تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۲/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱:۲۹
  |   نظرات: بدون نظر
190 نفر بازدید

زادمهر: پرسپولیس و استقلال به افراد اهل فهم و امتحان پس‌داده واگذار شوند/ با شرایط فعلی بهتر است از مربیان و بازیکنان داخلی استفاده شود

پرسپولیس نیوز: محمدرضا زادمهر، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس اعتقاد دارد بهتر است از مربیان و بازیکنان داخلی استفاده شود، اما نباید از مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و رقبای ما در قاره کهن غافل شد.

محمدرضا زادمهر، درباره تصمیم وزارت ورزش و جوانان درباره ممنوعیت جذب مربیان و بازیکنان خارجی در تیم‌های استقلال و پرسپولیس اظهار داشت: اگر باشگاه بازیکنانی باکیفیت و هم‌تراز با بازیکنان خارجی داشته باشد، اولویت با بازیکنان داخلی است. با این حال رقبای ما در تورنمنتی چون لیگ قهرمانان آسیا از بازیکنانی استفاده می‌کنند که کیفیت بیشتری دارند.

«با امکانات و شرایط فعلی، موافق استفاده از مربیان و بازیکنان داخلی هستم، اما حریفان خارجی ما بازیکنان بهتری جذب می‌کنند.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: اگر در لیگ قهرمانان آسیا به مراحل بعدی صعود کنیم، کنفدراسیون فوتبال آسیا پاداش‌هایی برای تیم‌های ما در نظر می‌گیرد که این یک منبع درآمد محسوب می‌شود. در مسابقات داخلی اما ترجیح می‌دهم به جای جذب بازیکن و مربی خارجی، باشگاه‌ها مشکلات خود را حل کنند و به تیم‌های پایه بها دهند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه مربیان داخلی با یک سوم مبلغ قرارداد مربیان خارجی می‌توانند به تیم‌های ما کمک کنند، گفت: باید ببینیم در درازمدت، کدام یک به نفع ما هستند. اگر پرسپولیس به جای یک تیم امید، پنج تیم امید داشته باشد، بازیکنان این تیم‌های پایه به سایر تیم‌ها قرض داده می‌شوند، تجربه کسب می‌کنند و در تیم بزرگسالان پرسپولیس به میدان می‌روند. با شرایط فعلی باشگاه‌های ما، این قانون تصمیم بدی نیست.

زادمهر درباره اظهارات مقامات وزارت ورزش و جوانان در مورد واگذاری باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال به بخش خصوصی خاطرنشان کرد: آرزوی جامعه ورزش و پیشکسوتان این است که بخش خصوصی در این بخش فعال شود، چون فعالان خصوصی، بیشتر مراقب پول خود هستند و سریع‌تر و راحت‌تر تصمیم می‌گیرند. البته به شرطی که اهل فهم و خبره باشند.

وی با بیان اینکه حدود ۲۵ سال درباره خصوصی‌سازی صحبت می‌شود، اما اراده‌ای در این امر نبوده است، خاطرنشان کرد: امیدوارم این بار این اتفاق رخ دهد و دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند. پرسپولیس پیشکسوتان باتجربه‌ای دارد که می‌توان از این تجربیات استفاده کرد تا آنها تیم‌های پایه را هدایت کنند. قبلاً اسپانسری نبود، اما اکنون با حضور اسپانسرها، شرایط خیلی راحت شده است. پیش از واگذاری باید بدهی‌ها و صورت‌های مالی مشخص باشند و پرسپولیس به افراد خبره و امتحان پس‌داده سپرده شود.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس درباره صحبت‌های اعضای تیم‌های مختلف در مورد سرنوشت لیگ نوزدهم بیان کرد: فوتبال زیر نظر فیفا و AFC است و ما باید از تصمیمات آنها پیروی کنیم. این دو نهاد، ستاد مبارزه با کرونا را مسئول این موضوع می‌دانند و می‌گویند فدراسیون فوتبال باید تابع این ستاد باشد. جان انسان‌ها از همه چیز مهمتر است و امیدوارم با تعامل فیفا، AFC، فدراسیون فوتبال و ستاد مبارزه با کرونا، تصمیم خوبی گرفته شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 22189 بازدید

بازدید دیروز: 30689 بازدید

بازدید کل : 26617634 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر