تبلیغ داخلی


سرویس: مصاحبه ها
 |  ۲۳/ تیر/ ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
  |   نظرات: ۲ نظر
933 نفر بازدید

حیدری: ترس رقبا از خلق رکورد جاودانه پرسپولیس است

پرسپولیس نیوز: پیشکسوت پرسپولیس، گفت: به طور یقین شاگردان «یحیی گل‌محمدی» با اختلاف بالایی قهرمان لیگ برتر می‌شوند و ترس رقبا از خلق رکورد جاودانه سرخپوشان است.

«سپهر حیدری» در گفت و گو با ایرنا درباره پیروزی پرسپولیس مقابل ماشین‌سازی و توقف دیگر مدعیان در هفته بیست و چهارم لیگ برتر، افزود: پیش از این گفته بودم که پرسپولیس با اختلاف بالای ۱۵ امتیاز قهرمان لیگ می‌شود و ترس همه رقبا از این مساله است که پرسپولیس این رکورد جاودانه را خلق کند.

وی ادامه داد: آقایان هر کاری کردند که لیگ برگزار نشود تا اختلاف امتیاز با پرسپولیس زیاد نشود اما این اختلاف صورت گرفت و پرسپولیس در آستانه پوکر قهرمانی است. ضمن اینکه پرسپولیس در ۳ دیدار گذشته خودش بسیار هوشمندانه بازی کرد. بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس به جای مصاحبه کردن، تمرکز خودشان را روی مسائل فنی و بازی گذاشته و نتیجه گرفتند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطر نشان کرد: پرسپولیس فوتبال مالکانه‌ بازی می‌کند و در طول بازی حرکات ترکیبی زیادی می‌بینیم. این در شرایطی است که پرسپولیس مهاجم نوکِ بلند قامت ندارد و از سانتر از جناحین نمی‌شود، استفاده کرد. اما با حرکات ترکیبی موقعیت‌های زیادی خلق می‌شود که این نشان از کیفیت تیم می‌دهد.

حیدری درباره عملکرد بازیکنان جوانی مانند «سعید حسین‌پور» و «مهدی عبدی» در پرسپولیس، گفت: حسین‌پور نمایش خوبی مقابل ماشین‌سازی داشت و فقط کمی عجول بود که آنهم به خاطر کم تجربه بودن است، اگر تجربه او بیشتر شود خیلی به کار پرسپولیس می‌آید.

وی ادامه داد: «مهدی‌ عبدی» ظرفیت بالایی دارد و چه خوب که همچین بازیکنی در پرسپولیس است. بازیکنان جوان باید قدر موقعیتی که در اختیار آنها قرار گرفته را بدانند و از شرایط فراهم شده نهایت استفاده را ببرند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان گفت: بسیاری از دوستان در این مدت به جای اینکه سرشان به تمرین کردن و پیشرفت گرم باشد، مصاحبه کردند و نمی‌خواستند لیگ برگزار شود.

تبلیغات زیر خبر پاپ کل اخبار

 


این مطلب را به اشتراک بگذارید sms whatsapp

2 Responses to “حیدری: ترس رقبا از خلق رکورد جاودانه پرسپولیس است”

 1. پوکر قهرمانی گفت:

  ۱۵

  ۰

  ترس بهانه گیرها از پوکر نیست که. با پوکر کنار اومدن دنبال سهمیه هستن.
  ترس بزرگه از قهرمانی متوالی پنجمیه. خخخخ

 2. محمد گفت:

  ۱۴

  ۰

  آقاسپهردمت گرم، ماتوزمین اول میشیم بذاراوناتوحرافی وفضای مجازی فعالیت کنن برای ماکه خیلی خوبه.
  اینادیگه ازحسادت نمیدونن چیکارکنن کیسه کشهااز۴بازی آخرشون فقط ۲امتیازگرفتن بااون همه ریخت وپاش وسرمایه گذاری خوب به خاطرهمینه که هی دوست دارن لیگ تعطیل بشه چونکه اون موقع میتونن ناکامی وبندازن گردن کروناوتعطیل شدن لیگ جماعت هوچیگرومتوهم لیاقتشون همینه.

 
 

 

آمار بازدید:

بازدید امروز: 13666 بازدید

بازدید دیروز: 30115 بازدید

بازدید کل : 26548249 بازدید

افراد آنلاین: 9 نفر