تبلیغ داخلی


 |  ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱:۴۵
  |   نظرات: ۲ نظر
175 نفر بازدید

در نشست هماهنگی پرسپولیس و شاهین مطرح شد؛ اعتراض پیروانی به نبود تونل ضدعفونی

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس به نبود تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی اعتراض کرد.

نشست هماهنگی مدیران برای بازی پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران امروز شنبه به ریاست فریبرز محمودزاده برگزار شد. افشین پیروانی و علیرضا اشرف از طرف پرسپولیس در این جلسه حضور پیدا کردند.

در جریان این جلسه مقرر شد، تیم فوتبال پرسپولیس با پیراهن یک دست قرمز برای بازیکنان و سبز برای دروازه‌بان و یک دست سفید برای بازیکنان شاهین بوشهر و زرد برای دروازه‌بان آن تیم در زمین مسابقه حضور پیدا کنند.

همچنین نماینده هیات فوتبال استان تهران با اشاره به اقدام تیم فوتبال پرسپولیس در شماره گذاری بطری‌های آب که در بازی قبل به منظور اقدامی بهداشتی صورت گرفت، از آن تقدیر کرد. ناظر مسابقه نیز با تائید این مطلب خواستار آن شد که دیگر تیم‌ها نیز نسبت به انجام این امر، اقدام کنند. از دیگر مسائل مطرح شده در این نشست، موضوع مجهز نبودن ورزشگاه آزادی به تونل ضد عفونی بود.

افشین پیروانی در جریان جلسه، به این مساله اعتراض کرد که چرا ورزشگاه آزادی به عنوان بزرگترین ورزشگاه کشور، بر خلاف پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده، فاقد تونل ضد عفونی برای ورود اعضای تیم‌ها و عوامل برگزاری مسابقه است.

در پاسخ به این مساله، نماینده ورزشگاه آزادی حاضر در جلسه اعلام کرد؛ مجموعه ورزشی آزادی تعهدی در قبال این امر ندارد. در ادامه، محمودزاده نماینده فدراسیون در این مسابقه، از این که ورزشگاه آزادی به عنوان بزرگترین ورزشگاه ملی کشور چنین امکاناتی را تدارک ندیده است، ابراز تعجب کرد.

در نهایت افشین پیروانی اعلام کرد؛ باشگاه برای این بازی، نسبت به تدارک تونل ضدعفونی اقدام می‌کند ولی خواستار آن شد که رسیدگی این موضوع، در دستور کار فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فوتبال قرار بگیرد. در این ارتباط قرار شده است که افشین پیروانی با کمک دوستان خود، این مشکل را برای این بازی حل کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در نشست هماهنگی مدیران که امروز شنبه برگزار شد، نسبت به برنامه بازی‌ها و ترتیب برگزاری رقابت‌های تیم‌های بالای جدول، خواستار انتقال این موضوع به مراجع بالاتر شد.

افشین پیروانی همچنین در نشست هماهنگی بازی پرسپولیس با شاهین شهرداری بوشهر نسبت به برنامه اعلامی برای مسابقات که منجر به برگزاری بازی‌های پرسپولیس قبل از بازی‌های دیگر تیم‌های بالای جدول است، اعتراض کرد و خواهان رعایت عدالت و مساوات در برنامه‌ریزی بازی‌ها شد و خواست که این مساله به سازمان لیگ فوتبال منتقل شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “در نشست هماهنگی پرسپولیس و شاهین مطرح شد؛ اعتراض پیروانی به نبود تونل ضدعفونی”

 1. saba گفت:

  ۲

  ۰

  خدایا مراقب پرسپولیس من باش

 2. saba گفت:

  ۱

  ۰

  خدایا مراقب پرسپولیس من باش

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 20746 بازدید

بازدید دیروز: 31174 بازدید

بازدید کل : 26465358 بازدید

افراد آنلاین: 16 نفر