تبلیغ داخلی


 |  ۲۶/ اردیبهشت/ ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
  |   نظرات: ۶ نظر
1,315 نفر بازدید

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص درگذشت فوتبالیست نوجوان؛ برخی ها سواستفاده می کنند

پرسپولیس نیوز: باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس طی بیانیه‌ای اعلام کرد خانواده بزرگ و میلیونی باشگاه پرسپولیس ضایعه تلخ درگذشت متین قوسی فوتبالیست نوجوان و استعداد خوب کشورمان را به خانواده این مرحوم و بازماندگان تسلیت می گوید.
در بیانیه باشگاه پرسپولیس می خوانیم: خبر درگذشت متین قوسی فوتبالیست نوجوان و استعداد خوب کشورمان باعث تالم و تاثر همه اهالی فوتبال کشورمان شد و خانواده بزرگ و میلیونی باشگاه پرسپولیس هم این ضایعه تلخ را به خانواده این مرحوم و بازماندگان تسلیت می‌گوید.

ضمن ادای احترام به روح این مرحوم اما برخی از باشگاه‌ها و اهالی فوتبال در اقدامی عجیب با موج سواری و سوءاستفاده از این واقعه تلخ، خواستار لغو مسابقات لیگ برتر و تعطیلی آن به دلیل شیوع ویروس کرونا هستند! در این باره این سوال پیش می‌آید که مگر این مرحوم در زمین فوتبال دچار کرونا شده که برخی‌ها فوت یک انسان را دستمایه رسیدن به اهداف خود قرار دادند؟ مگر به دلیل درگذشت تعدادی از پزشکان و پرستاران که به راستی مدافعان سلامت هستند بیمارستان‌ها تعطیل شد؟

در این میان آیا جان رانندگان، کارگران، کارمندان، مشاغل و … اهمیتی ندارد که مشاغل آنها آغاز به کار کرده و کسی هم این گونه وااسفا سر نداده است؟ آیا نگرانی از ویروس کرونا برای کارگرانی که در کوره‌های پرحرارت و معادن مشغول به کار هستند وجود ندارد؟ در این شرایط هزاران و بلکه میلیونها نفر مشغول به کار و خدمت رسانی به جامعه هستند اما به نظر می‌آید که عده‌ای بنا به مصلحت و منافع خود یا باشگاه‌شان خواستار تعطیلی لیگ برتر شدند.

نکته حائز اهمیت این است که افرادی خود را مدافع سلامت مردم معرفی می‌کنند با اقدامات‌شان بارها نشان داده‌اند به چیزی جز منافع خود فکر نمی‌کنند. آیا کسانی که این گونه دم از نگرانی برای سلامت مردم می‌زنند حاضرند بیزینس و شغل‌های غیر فوتبالی خود را هم تعطیل کنند؟! امیدواریم اتحادی که در این زمینه بین برخی از باشگاه‌ها و دشمنان دیروز که امروزه دوست‌های خوب برای همدیگر هستند در همه زمینه‌ها وجود داشته باشد!

گفتنی است که باشگاه پرسپولیس به عنوان پرهوادارترین تیم آسیا که میلیون‌ها طرفدار در همه جای ایران دارد اعلام می‌کند در همه زمینه‌ها تابع قوانین هستیم و قانون هم برای ما قابل احترام است.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

6 Responses to “بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص درگذشت فوتبالیست نوجوان؛ برخی ها سواستفاده می کنند”

 1. محمد حسام گفت:

  ۱۰

  ۰

  من با حقوق ماهیانه چندمیلیونی روزی ۸ساعت به محل کار میرم آیا جون ما از جون فوتبالیستی که هرساعت چندمیلیون میگیره بی ارزشتره؟!!! تعطیلی لیگ فوتبال ایران رو ۳۰ سال عقب میبره درست میریم زمانی که هربازی دوسه گل از کره میخوردیم و بعدازسالها باخت با تک گل مرحوم قایقران عزیز تا مرز سکته رفتیم…به خاطر دشمنی با پرسپولیس فوتبال ایران رو نابود نکنید…

 2. پرسپولیس قهرمان گفت:

  ۷

  ۰

  اگر الان که وضعیت مطلوب تره لیگو تعطیل کنیم به طریق اولی در پاییز و زمستان که خود وزارت بهداشت هم اعلام کرده آنفلوانزای شدید و کرونا به هم داریم هم لیگ بعدی تعطیل خواهد بود و این یعنی لیگ ما تا دوسال متوالی تعطیل و خبری از باشگاههای آسیا و جام جهانی هم نخواهد بود.چون وقتی الان لیگو ادامه ندیم وبازیکنامون به مرز آمادگی نرسن چجوری انتخابی جام جهانی که بایدتمام بازیها رو ببریم و باشگاههای آسیا حضورپیدامیکنیم…..درزمینه ملی و باشگاهی خاطره ایران مالدیو رو زنده میکنیم بااین تفاوت که هم در رده ملی هم باشگاهی ما مالدیو خواهیم بود!!!!!!!!!!!!

 3. مهرشاد گفت:

  ۹

  ۰

  خیلی جالبه یکی ندونه فکر میکنه کرونا فقط برا فوتبالیستا هست
  والا از روزی که کرونا اومده کار ما یه روزم تعطیل نشده تعداد نفراتی که روزانه با هم در ارتباط هستیم هم بیشتر از عوامل یه بازی فوتباله

 4. alireza گفت:

  ۶

  ۰

  الفرناز خفه شو ..

 5. محمد گفت:

  ۶

  ۱

  آخه یکی نیست به این دوپینگی ودارودستش بگه الان لیگ تعطیل بشه شهریورماه میخواین چه غلطی بکنیدکه فصل جدیدقراره شروع بشه شماعقل کل هستید دیگران عقلشون نمیرسه که بیشترکشورهادارن دوباره بازیهاشون وشروع میکنن همه سرکارشون هستن فقط فوتبال تعطیله اعلام کردن کروناحالاحالا هست بایدباهاش کناربیایم.
  بیخودی ژشت انسان دوستانه نگیریدکه اصلٱبهتون نمیادهمه ایناازسوزش پوکرپرسپولیسه ،دم حسین خبیری گرم خیلی قشنگ جواب اینارومیده درضمن سازمان لیگ اعلام کرده مسابقات برگزارنشه ماروقهرمان اعلام میکنن پس بیخودی حرص نخوریدموزبخورید.

 6. فرزین گفت:

  ۹

  ۱

  به جناب فرناز خانوم بگیید زمانی که پودر به بازیکنا خوروندی ، سلامتیشون برات مهم نبود ، زمانی که پشت فرمون پلیس تشخیص مست بودنتو داد و سرعت غیر مجاز و… جون مردم مهم نبود

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30082 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26564665 بازدید

افراد آنلاین: 8 نفر