تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۱۷/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰
  |   نظرات: بدون نظر
259 نفر بازدید

محمدخانی: مهاجمان پرسپولیس باید از هر فرصتی استفاده کنند/ نباید لیگ در این مقطع رها شود

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لیگ را نمی‌توانند همین جا رها کنند و باید حتما فکری به حال این شرایط شود.

ناصر محمدخانی با اشاره به برتری یک بر صفر و شکننده پرسپولیس مقابل شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: بازی خوبی نبود و به لحاظ فنی می‌توانیم ایراد‌های زیادی از آن بگیریم، اما در شرایط فعلی، پرسپولیس فقط پیروزی نیاز دارد و اگر زیبا هم بازی نکرد، اهمیتی ندارد.

وی افزود: من سال‌ها مربی بودم و می‌دانم بدن بازیکن بعد از ۴ ماه دوری از فوتبال، اُفت می‌کند و اگر می‌بینید که بازی‌ها کیفیت گذشته را ندارد، فقط به خاطر همین موضوع است. با این حال، لیگ را نمی‌توانند همین جا رها کنند و باید حتما فکری به حال این شرایط شود. تا پایان رقابت‌ها فقط ۷ هفته باقی مانده و همه باشگاه‌ها با رعایت پروتکل بهداشتی باید در مسابقات حاضر شوند و فصل را به اتمام برسانند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: به عقیده من، پرسپولیس می‌تواند به راحتی قهرمانی در این فصل را از آن خود کند. ابتدای فصل هم این موضوع را گفته بودم. با این حال بچه‌ها باید باهوش باشند و تا آخرین لحظه لیگ بجنگند. شاید، سه یا چهار برد دیگر، کار را تمام کند، اما در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست. در این شرایط، مهاجمان پرسپولیس باید از هر فرصتی استفاده کنند و از هر موقعیتی یک گل بسازند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 12869 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26547452 بازدید

افراد آنلاین: 6 نفر