تبلیغ داخلی

 |  ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۶:۰۶
  |   نظرات: يك نظر
941 نفر بازدید

واکنش سازمان لیگ به خبر ابتلای بازیکنان برخی تیم ها به کرونا/ دروغ بگویید محروم می‌شوید

سازمان لیگ فوتبال ایران تابع سیاست های کلان ستاد مبارزه با کروناست و مصوبات این ستاد در مقابله با ویروس کرونا را پیگیری و اجرا خواهد کرد.

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران، باتوجه به لزوم تبعیت از مصوبات ستاد ملی مقابله کرونا که طی نامه شماره ۴۰۹۸ مورخ ۹۹/۰۴/۰۲ معاونت محترم وزارت ورزش و جوانان ابلاغ گردیده است. مسابقات فوتبال کشور با مجوز این ستاد برگزار شده است.

همچنین مسابقات فوتبال طبق مصوبه ابلاغی تا مرز ابتلا ۲۵ درصد کادر و بازیکنان شاغل به ویروس کرونا در باشگاه ها استمرار خواهد داشت.

ضمن اینکه بخش پزشکی فوتبال علاوه بر پیگیری اظهارات بازیکنان و باشگاه‌ها در خصوص تست کرونا، حسب مورد بازیکنان و عوامل تیم را برای انجام تست تکمیلی به مراکز معتمد مورد نظر اعزام نموده و در صورت اظهار خلاف واقع توسط بازیکن و باشگاه و اثبات تخلف باشگاه و شخص مربوطه از ثبت قرارداد و ادامه فعالیت به دلیل تخلف محروم خواهند شد.

بدیهی است سازمان لیگ فوتبال ایران تابع سیاست‌های کلان ستاد مبارزه با کرونا بوده و مصوبات مرتبط با ویروس کرونا را پیگیری و اجرا خواهد کرد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “واکنش سازمان لیگ به خبر ابتلای بازیکنان برخی تیم ها به کرونا/ دروغ بگویید محروم می‌شوید”

  1. پرسپولیس57 گفت:

    ۱۳

    ۰

    مسئله باشگاه استقلال واقعاتابلومشکوکه.ازمسئولین باشگاه خواهش میکنیم پیکیرباشن تادروغشون ثابت بشه که قایدی قاتل هم برامون آدم نشه.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 28540 بازدید

بازدید دیروز: 31267 بازدید

بازدید کل : 26655252 بازدید

افراد آنلاین: 20 نفر