تبلیغ داخلی


 |  ۱۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۲:۰۸
  |   نظرات: يك نظر
2,118 نفر بازدید

پیشنهاد جدید کارگزار برای ادامه همکاری / رسول‌پناه موافقت می‌کند یا هاشمی می‌رود؟

پرسپولیس نیوز: با وجود اینکه سرپرست باشگاه پرسپولیس رسما خبر از فسخ قرارداد این باشگاه و کارگزارش داد اما کارگزار باشگاه پیشنهادهای جدیدی برای ادامه همکاری ارائه کرده است.

این روزها باشگاه پرسپولیس روزهای حساسی را از جهت اقتصادی پشت سر می‌گذارد. با وجود اینکه لیگ تعطیل است و حواشی فوتبالی تیم فوتبال پرسپولیس کم شده، اما مشکلات مالی اتفاقات عجیبی را در باشگاه رقم می‌زند. پرسپولیسی‌ها در دوره مدیریت محمد حسن انصاری‌فرد قراردادی با شرکت داده آتیه پرداز منعقد کردند که به واسطه آن، این شرکت برای باشگاه درامدزایی کند اما پس از رفتن او باشگاه پرسپولیس دوم اردیبهشت ماه با ارسال نامه‌ای رسمی به کارگزار خود رسما اعلام کرد که قرارداد طرفین باید فسخ شود.

این پایان کار نبود چراکه بعد از این نامه مدیران شرکت کارگزار که خواهان ادامه همکاری بودند جلسه‌های متخلفی را از جمله با وزیر ورزش برگزار کردند تا باشگاه پرسپولیس را متقاعد کنند به قرارداد طرفین پایبند بماند. در همین رابطه جلسه‌ای هم با مهدی رسول‌پناه (در غیاب سایر اعضای هیأت‌مدیره) برگزار می‌شود تا پیشنهادهای جدید برای ادامه همکاری ارائه شود. رسول‌پناه که پیش از این جلسه در مصاحبه‌ای در جمع خبرنگاران صراحتا گفته بود: «قرارداد با کارگزار فسخ شده است» پس از جلسه با مدیران کارگزار، خواهان ادامه همکاری می‌شود.

در جلسه میان مدیران کارگزار و رسول‌پناه مباحث مختلفی مطرح می‌شود و وعده‌های جدید از سوی کارگزار مطرح می‌شود. کارگزار باشگاه اعلام می‌کند حاضر است تا پایان خرداد ٢۵ میلیارد تومان دیگر به پرسپولیس بپردازد اما دقیقا عنوان نمی‌کند که این ٢۵میلیارد در چه قالبی پرداخت می‌شود. آیا باز هم به عنوان قرض خواهد بود یا در قالب درآمد این پول را می‌پردازد.

مدیران کارگزار برای فصل بعد وعده درآمد ١٠٠میلیاردی می‌دهند. البته پس از تحقق این درآمد کارگزار درصد حق زحمت خود را برمی‌دارد و در ادامه هزینه‌های انجام شده (اداره اپلیکیشن، حقوق کارمندان رسانه‌ای کارگزار و…) نیز کسر می‌شود و باقی مانده به حساب باشگاه پرسپولیس واریز می‌شود. این وعده ١٠٠میلیاردی سقف درآمد فصل آینده پرسپولیس خواهد بود اما یکی از ایراداتی که به این قرارداد داشتند، نبود کف درآمدی در قرارداد بود. یعنی کارگزار درآمد حداقلی را ضمانت نمی‌کند.

رسول پناه در این جلسه درباره بدهی ١۵میلیارد و ۵٠٠میلیونی پرسپولیس‌ به کارگزار هم صحبت می‌کند که مدیران کارگزار می‌گویند این مبلغ از درآمد فصل بعد پرسپولیس کسر خواهدشد.

مهدی رسول‌پناه می‌خواهد قرارداد همکاری ادامه داشته باشد. پرسپولیس‌ حالا در یک دوراهی حساس قرار دارد. اگر به قرارداد پایبند بماند و منابع مالی لازمش تامین نشود، باید خود را برای تنبیه‌های سنگین فیفا آماده کند اما از طرف دیگر اگر قرارداد را با شرکت داده آتیه پرداز فسخ کند و نتواند تبعات آن را بپردازد و اسپانسر جدید جذب کند، باز هم با بحران مالی سنگینی روبه‌رو خواهد شد.

گفته می شود در صورتی که همکاری با آتیه داده پرداز ادامه پیدا کند و امکان همکاری با ریحان فیلم که ابتدای فصل برای بلیت فروشی با باشگاه فرارداد بست و توسط ایرج عرب فسخ شد فراهم نشود احتمالا هاشمی از هیات مدیره پرسپولیس استعفا می کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “پیشنهاد جدید کارگزار برای ادامه همکاری / رسول‌پناه موافقت می‌کند یا هاشمی می‌رود؟”

 1. سیروس پرسپولیسی گفت:

  ۲

  ۰

  متاسفانه بلایی سر باشگاه دارن میارن که … صاحبش را نمیشناسه
  میخوان قشنگ از ریشه بزنن که حداقل تا مدت ها تیم نتونه رو پا بشه
  لعنت به وزیر و هاشمی و دندان پزشک نامردش

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20070 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26464682 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر