیف دربی ۷۳ با شکایت به فیفا مشخص بشه، تورو بخدا اگه این کامپت رو منتشرم نکردین، مهم نیست ولی لااقل بخونیدش و از حق تیم دفاع کنید. نگذارید احساسات پاک هواداران که تو تمام این سالها بخاطر یه سمبل و عدد جعلی و خیالی جریحه دار شده بی جواب بمونه. خواهش میکنم. ما فقط شما رو داریم به عنوان زبان گویای هواداران!

 4. فرزند پرسپولیسی زاگرس گفت:

  ۱۹

  ۱

  چوب خدا صدا نداره

 5. یه پرسپولیس یه بهبهان گفت:

  ۲۴

  ۳

  هردم ازاین باغ بری می‌رسد.ایشون+عزیز محمدی+فرناز خانم دوپینگی +فتل بنگی وکلهم‌ اجمعین روباید به عنوان مفسدین روی زمیننابودکرد

 6. a گفت:

  ۴۷

  ۳

  دوپینگ بازان، با داوران، سوگلیان، با جعل و لابی پیروز باشید
  فوتوشااااااااااااپ، تبانییییییییی، توههههههههم، پرسوز باشید

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 306 بازدید

بازدید دیروز: 30789 بازدید

بازدید کل : 26690829 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر