تبلیغ داخلی


 |  ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۸
  |   نظرات: ۴ نظر
1,147 نفر بازدید

حکم فیفا آمد / پرداخت ۷۴۵ هزار دلار برای کالدرون و دستیارانش

براساس رأی کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فیفا، باشگاه پرسپولیس جمعاً به پرداخت ۷۴۵ هزار دلار به مربیان سابق خود محکوم شده است.

پس از جدایی گابریل کالدرون از باشگاه پرسپولیس، این مربی به خاطر به موقع پرداخت نشدن مطالباتش قرارداد خود را یکطرفه فسخ کرد و در نهایت هم برای احقاق حقوق خود شکایتی نزد فیفا برد.

بنابر اعلام معاون حقوقی باشگاه، فیفا رای خود در ارتباط با ادعای مطرح شده از سوی گابریل کالدرون و دستیاران وی مبنی بر مطالبات از باشگاه را اعلام کرد.

به موجب این رای که قابل استیناف خواهی در دادگاه عالی ورزش خواهد بود، بخشی از شکایت مطرح شده از سوی خواهان، پذیرفته شده است.

بر این اساس، باشگاه پرسپولیس موظف است مبلغ ۵۷۹ هزار و ۵۰۰ دلار به کالدرون، ۹۵ هزار و ۳۸۰ دلار به خوآکین و ۷۰ هزار و ۴۰۰ دلار به اینیگو والنسیا پرداخت نماید. همچنین ۹ هزار دلار هزینه دادرسی مجموع این پرونده‌ها باید از سوی پرسپولیس پرداخت شود.

مهدی خواجوند، همچنین اعلام کرد؛ باشگاه پرسپولیس در مهلت ۱۰ روزه قانونی، نسبت به درخواست مشروح رای از فیفا اقدام می‌کند و پس از آن نسبت به سیر پرونده و اقدام‌های بعدی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

گفتنی است، باشگاه پرسپولیس پس از دریافت مشروح رای، ۲۱ روز کاری فرصت خواهد داشت که در صورت تشخیص، نسبت به طرح اعتراض در C.A.S اقدام نماید.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

4 Responses to “حکم فیفا آمد / پرداخت ۷۴۵ هزار دلار برای کالدرون و دستیارانش”

 1. A. D گفت:

  ۱۰

  ۳

  آقای انصاریفرد به نظرم حق با هیئت مدیره بود استوکس چون میدونست قراردادتون آبکیه رفت اینم از کالدرون، انتظار نداشته باشین رسول پناه معجزه کنه، حکم برانکو هم که خیلی وقته اومده، منتظر عواقب باشید وشک نکنید حداقل پنجره نقل و انتقالات بسته خواهد شد

 2. Poker گفت:

  ۸

  ۱۰

  با دلار امروز ۱۵میلیارد و ششصد- هفتصد میلیون ناقابل ، برای یه مربی معمولی و متوسط که تیمو با اختلاف ۳امتیاز در صدر تحویل داد ولی یحیی الان با ۱۲ تا افتاده جلو!!! خیلی بابت این پولی که باید بهش بدیم بهم زور میاد ، حقش نیست ابدا حقش نیست ، یه مربی خیلی معمولی که نهایتا ۲۰۰هزار دلار ارزششه

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 2076 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26566832 بازدید

افراد آنلاین: 19 نفر