تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۳/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۶:۱۸
  |   نظرات: بدون نظر
318 نفر بازدید

کریمیان: مقابل پرسپولیس به فکر بازی آبرومندانه و کسب امتیاز هستیم

سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر گفت:امیدوارم فردا یک بازی آبرومندانه و در خور شان شاهین انجام بدهیم و تا جایی که ممکن است دست پر و با امتیاز به بوشهر برگردیم.

مهرداد کریمیان در نشست خبری قبل از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: بازی سختی مقابل پرسپولیسِ بزرگ داریم،این تیم در صدر جدول حضور دارد و مطمئنا بازی سنگینی در پیش داریم.

وی افزود: ما باید با تمرکز و آمادگی کامل وارد زمین شویم. تیم ما خوب تمرین کرده و بعد از امتیاز خانگی که کسب کردیم بدون مصدوم و محروم وارد زمین خواهیم شد.

کریمیان خاطرنشان کرد: امیدوارم فردا بازی آبرومندانه و در خور شان شاهین انجام بدهیم و تا جایی که ممکن است دست پر و با امتیاز برگردیم. در این راه به دعای هواداران نیاز داریم و امیدوارم با کسب امتیاز از این دیدار به ماندن در لیگ برتر امید داشته باشیم.

سرمربی فعلی شاهین بوشهر در خصوص اینکه آیا تعطیلی بازی ها روی شاهین تاثیر گذاشته یا خیر عنوان کرد: قطعا همینطور است. نیاز است که کلیه تیم‌ها بعد از دو سه هفته مورد ارزیابی قرار بگیرند. تیم ما هم از این قائده مستثنی نیست. شاهین هم ۸۰ درصد آمدگی دارد ولی امیدوارم هفته به هفته بهتر شویم تا بتوانیم در لیگ برتر باقی بمانیم.

وی در خصوص ارتباط با سرمربی قبلی تیم پاسخ داد: هیچگونه ارتباط مشاوره ای دیگر با آقای میشو ندارم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20297 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26464909 بازدید

افراد آنلاین: 13 نفر