تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱:۴۶
  |   نظرات: بدون نظر
365 نفر بازدید

مسئولان ورزشگاه آزادی: تهیه تونل ضد عفونی به عهده میزبان است! /استقلال هم خودش تونل تهیه کرد

مجهز نبودن بزرگ ترین مجموعه ورزشی کشور به تونل ضد عفونی کننده برای ورود اعضای تیم ها و عوامل برگزاری سبب شد مدیر تیم پرسپولیس به این موضوع معترض شده و آن را خلاف پروتکل های بهداشتی بداند.

مجهز نبودن ورزشگاه آزادی به عنوان محل برگزاری بازی های تیم ملی و یکی از مهم ترین ورزشگاه های آسیا در روزهای اوج شیوع ویروس کرونا به تونل ضد عفونی کننده جزء موارد عجیبی است که پیروانی و سایر مسئولان باشگاه پرسپولیس را برای تجهیز ورزشگاه آزادی به تونل آن هم در فاصله کمتر از ۷ ساعت به دیدار با شاگردان مهرداد کریمیان به تکاپو انداخته است.

البته در این میان باید مدیران سازمان لیگ هم نسبت به این موضوع پاسخگو باشند که چگونه امکان دارد با وجود مجهز بودن تمام ورزشگاه های میزبان بازی های لیگ برتر به تونل ضدعفونی کننده، ورزشگاه آزادی از این تونل محروم مانده است.

گویا مسئولان مجموعه ورزشی آزادی اعتقاد بر این دارند که طبق پروتکل های بهداشتی، تهیه تونل ضد عفونی کننده برای ورزشگاه ها در اختیار تیم میزبان است و در دیدار قبلی استقلال با سایپا هم باشگاه میزبان یعنی استقلال این تونل را فراهم کرد اما در نهایت اگر باشگاه پرسپولیس تونل ضدعفونی کننده به داخل ورزشگاه نیاورد، مسئولان ورزشگاه آزادی از تونل هایی که در ورزشگاه وجود دارد، برای دیدار شاگردان یحیی گل محمدی با تیم شاهین استفاده می کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29727 بازدید

بازدید دیروز: 31267 بازدید

بازدید کل : 26656439 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر