تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۴/ خرداد/ ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۱
  |   نظرات: بدون نظر
276 نفر بازدید

خوردبین: سازمان لیگ تصمیم شجاعانه‌ای گرفت؛ زمان ثابت می‌کند برخی چرا دنبال لغو لیگ بودند

پرسپولیس نیوز: سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس به تمجید از تصمیم جدید سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مبنی بر ادامه یافتن فصل نوزدهم پرداخت.

محمود خوردبیت ضمن اشاره به ادامه یافتن دیدار‌های فصل نوزدهم اظهار داشت: از این بابت واقعاً باید به جامعه فوتبال تبریک گفت. بالاخره فوتبال عاملی است که می‌تواند به جامعه امید بیشتری بدهد؛ از این رو، همه باید خوشحال باشیم که فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، تصمیم شجاعانه‌ای گرفتند.

وی افزود: باید امیدوار باشیم بازیکنان و مربیان و هر کسی که در ادامه فصل، درگیر لیگ می‌شود با رعایت کامل مسائل بهداشتی و پروتکل‌های محافظت از خود، با شیوع بیشتر ویروس کرونا بیماری مبارزه کند تا فوتبال سالم و باکیفیتی داشته باشیم و حداقل اینکه، فصل جاری بدون تکلیف باقی نماند.

سرپرست پیشین تیم فوتبال پرسپولیس که سابقه بازی با پیراهن این تیم را در کارنامه دارد، همچنین اضافه کرد: من هنوز از برخی مربیان و مدیران باشگاه‌ها تعجب می‌کنم که برای لغو لیگ، دست به هر کاری زدند و بهانه‌هایی آوردند که اصلاً درست نبود. به جای آن که بگویند شغل ما فوتبال است و باید هر چه زودتر بازی‌ها را استارت بزنیم، اعتقاد دارند فصل باید لغو شود آن هم بدون تعیین قهرمان. به هر حال، زمان ثابت می‌کند حرف آن‌ها بدون منطق و بی‌پایه و اساس بود. حتی فکر می‌کنم برخی از آنها، فقط به خاطر مصلحت باشگاه و تیم خود در این مورد اظهارنظر کردند.

خوردبین در خصوص شرایط پرسپولیس هم گفت: فکر می‌کنم تنها یک غفلت کافی است تا پرسپولیس، قهرمانی را از دست بدهد. بازیکنان باید با تمام انرژی خود به نُه هفته باقی‌مانده لیگ برگردند و بهترین عملکردشان را به نمایش بگذارند تا قهرمانی برای این تیم رقم بخورد. تا به حال هم، وضعیت تیم بسیار خوب بوده و ۱۰ امتیاز اختلاف با تیم‌های بعدی ایجاد شده، اما پرسپولیسی‌ها نباید مغرور شوند، زیرا باقی باشگاه‌ها هم به دنبال موفقیت هستند و این موضوع، کار پرسپولیس را سخت می‌کند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20360 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26464972 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر