تبلیغ داخلی

 |  ۱۰/ اسفند/ ۱۳۹۸ - ۲:۵۶
  |   نظرات: ۳ نظر
2,020 نفر بازدید

اطلاعیه خانواده بزرگ پرسپولیس علیه کرونا

پرسپولیس نیوز: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس، علیه کرونا، اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

_باشگاه بایرن مونیخ با انتشار بیانیه‌ای امضا دادن و سلفی گرفتن بازیکنان و اعضای این تیم با هواداران به دلیل شیوع کرونا را ممنوع اعلام کرد.

_هواداران پرسپولیس هم در اقدامی جالب، اعلام کرده اند تا ریشه کن شدن کرونا در ایران درخواست امضا و سلفی از کادرفنی و بازیکنان نمی‌کنند.

_پرسپولیسی ها اعم از اعضای کادر فنی و بازیکنان، هواداران، مدیران و پرسنل باشگاه و پیشکسوتان متحد می شوند تا با رعایت اصول بهداشتی و توصیه های پیشگیری از شیوع کرونا در ریشه کن کردن این بیماری نقش مهمی ایفا کنند.

_از این رو باشگاه پرسپولیس نیز همه هواداران میلیونی خود را به رعایت نکات بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به کرونا دعوت کرده و از آنها درخواست دارد تا مهار کامل این بیماری درخواست عکس سلفی و امضا از تیم و ستاره های محبوب خود نداشته باشند.

_سپاس از حمایت های بیدریغ شما دوستداران خانواده بزرگ و با فرهنگ پرسپولیس.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

3 Responses to “اطلاعیه خانواده بزرگ پرسپولیس علیه کرونا”

 1. آریا گفت:

  ۴

  ۰

  درود بر شما . کار بسیار پسندیده و واجبی است. کرونا را نابود می کنیم.

 2. امید گفت:

  ۳

  ۱

  مشکل الان کرونا نیست. مشکل الان پرسپولیس، شکایت های بودیمیر و برانکو و کالدرون است که باید هرچه زودتر تسویه بشه تا ما با خیال راحت از پرسپولیس لذت ببریم. آقای انصاری فرد، گفتی مشکل برانکو را به بهترین وجه ممکن حل می کنم چطور شد!!!؟؟

 3. مهران گفت:

  ۳

  ۰

  دیروز حاج صفی حرفایی گفت که حالم بهم خورد.. اخه مرتیکه، با کدوم سندو مدرک این خزعبلاتو سرهم میکنی؟ فقط برا خودشیرینی جلوی زنوزی فاسد.. اصلا این جملات بین چند تیم اپیدمی شده که باختا و تحقیرشون جلو تیمای ضعیفو بندازن گردن مهندسی نتایجوبازیها و تیم حکومتی.. دیگه حرفاشون لوثو بیمزه شده.. الان تو ایتالیا و المان هفت هشت سال پشت هم یووه و بایرن قهرمان میشن اونجام این حرفا هست،یا به قدرت تیمای قهرمان اعتراف میکنن؟ بنظر دارن وجهه سازمان لیگو فدراسیون و خراب میکنن و یبار برا همیشه بگن هرکی ازاین حرفا بگه ۵ جلسه محروم میشه اونوخ کسی جرات میکنه زر بزنه؟ ویروس مهندسی نتایج داره به همه تیما منتقل میشه!!
  در اخر، امیدوارم تو قضیه بودیمیرو کالدرون باشگاه مواظب باشه و برا دقیقه نود نذاره.. خیلی ظلمه بازیکنی که ۸۰ روز کلا ایران بوده ۵۰۰ هزار یورو بخواد..یاحق

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29181 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26624626 بازدید

افراد آنلاین: 18 نفر