تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
  |   نظرات: يك نظر
349 نفر بازدید

کامیابی نیا: برخی‌ها به دنبال تعطیلی لیگ هستند تا به بازیکنان پول ندهند

پرسپولیس نیوز: هافبک پرسپولیس گفت: اگر قرار است لیگ برگزار نشود پرسپولیس باید قهرمان اعلام شود.

کمال کامیابی‌نیا در گفت‌وگو با اپلیکیشن باشگاه پرسپولیس درباره تعطیلی این روزهای فوتبال و واکنش‌هایی که مربیان و بازیکنان پرسپولیس در فضای مجازی به این موضوع داشتند گفت: در روزهایی که می‌بینیم همه مشاغل کار خود را آغاز کردند فقط این فوتبال است که بلاتکلیف مانده و وضعیت ما مشخص نیست. الان هر جایی که می‌رویم تا ما را می‌بینند از وضعیت ادامه لیگ می‌پرسند. خیلی از مردم حتی کسانی که اهل فوتبال هم نیستند منتظرند تا بازی‌ها آغاز شود.

وی ادامه داد: الان در اکثر کشورها قرار است بازی‌های لیگ ادامه پیدا کند. فکر کنم ۲ کشور لیگ خود را تعطیل کردند که قهرمان هم مشخص شده است. خیلی خوب است که تصمیم گیرندگان هم وضعیت فوتبال ما را مشخص کنند. الان می‌بینیم که خیلی از مراکز کار خود را آغاز کردند و به نظرم با رعایت نکات بهداشتی می‌توانیم ۹ هفته باقیمانده بازی‌ها را برگزار کنیم. باید باور کنیم که در این روزهایی که فوتبال تعطیل است خیلی‌ها اذیت می‌شوند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه برخی از باشگاه‌ها ادعا کرده‌اند که پرسپولیس به دنبال قهرمانی بدون انجام بازی است افزود: اصلا این طور نیست. کسانی که خواستار تعطیلی لیگ هستند منافع باشگاه خود را در نظر گرفته‌اند و دغدغه آنها سلامتی مردم نیست. ما تا اینجا زحمت کشیدیم و به صدر جدول رسیدیم و امتیاز راحتی به ما داده نشده است. به نظر من این باشگاه‌ها می‌خواهند زرنگی کنند و هم به قول خودشان جلوی قهرمانی ما را بگیرند و هم اینکه پول بازیکنان‌شان را ندهند.امیدوارم بازیکنان لیگ برتری گول این حرف‌ها را نخورند چون این باشگاه‌ها قصد دارند با تعطیل کردن بازی‌ها به بازیکنان پول ندهند.

کامیابی‌نیا تصریح کرد: باید علاقلانه حرف زد. این بیماری امسال و سال آینده هم در کشور ما وجود خواهد داشت و تا زمانی که واکسن آن ساخته نشود وضعیت همین است. آیا قرار است لیگ فصل آینده هم برگزار نشود؟ نمی‌شود که این قدر راحت دنبال تعطیلی بازی‌ها باشند. الان مساجد هم با رعایت نکات بهداشتی باز شده‌اند. مترو مسافران زیادی را جا به جا می‌کند و فروشگاه‌های بزرگ مشغول به کار هستند. الان یعنی فقط فوتبال مشکل دارد؟ امیدوارم زودتر تصمیم گیری شود و از این بلاتکلیفی بیرون بیاییم.

وی درباره تمرینات خودش در این روزها هم اظهار داشت: حدود ۳ هفته در خانه تمرین کردم اما واقعا در منزل نمی‌توان به آمادگی کامل رسید. الان حدود ۲ هفته است که تمرینات انفرادی خودم را با شدت بیشتری پیگیری می‌کنم تا شرایط خوب بدنی خودم را حفظ کنم. برای آغاز تمرینات و بازی‌ها لحظه شماری می‌کنم و امیدوارم هر چه زودتر این اتفاق رخ بدهد.

هافبک توانمند پرسپولیس در پایان اظهار داشت: امیدوارم هر چه زودتر به شرایط خوب گذشته برگردیم و مسابقات لیگ هم ادامه پیدا کند. اگر هم قرار است لیگ برگزار نشود پرسپولیس باید به عنوان قهرمانی برسد چرا که ۱۰ امتیاز از رقبای خود بالاتر هستیم و خواسته ما غیرمنطقی نیست.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “کامیابی نیا: برخی‌ها به دنبال تعطیلی لیگ هستند تا به بازیکنان پول ندهند”

 1. سروش گفت:

  ۵

  ۰

  خطاب به بیماران کیسه،شله زرد،ترتر
  اگه بدنبال تضمین سلامتی کرونا هستید
  آیا شماها هم تضمین میدید به سلامتی یا اصلا پرداخت به موقع پول بازیکنانت که حالا از فدراسیون تضمین سلامتی میخواهید
  واقعا صدای قدرتمندی در فدراسیون نیست که با قاطعیت برخوردکنه
  امیدوارم لیگ خرداد آغاز بشه،، ولی اگه نشد مرداد یا شهریور قبل از لیگ۹۹ آغاز بشه تا شک و شبهی به وجود نیاد

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19791 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26464403 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر