تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۳/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۶:۱۹
  |   نظرات: ۲ نظر
383 نفر بازدید

خواجه وند: بیرانوند تا پایان فصل می‌تواند برای ما بازی کند

مدیر حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: طبق دستورالعمل ابلاغ شده از سوی فیفا علیرضا بیرانوند می‌تواند تا پایان فصل در پرسپولیس بازی کند.

مهدی خواجوند در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس، درباره آخرین وضعیت قرارداد علیرضا بیرانوند با پرسپولیس اظهار کرد: آقای بیرانوند برای فصل آینده با تیم آنتورپ بلژیک قرارداد بسته و باشگاه هم طی نامه‌ای به این باشگاه اعلام کرده که بیرانوند می‌تواند با فراهم شدن مقدمات از سوی این باشگاه و رفع موانع برای شرکت در تست‌های پزشکی به بلژیک برود.

او ادامه داد: این بازیکن از ۱۱ تیر با رعایت سایر شرایط قراردادی باید برای پیوستن به تیم جدیدش به بلژیک می‌رفت اما هنوز مقدمات سفرش از سوی باشگاه آنتورپ فراهم نشده و ما منتظریم که این اتفاق بیفتد و نامه‌نگاریهای لازم هم انجام شده است.

خواجوند تاکید کرد: طبق دستورالعمل مصوب فیفا و پیش‌بینی موارد این‌چنینی و هم‌پوشانی دو قرارداد، بازیکنانی که با قراردادی با تیم جدید دارند، می‌توانند تا زمان تمام شدن لیگ در تیم فعلی‌شان بازی کنند و به همین دلیل بیرانوند می‌تواند تا پایان فصل در پرسپولیس بماند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “خواجه وند: بیرانوند تا پایان فصل می‌تواند برای ما بازی کند”

 1. A. D گفت:

  ۱

  ۳

  لطفا برو همه رو کلافه کردی، برو تمام

 2. یه پرسپولیس یه بهبهان گفت:

  ۶

  ۰

  ترا به خدا،تاباسازمان‌وفدراسیون هماهنگی‌ نکردین و کتبا ازشون اجازه نگرفتین،آقای بیرانوند روبازی ندید.دریک جمله،بی گدار به آب نزنید.زنده باد ارتش سرخ آریایی،میریم برا پوکروقهرمانی به امیدحق

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 18993 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26463605 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر