تبلیغ داخلی

 |  ۱۴/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۳:۵۳
  |   نظرات: بدون نظر
477 نفر بازدید

پرسپولیس تونل ضدعفونی ورزشگاه آزادی را قبول نکرد

با توجه به نصب تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی، اما باشگاه پرسپولیس با اصرار اقدام به نصب تونل خود کرد.

به نقل از روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در حاشیه نشست هماهنگی برای بازی پرسپولیس و شاهین شهرداری بوشهر از هفته بیست و سوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران، به نبود تونل ضدعفونی در ورزشگاه آزادی معترض شده بود.

این در حالی است که طبق پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های صادره از مبادی ذیربط علی الخصوص سازمان لیگ، تهیه تونل ضد عفونی کننده برای برگزاری مسابقات بر عهده تیم و باشگاه میزبان می باشد، که برای مثال در دیدار قبلی برگزار شده در روز دوشنبه نهم تیر ماه ۹۹ در ورزشگاه آزادی ما بین استقلال تهران و سایپا، هم باشگاه میزبان یعنی استقلال این تونل را فراهم کرد و آن دیدار برگزار شد.

اما برای دیدار امروز تیم های پرسپولیس و شاهین بوشهر وقتی از باشگاه پرسپولیس که میزبان این دیدار است خبری از تونل ضدعفونی نشد، مسئولان ورزشگاه آزادی از تونل هایی که در ورزشگاه وجود داشت، برای دیدار شاگردان یحیی گل محمدی با تیم شاهین استفاده کردند، که همین اتفاق هم در ساعت ۱۴ امروز شنبه ۱۴ تیر ماه ۹۹ رخ داد و تونل نصب شد.

اما به هر حال پس از نصب دستگاه ضدعفونی در ورزشگاه آزادی، باشگاه پرسپولیس با ارسال دستگاه ضدعفونی خود خواستار نصب آن در ورزشگاه شد که این مهم در نهایت امروز ساعت ۱۵ با همکاری و مساعدت مسولان ورزشگاه آزادی میسر شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29516 بازدید

بازدید دیروز: 31267 بازدید

بازدید کل : 26656228 بازدید

افراد آنلاین: 10 نفر