تبلیغ داخلی


 |  ۱۴/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۳
  |   نظرات: يك نظر
911 نفر بازدید

اختلاف دوباره عضو هیئت مدیره پرسپولیس با سرپرست باشگاه به خاطر یک شرکت

پرسپولیس نیوز: در شرایطی که پرسپولیسی‌ها امیدوار به حل مشکلات بودند، یک شرکت باز هم باعث اختلاف بین یکی از اعضای هیئت مدیره و سرپرست این باشگاه شده است.

اوضاع باشگاه پرسپولیس هر چقدر که می‌گذرد نابسامان‌تر از قبل می‌شود و مشخص نیست چه زمانی قرار است این باشگاه اعضای جدید هیئت مدیره و مدیرعامل جدید خود را بشناسد. مدیران فعلی این باشگاه هم نتوانسته‌اند مشکلات مالیاتی باشگاه را حل کرده و آرامش را در تیمشان ایجاد کنند.

همین چند وقت پیش بود که مدیران باشگاه پرسپولیس با دعوت از چند بازیکن به باشگاه باعث ناراحتی دیگر نفرات تیم‌ شدند و بعد از اینکه این قضیه رسانه‌ای شد و با دعوت نمایشی دیگر از چند بازیکن دیگر سعی کردند در ظاهر جو را آرام کنند.

در حال حاضر نیز جلسات یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در بیرون از باشگاه با یک شرکت برای جایگزینی اسپانسر باشگاه باعث دلخوری سرپرست باشگاه پرسپولیس که رابطه نزدیکی هم با وزیر ورزش دارد، شده است. پیش از این مهرداد هاشمی تلاش زیادی کرد که شرایط را برای همکاری باشگاه پرسپولیس با شرکت ریحان فیلم برقرار کند اما نه در زمان مدیریت ایرج عرب و نه در زمان مدیریت محمدحسن انصاری‌فرد در این امر موفق نبود و همین مسئله یکی از اصلی‌ترین دلایل اختلاف نظر او با دو مدیر پیشین پرسپولیس بود.

اکنون هم شنیده می‌شود اختلاف نظر جدی بین هاشمی و رسول‌پناه در خصوص وضعیت اسپانسرینگ باشگاه پرسپولیس پیش آمده و این باشگاه همچنان با کارگزار خود نیز همکاری‌اش را ادامه می‌دهد. حتی قرار است به زودی مبلغی از سوی کارگزار در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار داده تا پرداختی به سرخپوشان قبل از آغاز دور جدید تمرینات انجام شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “اختلاف دوباره عضو هیئت مدیره پرسپولیس با سرپرست باشگاه به خاطر یک شرکت”

  1. حسین گفت:

    ۰

    ۰

    آقای وزیر خیلی محترم ورزش
    این سه نفر رو هم بنداز بیرون و پنج آدم درست و حسابی و دارای اعتبار مالی و فوتبالی بیار هیئت مدیره

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28162 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26562745 بازدید

افراد آنلاین: 12 نفر