تبلیغ داخلی


 |  ۸/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
  |   نظرات: بدون نظر
1,015 نفر بازدید

تمجید کارشناس داوری از قضاوت داور دیدار پرسپولیس – شهر خودرو

پرسپولیس نیوز: کارشناس داوری فوتبال گفت: علی صفایی با آمادگی مثال زدنی در تمام صحنه‌های دیدار پرسپولیس و شهر خودرو با تمرکز بالا ظاهر شد.

حیدر سلیمانی درباره قضاوت داور دیدار پرسپولیس و شهر خودرو عنوان کرد: صفایی آمادگی و تمرکز خوبی داشت و علاوه بر این دو فاکتور بازی‌خوانی خوبی را از خودش نشان داد و بدون استرس قضاوت کرد.

وی ادامه داد: در دقیقه ۶٢ دو بار آوانتاژ خوب توسط داور باعث شد موقعیت خوب برای ترابی پیش بیاید و در نهایت خطای مدافع شهر خودرو داخل محوطه جریمه روی ترابی به درستی پنالتی اعلام شد و مدافع با تکل پای ترابی را مورد اصابت قرار داد.

این کارشناس داوری تصریح کرد: دقیقه ٧۴ ضربه سر کنعانی زادگان داخل محوطه جریمه شهر خودرو به دست مدافع برخورد کرد اما دست مدافع فضایی را اشغال نکرده بود و ابتدا توپ به بدن و سپس به دست برخورد کرد و ادامه بازی از سوی داور صحیح بود.

سلیمانی اظهار داشت: صحنه رخ داده در دقیقه ۴+ ۹۰ در محوطه جریمه شهر خودرو از تصویر تلویزیون قابل تشخیص نبود اما اخطار به امیری صحیح و اعتراض چه به صورت کلامی و یا بدنی مستوجب کارت زرد است. در مجموع تیم داوری قضاوت بدون مشکلی را انجام دادند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12978 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26547561 بازدید

افراد آنلاین: 5 نفر