تبلیغ داخلی

 |  ۲۶/ فروردین/ ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۱
  |   نظرات: ۲ نظر
642 نفر بازدید

با اعلام ستاد مقابله با کرونا؛ همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل است

پرسپولیس نیوز: ستاد مقابله با کرونا در ورزش پس از جلسه عصر امروز در وزارت ورزش و جوانان، اطلاعیه شماره ۱۰ خود را درباره فعالیت های ورزشی سطح کشور منتشر کرد.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش پس از جلسه عصر امروز در وزارت ورزش و جوانان، اطلاعیه شماره ۱۰ خود را درباره فعالیت های ورزشی سطح کشور منتشر کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو بررسی دقیق شرایط همه گیری بیماری کرونا در سطح کشور و برابر استعلام از ستاد ملی مقابله با کرونا کلیه رقابت های ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل خواهد بود.

همچنین باشگاه های ورزشی دولتی و خصوصی نیز فعلا تا ۱۵ اردیبهشت ماه تعطیل می باشند.

در این اطلاعیه آمده است: بدیهی است تصمیمات آینده در خصوص فعالیت های ورزشی پس از بررسی شرایط و استعلام های رسمی از ستاد ملی مقابله با کرونا، اعلام خواهد شد.

در این اطلاعیه تصریح شده است: این ستاد در تصمیم گیری های آینده فرصت لازم را برای پیگیری تمرینات در اختیار باشگاه ها قرار خواهد داد.

در این اطلاعیه در خصوص فعالیت فدراسیون‌های ورزشی در بخش ملی، آمده است: تمام فدراسیون های ورزشی مکلفند مربیان تیم های ملی را به تدوین و پیگیری دقیق برنامه های آماده سازی از راه دور( مجازی) و تمرین در خانه برای ملی پوشان موظف کنند. ضمن اینکه فعالیت های آموزشی و برنامه های ترویج ورزش همگانی آنلاین را با جدیت پیگیری کنند.

ستاد مقابله با کرونا در ورزش یادآور شده است: درباره چگونگی حمایت از باشگاه های خصوصی در ستاد ملی مبارزه با کرونا و هیات وزیران پیگیری و تصمیم گیری لازم به عمل خواهد آمد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “با اعلام ستاد مقابله با کرونا؛ همه مسابقات ورزشی تا پایان اردیبهشت تعطیل است”

 1. سعیدجم گفت:

  ۲

  ۰

  سلام به ادمین عزیز،میخواستم مطلبی را به اشتراک بگذارم و از شما ادمین محترم هم میخواهم این مطلب را در صورت امکان اطلاع رسانی کنید،قرار بود مسابقات ورزشی تعطیل شود تا جلوی گسترش ویروس کرونا گرفته شود،برای مقابله با کرونا باید همه فعالیتهای اجتماعی متوقف شود مگر در صورت اضطرار،متاسفانه در کشور ما همه فعالیتها به حالت عادی در حال انجام است،ادارات دایر است،کسبه در حال فعالیت هستند،کارخانه ها و کارگاههای تولیدی فعال است،سفرهای درون شهری و برون شهری در جریان است و…،حال سوال این است در این شرایط تعطیلی مسابقات ورزشی چه کمکی به کاهش شیوع کرونا میکند،تعطیلی مسابقات در کشورهای اوپایی در حالی است که این کشورها مانند ایتالیا در دوران قرنطینه به سر میبرند و به طور طبیعی مسابقات ورزشی هم تعطیل است ولی در کشور ما که اکثر فعالیتها آزادانه در حال انجام است تعطیلی مسابقات ورزشی چه توجیهی دارد؟ از شما میخواهم این مطلب را در فضای مجازی گسترش دهید تا دلیلی برای تعطیلی غیر منطقی لیگ برتر پیدا شود،با تشکر مجدد از زحمات شما.

 2. hadi گفت:

  ۱

  ۰

  این چندتا بازی باقی مانده لیگ بدون هوادار برگزار شود

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 27436 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26622881 بازدید

افراد آنلاین: 28 نفر