تبلیغ داخلی

سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۶/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۴
  |   نظرات: يك نظر
296 نفر بازدید

فنایی: بیرانوند پتانسیل پیشرفت در اروپا را دارد/ در فوتبال ۹۹ درصد تمرکز هم منجر به شکست می‌شود

مربی دروازه‌بان‌های تیم پرسپولیس بر این باور است که علیرضا بیرانوند پتانسیل موفقیت در فوتبال اروپا را دارد و می‌تواند پیشرفت کند.

داود فنایی در ارتباط با وضعیت فعلی پرسپولیس و اینکه خیلی‌ها قهرمانی این تیم را قطعی می‌دانند، گفت: در حال حاضر با تیم دوم جدول ۱۲ امتیاز فاصله داریم، یعنی اینکه برای قهرمان شدن سه یا چهار برد دیگر می‌خواهیم. بازی‌های بعدی را هم جدی خواهیم گرفت و دیدید که برابر پیکان یا شاهین کار آسانی نداشتیم. برابر تیم‌هایی بازی می‌کنیم که هر بازی برایشان حکم مرگ و زندگی را دارد و باید با تمرکز بالا بازی کنیم. در فوتبال حتی ۹۹ درصد تمرکز داشتن هم منجر به شکست می‌شود و باید صددرصد تمرکز داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا از عملکرد و شرایط رادووشویچ رضایت دارید؟» اظهار داشت: بازی کردن برای همه بازیکنان بعد از چهار ماه تعطیلی سخت است ولی خوشبختانه شرایط رادو در این بازی خوب بود. مطمئنا با گذشته زمان شرایط روحی، آمادگی بدنی و اعتماد به نفس رادوشوویچ هم بیشتر می‌شود و ما سعی می‌کنیم در تمرینات طوری کار کنیم که گلرها در بهترین شرایط قرار بگیرند.

فنایی با اشاره به آخرین وضعیت بیرانوند و جدایی این بازیکن از پرسپولیس گفت: جدایی علیرضا قطعی است و قرار است تا آخر هفته به بلژیک سفر کند. او چند سال برای پرسپولیس زحمت کشید و عملکرد خوبی داشت. برای بیرانوند آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم علیرضا در فوتبال اروپا به خواسته‌هایش برسد.

مربی دروازه‌بان‌های پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «آیا بیرانوند می‌تواند در فوتبال اروپا موفق شود؟» خاطرنشان کرد: با تمرین، پشتکار و تمرکز بالا می‌توان به موفقیت رسید. بیرانوند گلر توانمندی است و پتانسیل پیشرفت در فوتبال اروپا را دارد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

One Response to “فنایی: بیرانوند پتانسیل پیشرفت در اروپا را دارد/ در فوتبال ۹۹ درصد تمرکز هم منجر به شکست می‌شود”

  1. پرسپولیس57 گفت:

    ۳

    ۰

    آقایون چراساکتیدکه ی بی اصل ونسب مثل رمضانی بایدتوهین کنه.آخه حجازی گوربه گورشده خودش چی بودکه دامادش چی باشه.چراشمااینقدمنفعلیدکه فنچی مثل برهانی چرت وپرت بگه.بابابخداشمابابی عرضگیتون اززندگی سیرمون کردین.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 30270 بازدید

بازدید دیروز: 31267 بازدید

بازدید کل : 26656982 بازدید

افراد آنلاین: 11 نفر