تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
  |   نظرات: بدون نظر
488 نفر بازدید

شیری: هر تیمی به ادامه لیگ اعتراض دارد، در زمین حقش را بگیرد

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیم‌هایی که خواهان لغو مسابقات لیگ بودند، به جای حرف‌ غیرمنطقی در زمین به دنبال گرفتن حقشان باشند.

«مهدی شیری» با اشاره به از سرگیری مسابقات لیگ برتر فوتبال گفت: از دید من درست‌ترین تصمیم، ادامه مسابقات بود چرا که از طرفی معلوم نبود که ویروس کرونا چه زمانی از بین می‌رود و اینگونه فوتبال ما بلاتکلیفی می‌ماند. از طرفی دیگر تکلیف لیگ‌ فصل آینده هم معلوم نبود.

وی افزود: فوتبال درحال حاضر یک ‌صنعت در سرتاسر دنیا است. نمی‌شود تمام کارها از سر گرفته‌شود اما فوتبال نه. این به اقتصاد ورزش لطمه زیادی وارد می‌کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: باید تکلیف لیگ تعیین می‌شد زیرا هر باشگاهی سالیانه میلیاردها تومن هزینه می‌کند و نمی‌توان لیگ را اینگونه در بلاتکلیفی به اتمام رساند. با ادامه مسابقات حق هیچ تیمی ضایع نخواهند شد.

وی در رابطه با اینکه برخی تیم‌ها خواهان لغو مسابقات بودند، اضافه کرد: اگر شرایط امتیازی تیم‌ها در جدول تقریبا یکسان بود، حرف شما تقریبا درست بود اما آنهایی که این حرف‌ها را می زنند، به دنبال محو کردن ناکامی‌های خود هستند. هر تیمی که اعتراض دارد بیاید در زمین حقش را بگیرد.

وی اضافه کرد: معتقدم از این شرایط پرسپولیس هم ضرر کرد زیرا دیگر نمی‌تواند امسال کنار هوادارانش جشن قهرمانی را برگزار کند. همیشه پرسپولیس در کنار هوادارانش موفق بود و آنها انرژی مضاعفی به بازیکنان می‌دادند اما الان اینگونه نخواهد شد؛ با این حال باز هم شرایط برای قهرمانی مهیا است.

وی اضافه کرد: کار پرسپولیس برای قهرمانی هنوز تمام نشده است و موفقیت و قهرمانی با پیروزی‌های متوالی مزه دوچندانی به خود می‌گیرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 6532 بازدید

بازدید دیروز: 30696 بازدید

بازدید کل : 26481840 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر