تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۱/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۶
  |   نظرات: ۲ نظر
982 نفر بازدید

کلهر: صحبت‌های نظری به استقلال هم ضربه می‌زند/ باید ورزشگاه کاظمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به پرسپولیس برگردانیم

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: حرف های اخیر حجت نظری قشنگ نیست و کمکی به فوتبال ایران نمی کند.

محمود کلهر درباره اظهارات حجت نظری عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال و شورای شهر تهران مبنی بر این که حاضر است هزینه اسنپ را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بدهد تا با خرید یک جام از میدان منیریه این جام به پرسپولیس اهدا شود، اظهار داشت: به نظر من این صحبت‌ها برای فوتبال ایران زیبا نیست و تنها برای استقلال و پرسپولیس حاشیه ایجاد می‌کند. این گونه اظهارنظر کردن کمکی به فوتبال نمی‌کند. جایگاه پرسپولیس به عنوان باشگاهی بزرگ و پرهوادار مشخص است. این تیم امسال در آستانه چهارمین قهرمانی لیگ برتر قرار گرفته است.

وی افزود: نباید برخی مدیران ما اظهاراتی مطرح کنند که به باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس وارد حاشیه شود. البته خوشبختانه افرادی که اکنون در راس کادر فنی و سرپرستی پرسپولیس هستند، کاپیتان‌های تیم ملی بودند و همه آنها به این مسائل آگاه هستند. مطمئن باشید حرف‌های اخیر نظری آسیبی به ساختار باشگاه پرسپولیس نمی‌زند. اما این گونه اظهارنظرها می‌تواند به خود استقلال هم ضربه بزند. در کل چنین صحبت‌هایی زیبنده فوتبال ایران نیست.

هافبک اسبق پرسپولیس گفت: حجت نظری یک جایگاه حقوقی دارد و نماینده مردم تهران در شورای شهر است. وی نباید جایگاه خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فراموش کند، آدم‌هایی که مسئولیت دارند باید به فوتبال ایران و تیم‌های پرسپولیس و استقلال کمک کنند نه این که با صحبت‌های سطحی، جایگاه خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در حد یک هوادار پایین بیاورند.

کلهر درباره اعتراض هواداران پرسپولیس به معرفی نشدن ورزشگاه شهید کاظمی به عنوان یکی از املاک این باشگاه به سازمان خصوصی سازی و اعتراض آنها به حجت نظری توضیح داد: به نظر من باشگاه بزرگ و پرهواداری مثل پرسپولیس باید ورزشگاه اختصاصی داشته باشد. ورزشگاه کاظمی هم جایی است که پرسپولیس به عنوان ورزشگاه اختصاصی، تمرینات خود را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در آن انجام می‌دهد اما شنیده‌ام می‌خواهند این ورزشگاه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از پرسپولیس بگیرند.

وی ادامه داد: اینکه تیم های بزرگ و پرهوادار ایران حتی برای تمرین کردن هم ورزشگاه اختصاصی نداشته باشند، مسائل جزو مشکلات بزرگ فوتبال ایران است. نظری نماینده مردم تهران است و باید دنبال این باشد دست کم باشگاه‌های بزرگ و مردمی مانند استقلال و پرسپولیس که هواداران میلیونی دارند، امکانات مجهزتری در اختیار داشته باشند. این کار سبب خوشحالی هواداران خواهد شد و سبب می‌شود AFC و فیفا هم بیشتر به تیم‌های ایرانی احترام بگذارند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس ادامه داد: افرادی مانند نظری که جزو مدیران شهری هستند، جدا از سمت‌شان در یک باشگاه خاص باید نگاهی ملی داشته باشند، اما نداشتن این فاکتور به خود فوتبال ضربه می‌زند. نداشتن ورزشگاه اختصاصی سبب می‌شود استقلال و پرسپولیس از درآمدزایی عاجز بمانند. امیدوارم فارغ از نگاه‌های رنگی تمام مسؤولان دست به دست هم دهند تا پرسپولیس و استقلال امکانات لازم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار بگیرند.

کلهر ادامه داد: من هم اعتقاد دارم باید ورزشگاه کاظمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به پرسپولیس برگردانیم. این تیم جزو تیم‌های بزرگ آسیاست که باید برای قهرمانی لیگ قهرمانان رقابت کند، اما وقتی زیرساخت‌هایش درست نباشد از حریفان خود در قاره آسیا عقب می‌ماند.

وی درباره اعتقاد هواداران پرسپولیس مبنی بر این که مجهز بودن ورزشگاه کاظمی نسبت به ورزشگاه امام رضا(ع) سبب شده حجت نظری برای پس گرفتن این ورزشگاه از پرسپولیس اقدام کند و در همین زمینه در بخش فارس من با ایجاد کمپینی خواستار رسیدگی به این موضوع شده اند، اظهار داشت: یادم می‌آید مرحوم جعفر کاشانی در زمان حیات خود تلاش زیادی انجام داد تا ورزشگاه کاظمی و امام رضا(ع) را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای پرسپولیس و استقلال در اختیار بگیرد. در همان زمان هم قرعه کشی انجام شد و طبق همین موضوع ورزشگاه کاظمی در اختیار پرسپولیس قرار گرفت.

هافبک اسبق سرخپوشان گفت: امیدوارم حجت نظری هم دیدگاهی مانند مرحوم کاشانی داشته باشد و با نرفتن دنبال جزئیاتی که فایده‌ای هم برای تیم‌ها ندارد به فوتبال ما کمک کند. اگر پرسپولیس و استقلال امکانات بیشتری دراختیار بگیرند، جایگاهشان هم بهتر خواهد شد.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “کلهر: صحبت‌های نظری به استقلال هم ضربه می‌زند/ باید ورزشگاه کاظمی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به پرسپولیس برگردانیم”

 1. داود گفت:

  ۵

  ۰

  اخه این ادم عوضی مگه چه گهی است کسی نیست بهش بگه اشغال اگه دنبال معروف شدن هستی باید پاچه خواری هوادارپرسپولیس رابکنی شاید شایدتحویلت بگیرن برو باباجون روزیتوجای دیگه ای بگیر

 2. هوادارواقعی گفت:

  ۴

  ۰

  اهالی فوتبال همه نظری را یک نادان می شناسند
  که با لایی به صندلی شورای شهر رسید من خودم
  به عنوان یک تهرانی اصیل ین مردمک را نماینده
  شهرم نمی‌شناسم تا از تمام فوتبالی ها عذرخواهی
  کند ودور بر فوتبال وکلا ورزش پیداش نشه
  ورزش باجوانمردی درهم آمیخته واین مردک
  بویی از جوانمردی نبرده……

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13287 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26547870 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر