تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۲/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۲
  |   نظرات: بدون نظر
535 نفر بازدید

کلانی: خوشبختانه همه اعضای کادر فنی پرسپولیسی هستند / امیدوارم باقری در پرسپولیس بماند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه اعضای کادر فنی، ستون‌های پرسپولیس هستند و این برای برخی خوشایند نیست.

«حسین کلانی» درباره حضور «کریم باقری» در جمع کادر فنی تیم ملی، اظهار داشت: باقری در پرسپولیس مهره‌ای مهم و یکی از عوامل موفقیت در این سال‌ها بوده است. الان هم تصمیم گیرنده اصلی در این خصوص خودش است. البته برای همه ما تیم ملی اولویت دارد اما پرسپولیس هم تیم مردمی است. امیدوارم باقری مثل سابق در پرسپولیس بماند.

وی ادامه داد: باقری به راحتی می‌تواند حواشی پرسپولیس را جمع و تیم را مدیریت کند. خوشبختانه تمام اعضای کادر فنی، پرسپولیسی هستند و به این تیم تعصب دارند و فکر نمی‌کنم دست همدیگر را رها کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس افزود: همه اعضای کادر فنی، ستون‌های پرسپولیس هستند و این برای برخی‌ها خوشایند نیست. برخی می‌خواهند حواشی به وجود بیاورند و پرسپولیس را اذیت کنند اما باید این را بدانند که کادر فنی حواسش به همه چیز هست.

وی گفت: در مجموع فکر می‌کنم باقری پرسپولیس را رها نمی‌کند. شاید خیلی‌ها فکر کنند قهرمانی پرسپولیس مسجل شده به خاطر همین بخواهند «کریم باقری» را تمام وقت در تیم ملی نگه دارند.

وی درباره دیدار پرسپولیس و شاهین بوشهر نیز یادآور شد: پرسپولیس و شاهین برادرخوانده یکدیگر هستند آنها در زمین رقیب هم و در خارج از زمین رفیق هم هستند. البته الان پرسپولیس شرایطی خاص و انگیزه‌های زیاد برای قهرمانی دارد. نمی‌توان بازی را پیش‌بینی کرد، اما فکر می‌کنم انگیزه بازیکنان پرسپولیس برای پوکر قهرمانی کار را برای شاهین سخت کنند. الان شرایط طوری است که پرسپولیس برای بازی مقابل هر رقیبی انگیزه دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 19556 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26464168 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر