تبلیغ داخلی

 |  ۱۹/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
  |   نظرات: بدون نظر
3,309 نفر بازدید

پرسپولیس برای قهرمانی در لیگ نوزدهم چند امتیاز دیگر می‌خواهد؟

سرخپوشان ایران که سه فصل گذشته را با برانکو ایوانکوویچ به قهرمانی در لیگ برتر رسیده بودند، در فصل نوزدهم این عنوان را با دو سرمربی به خود اختصاص خواهند داد.

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مسیر قهرمانی خود برای چهارمین فتح تکراری در لیگ برتر فوتبال ایران پشت سر می گذارد که عملکرد این تیم در بازی های اخیر باعث قدرتنمایی هرچه بیشتر سرخپوشان شده است.

این تیم تا پایان هفته بیست و سوم رقابت های لیگ برتر، ۵۳ امتیاز کسب کرده است که جدود ۷۶ درصد از کل امتیازات ممکن بوده است. بازیکنان پرسپولیس برای تکرار موفقیت های خود در هر بازی و پایان فصل فوتبالی لیگ برتر ایران عطش سیری ناپذیر دارند.

پرسپولیس که با گابریل کالدرون با ۳۴ امتیاز از ۱۶ بازی میانگین ۲/۱ امتیاز را ثبت کرد آخرین باخت خود را در دوران سرمربیگری کالدرون در نیم فصل اول مقابل نفت مسجدسلیمان در هفته یازدهم تجربه کرده بود هرگز با یحیی گل محمدی تن به باخت نداده است تا آنها به میانگین ۲/۳ امتیاز در هر بازی برسند.

آماری رویایی برای تیمی که پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ نیز عطش رکورد شکنی را حفظ کرده است و می خواهد به نخستین تیمی در تاریخ لیگ برتر فوتبال ایران تبدیل شود که چهار فصل متوالی به قهرمانی می رسد.

پرسپولیس در حالی برای برد مقابل ماشین سازی به تبریز می رود که در صورت پیروزی برابر این تیم ۵۶ امتیازی شده و با ۱۵ امتیاز اختلاف با تیم دوم تنها ۷ امتیاز با قهرمانی زودهنگام در لیگ برتر نوزدهم فاصله خواهد داشت. البته در صورتی که سپاهان، تراکتور و شهرخودرو در بازیهای رودررویی که با یکدیگر دارند امتیاز از دست بدهند سرخپوشان با گرفتن ۴ امتیاز دیگر قهرمان می شوند.

با این حال اگر فرض را بر این بگذاریم که یکی از این سه تیم مدعی تمام دیدارهای خود را با پیروزی پشت سر بگذارد، سرخپوشان برای اینکه عنوان قهرمانی را به خود اختصاص دهند باید بیشتر از ۶۳ امتیاز کسب کنند تا عنوان قهرمانی را مسجل کنند.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 29919 بازدید

بازدید دیروز: 31267 بازدید

بازدید کل : 26656631 بازدید

افراد آنلاین: 15 نفر