تبلیغ داخلی


 |  ۱۸/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
  |   نظرات: بدون نظر
569 نفر بازدید

دلیل مشخص نشدن تاریخ شکایت برانکو در دادگاه CAS از زبان معاون حقوقی پرسپولیس

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد عدم اعلام تاریخ برای برگزاری دادگاه شکایت برانکو در دادگاه CAS توضیحاتی را ارائه کرد.

بررسی لیست مدعوین به دادگاه عالی ورزش نشان می‌دهد حداقل تا ۱۶ نوامبر (۲۶ آبان) جلسه شکایت پرسپولیس از برانکو و فیفا برگزار نمی‌شود و خیال پرسپولیس می‌تواند تا چند ماه دیگر راحت باشد.

مهدی خواجه وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد اینکه برای شکایت برانکو از پرسپولیس تاریخی در دادگاه CAS ثبت نشده است، اظهار داشت: این دادگاه برای پرونده‌هایی مهلت رسیدگی تعیین می کند که فرایند کار را به صورت کامل طی کرده باشند.

وی ادامه داد: این امکان وجود دارد که این پرونده چنین روندی را هنوز کامل طی نکرده و به همین دلیل تاریخی مشخص نشده است.

وی افزود: از طرف ما مدارک به طور کامل ارسال شده است، اما باید متعاقباً برای پرونده تعیین داور شود و از سوی مقابل هم ما داور خودمان را برای پرونده معرفی کنیم. بعد از آن باید تعیین شود که این پرونده با یک داور رسیدگی خواهد شد یا سه داور. به طور کلی هر پرونده پروسه‌ای دارد که باید طی شود. مثلاً در پرونده بودمیر این پروسه طی شده است. ضمن اینکه برای تمام پرونده‌ها زمان رسیدگی تعیین نمی‌شود.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در مورد پرونده گابریل کالدرون و اینکه آیا درخواست گراند رأی (مشروح رأی) از سوی باشگاه به فیفا ارسال شده است یا خیر، بیان کرد: فعلاً این اتفاق نیفتاده است. ما از تاریخ ابلاغ رأی به باشگاه ۱۰ روز زمان داریم که درخواست دریافت مشروح رأی را کنیم و قطعاً این اتفاق هم خواهد افتاد.

«احتمالاً این پرونده نیز مانند پرونده‌های دیگر به دادگاه CAS برده خواهد شد». خواجه‌وند در واکنش به طرح این موضوع گفت: ما خیلی امیدواریم با پیگیری‌های مدیرعامل باشگاه بتوانیم قبل از اینکه پرونده به دادگاه CAS یا مراجع دیگر برود، با کالدرون توافق کنیم.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 3056 بازدید

بازدید دیروز: 30173 بازدید

بازدید کل : 26567812 بازدید

افراد آنلاین: 17 نفر